Gównoburze

Wkurwiają mnie gównoburze i ludzie co jebią na innych bo to totalne zaprzeczenie zdrowego bytowania i oznaka beznadziei grającej symfonię zatracenia w duszy wypowiadającego.

Naprawdę nie ma innych sposobów na odreagowanie ? Jak w Polsce może być cokolwiek dobrze jak jeden drugiemu złorzeczeniem i oszczerstwem stoi ?

W USA mowią , że ludzie dostają takie rządy na jakie zasługują i może rzeczywiście coś w tym jest . Skoro mamy takie a nie inne, jednocześnie przy miliardzie codziennie rozgrywających się paskudnych intryg i gównoburz. Polacy to dobry naród , tylko że akurat lwia część śmietanki to za granicą. Dopiero po uwzględnieniu jej można dojść do powyższej pochwalnej oceny. Bo w kraju to ogólnie rzecz biorąc kapitan trójka na rękę , ewentualnie poganianie niewolnikow za dychę tudzież grabież bez limitu. Może kiedyś się coś poprawi. Póki co system wciąż premiuje cwaniactwo a kara za uczciwą pracę i jest to chore

5
1

Komentarze do "Gównoburze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. System karze, nie kara.
  Czasownik karać, trzecia osoba liczby pojedynczej, czas reaźniejszy, nieuku.
  Przed przecinkiem, znakiem zapytania i kropką nie stawiamy spacji (to uwaga zwłaszcza dla tego nadętego buca pieniacza, którego pełno tutaj ostatnio).
  Grammarnazi

  2

  1
  Odpowiedz
  1. No to czegoś się nauczyłem nowego.
   Wytłumacz jeszcze czym jest czas „reaźniejszy” – to coś w stylu teraźniejszości, ale takiej w której jesteś kimś uprzejmym , a nie zakompleksionym ?

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Grammarnazi co się przypierdalasz?
   Ja też przypierdolę się do Ciebie.
   Co to jest „czas reaźniejszy”?
   Wiem, że to zwykła literówka, pomyłka wynikająca z pośpiechu pisania, ale przyjebać się do Ciebie mogę i zwyzywać od nieuków, analfabetów, nizin umysłowych albo buców.
   Miło Ci?

   3

   0
   Odpowiedz