Gra złudzeń

Witam Chujanów. Mam takie pytanie ale najpierw coś wyjaśnię. Zmieniłem pracę i w pierwszym tygodniu próbnym pierwsze dwa dni upłynęły rzecz ujmując naturalnie. Na trzeci dzień wpadła do szefa kobieta ok. 30L blondynka-fajna cipa może tak. Nasze oczy w którymś momencie się zbiegły… hmm… od tamtej pory wpada często i cały czas niby przechodzi, z kimś porozmawia (pracujemy w tej samej Firmie) lecz zawsze spogląda kilka razy. W weekend postanowiłem Ją odnaleźć na tzw. plebsFB i napisałem. Zdziwienia nie było gdyż poznała mnie od razu. Lecz odpisała, że jest z kimś i temat się urwał!!! Ok. Ma kogoś, rozumiem ale po chuj się Lampi i wkurwia ludzi. Dodam, że te spojrzenia odbierałem dodatnio i były przeszywające!!!

46
82

Komentarze do "Gra złudzeń"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. baby chłopie takie są dupskiem kręcą aby tylko się jakiś zainteresował.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. bo my dziewczyny lubimy sie lampic, jak nam sie cos podoba, tak samo jak faceci:) to, ze ma chlopaka nie znaczy, ze nikt inny jej sie podobac nie moze, no powiedz sam…

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Ooo stary znam to. Na urodzinach laska lepi się do mnie, nawet to kumpel zauważa. A ona? Fajna dupa itd ale kurwa z chłopakiem. I automatycznie dziękuję. Ostatnio tak też miałem z taką fajną mężatką. Zaprosiła mnie do domu na herbatę, miło rozmawialiśmy i też tak ma mnie patrzyła że uch (zaprosiła mnie żebym nie stał w deszczu, musiałem coś załatwić i akurat trafiło że owa pani mi pomogła).

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zaproponuj przyjaźń i potem na dwa baty.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. CHŁOP NIE ŚCIANA, ruchaj poki ciepla

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Obczajała Cię bo jesteś nowy. Albo ma taki charakterek, że lubi kokietować. Bawi ją to. Olej ją jak „wpadnie” do biura. Potraktuj jak powietrze to dopiero sraczki dostanie 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A gdyby na ciebie spojrzał twój dzielnicowy, albo dresiarz bez karku z zapytaniem „czy masz problem”, w którym wyraził by chęć i gotowość jego rozwiązania, to też chciałbyś ich wydupczyć?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Postępuj według zasad. Wydupcyć i zostawić oto twoje zadania.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zwal sobie konia to Ci przejdzie dzieciaku.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Za dużo nadziei sobie robisz od paru spojrzeń.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. ma ochotę na twojego włóczykija

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Pomyśl, że codziennie smacznie opierdala laskę swojemu chłopakowi. Potem, że Ty całujesz. Jeśli tak lubisz to naprzód na tzw. przyjaciela.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zmarszczenie freda przy jej zdjeciu utwierdzi Cie w przekananiu, ze to nie jest milosc;) Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Żal to komentować po prostu

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Być może Cię zdziwię, ale to, że kobieta przechodząc się na Ciebie patrzy, nie oznacza, że robiąc to wizualizuje sobie jak bierzesz ją na ostro na biurku szefa. Prawdopodobnie bardzo śmieszył ją Twój wizerunek dlatego spoglądała, a Ty sobie zrobiłeś nadzieje:D

  0

  0
  Odpowiedz
 17. dzialaj dzialaj nie pierdol

  0

  0
  Odpowiedz
 18. może ma, a może już niedługo nie będzie mieć….

  0

  0
  Odpowiedz
 19. loool spojrzała i już na ciebie leci 😀 loool

  0

  0
  Odpowiedz
 20. A ja miałem kobietę z którą miałem szalony seks śmiało powiem zboczony. Jakiś inny koleś pisał nawet całuski i nawet przychodził bo się znali. A teraz domyśl się. Podpowiem dziwka jest sama i wolna. Każdy będzie zadowolony z tego słynie ja polecam. Tyle, że używana nie tylko przeze mnie. A jak patrzy i wygląda! Chyba dla Ciebie!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Takich złamasów jest bardzo dużo. Wypierdalaj!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Naditerpretujesz! Ona sporzała tak bo akurat srać jej się zachciało a tu już pomyślałeś że zakochana czy coś…
  Marcin W.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Tu Autor : olałem sprawę,wpada po byle co lekki uśmiech i ucieka.
  Gówniarzem nie jestem bo tzw.wiek „Jezusowy” obchodzę i jakieś tam doświadczenia są nooo… ale trzeba to samemu zauważyć,te oczy … hmm… jest Niemką-dodam.
  Czy robię sobie nadzieję??? NIEEE… odczytałem to jako zainteresowanie nie chodzi o sex!!! Absolutnie.

  0

  1
  Odpowiedz
 24. Zabawny jesteś

  0

  0
  Odpowiedz