Grrr!

W chuju się to nie mieści, że internet kosztujący 55zł miesięcznie, niby 2mb/s, po północy nie potrafił zagwarantować na tyle dobrej jakości, żebym mógł grać przez internet w dwunastoletnią grę! Jak można tak sobie w chuja lecieć z konsumentem? Dodatkowo od drugiego dnia świąt – tak jak cała moja rodzina – jestem chory na grypę żołądkową, to też potrafi człowieka wkurwić. A jak jeszcze nie pójdę na sylwestra, na którym ma myć Jack Daniels, to jebać takie zakończenie roku.

24
57

Komentarze do "Grrr!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja mam 2mb/s za 40zł:p

  0

  0
  Odpowiedz
 3. 2 mb za 55 zł? Kurde stary strasznie w chuja wali cię dostawca.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. nie graj w tego cs-a,szkoda czasu.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Diablo II? 🙂 a Jack Daniels jest chujowy, gówno na resorach :/ tak samo Grants, po chuju whisky. Żeby płakać o Jacka, zmiłuj sie człowieku, musisz byc niezlym desperatem. żeby to jeszcze coś dobrego było, 12 letni Chivas Regal albo Gleffidich, to jest cos, pijesz i sie rozpływasz. O albo jeszcze Singleton, tylko że droższy, bo 40 funtów 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja stawiam na Starcrafta.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. też bym czekał z ustęknieniem.
  być umytym przez Samego Jacka Danielsa na Sylwestra? kurewsko definitywne zakończenie roku man! zrób wszystko, by tam być!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pewnie jakiś hipster.Ja z trunków to preferuję chorwacką rakiję,a z naszych to polski bimber,tanie wina i piwka z małych,lokalnych browarów.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. a mnie nie pobije nikt,ja mam 100 mb/s za 55 zł:)

  0

  0
  Odpowiedz