Gry na PC mało znane

Witam, w tym wpisie będzie o tym, że wnerwia mnie, że niektóre fajne gry na PC są mało znane. Na przykład gra „Total Immersion Racing” i gra „Rock Story” – to są przykłady gier, które lubię, ale jednocześnie mają małą popularność.

Rock Story to jest gra, która polega na zbieraniu np. kolorowych kryształów. Chodzi się starszym, wąsatym mężczyzną w żółtym kasku. A Total Immersion Racing jest grą wyścigową.

Dzięki temu wpisowi wypromuję „Rock Story” i „Total Immersion Racing” – i dobrze.

Grę „Rock Story” możecie pobrać ze strony „Unikgame.com”.

0
5

Komentarze do "Gry na PC mało znane"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal chuja. Zajadle, zapiekle, z głośnym jękiem i chodzeniem łóżka, którym obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między rurki c.o. i piłuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Żryj bób, groch, fasolę, czosnek, śledzia i popijaj wódką i flegaminą. Po czym wsiadaj do autobusu, siadaj koło młodej cizi i pierdź i chuchaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET

  0

  0
  Odpowiedz