Gówniany Telefon

Dosłownie – gówniany telefon. Byłem sobie ostatnio na wsi u dziadka na łące i bawiłem się telefonem. Podrzucałem sobie go do góry robiąc charakterystyczne podkręcenia. Pech chciał, że spadł i go nie złapałem; nie o to chodzi, że się rozleciał o podłoże, bo wiele razy już glebę zaliczył bez szwanku – bo to starszy telefon wytrzymały, a nie jak te obecne gówna, że ledwo co się rozlatują po puknięciu. Chodzi o to, że spadł centralnie w krowie gówno! Tam mocno, że praktycznie cały się zatopił w tym placku. I huj. Zostawiłem go tak, no bo co… w gównie się będę bawił? Wszak był to tylko W200i, wiec strata żadna, szkoda tylko 90 złotych, których miałem na koncie. Chujnia i śrut !!!

43
129

Komentarze do "Gówniany Telefon"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To po co stałeś obok krowich gówien?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. królewicz się znalazł! już kartę SIM to mogłeś wyciągnąć, co to za facet że się boi trochę pobrudzić, wiesz że istnieje coś takiego jak woda? nie wspominając już o rarytasie jakim jest mydło? mam nadzieję że to fake jakis…..

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Patałachu, sierściuchu niewdzięczny, nieszanujący pieniądza, uklęknij i zapamiętaj słowa zirytowanego Pana twego Mesia: ŻADEN PIENIĄDZ NIE ŚMIERDZI. Zrozumiałeś??? To wiesz już, co masz robić. Pokłoń się nisko, wstań z klęczek i już mi spierdalaj w podskokach, wydobyć z krowiego placka ten telefon./Mesio PS. Przyjedź patałachu w sierpniu do naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego im. Władolfa Putlera. Organizujemy miesięczne letnie staże dla patałachów w wieku gówniarzerii. Stówa wpisowego, CV, szczeniaku, nie potrzebujesz. Gwarantujemy ci taki zapierdol w pocie czoła, że po tygodniu, góra dwóch, jak zobaczysz złotówkę w gównie w przyzakładowej latrynie, to będziesz gotów je całe zeżreć, byleby tylko tę złotówkę stamtąd wyciągnąć.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. powinieneś zatytułować tę chujnię raczej: „Przygody Jasia z Wzdęgowa Dolnego”

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jestem dżentelmenem więc nie ślizgam się z krowami na gównie tak jak ty. Prawdziwy dżentelmen mieszka w wielkim mieście.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Po chuj się bawisz komórą,telefon nie do tego służy.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A tam, chyba wymyślasz bajkę bo jakimś kijem/ami byś go wyjął.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Wyrzuciłeś w GÓWNO 90 zł… ? A i telefon kilka dyszek wart? Chyba za dobrze Ci się powodzi ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jeśli to nie prowokacja to powiedz mi kolego jakim cudem znalazłeś świeżego placka? 1/4 życia spędziłem na wsi i dobrze wiem jak szybko bydlęce gówno wysycha, szczególnie w obecnych upałach. Jeszcze bym mógł zrozumieć świeży placek bo zwyczajnie nie chciałoby mi się rozkładać telefonu i wymywać gówna ze wszystkich zakamarków, ale jeśli było to stare gówno (a najprawdopodobniej było) to jesteś pizda do kwadratu nie facet. Pewnie podkładasz też srajtaśmę na deskę zanim usiądziesz, a szczotkę do kibla chwytasz przez chusteczkę, co?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Juz nie sciemniaj bo pewnie za 90 zl zjadlbys to gowno i wylizal telefon koleżko hahaha

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Wszystko jest gównem, oprócz moczu.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Już daj spokój gimbusie. Nie masz o czym pisać to nie pisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Skoro stałeś centralnie nad plackiem to nie zganiaj na krowy, robisz pod siebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Z jednym się zgodzę, te nowe fony to GÓWNA!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. gówniany jesteś ty, a nie telefon. ja się ma stuleję umysłową, to takie są efekty

  0

  0
  Odpowiedz
 18. trzeba było wrócić i zabrać go rękawicą albo workiem i oczyścić na sucho, oczywiście pan Cebulak teraz żali sie nie chujni jaki to jest mało inteligentny i zostawił 10000zł na karcie, pewnie nawet 10gr nikt by tam nie zastał

  0

  0
  Odpowiedz
 19. ktos znajdzie jak wyschnie

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Ale głupek:)

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Moja loszka zamiast telefonem woli bawić się moją wielką fają. Często robi to i wszystko łyka. Uwielbiam ją grzmocić, w nagrodę za te lody…

  1

  1
  Odpowiedz
 22. Masajowie w Kenii i Tanzanii z krowich placków domki sobie lepią, nawet jak mają na rękach zlote Rolexy kupione za kasę od frajerowatych turystów, dla których robią cyrk i się przebierają za dzikusów, a ty się brzydzisz wyciągnąć z tamtąd komórę?

  0

  0
  Odpowiedz
 23. To trzeba było się pobawić fiutem, a nie telefonem

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Ty od tego dziadka i gówna niepotrzebnie wyjechałeś.Tam jest twoje miejsce.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Poczekaj aż zaschnie, wtedy sobie go wyciągniesz.

  0

  0
  Odpowiedz