Homofoby i konieczność dręczenia społeczeństwa

Ta ilość zdjęć posłanki Grodzkiej i ilość wrzasków medialnych w sprawie homofobii mnie zabija, no kurwa nic innego na świecie czy nawet w naszej wsi polskiej się nie dzieje? Czy to na co drugiej okładce gazetkowej musze czytac, że my homofoby, nawet jak się nim nie jest to się po takiej ilości pierdolenia o tym wierzy, że się jednak nim jest. I ta Posłanka Grodzka na pierwszych stronach i newsweeka i porady od parady. Kurwa, niebawem otworzę lodówkę a tam ser będzie darł mordę, że jestem homofobka. Litości co za zawszane media, durne, podłapują każdy gówniany temat. Ciekawe czy ta A. Grodzka tak ucieszona jest faktem medialnego wszechbycia? Czy ta homo-hetero-fobioza zajebioza to jest aż tak arcy ważne. jakas ustawka to jest ale bezlitosna. Niech sobie tam robią co chcą, ale mam prawo nie dowiadywać się ze szczegółami o życiu intymnym innych. Co za syf słowo daję.

57
61

Komentarze do "Homofoby i konieczność dręczenia społeczeństwa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Grodzki to facet, tylko płacą mu za udawanie baby. biedronka gada z murzynem o tym kto moze bardziej molestowac dzieci, murzyni czy pedały.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. TEMAT ZASTĘPCZY.
  ZUS bankrutuje, być może ci którzy w pocie czoła jebią na swoje emerytury w ogóle ich nie dostaną, unia nas wyjebała na 4 miliardy, bezrobocie idzie w górę jak rakieta V2, a oni napierdalają tylko o pedałach, tranzystorach i nietolerancji. Wcześniej tematem zastępczym byli „kibole”, później matka Madzi później jeszcze inne gówno, a teraz Grodzka(czy tam Bęgowski).

  0

  0
  Odpowiedz
 4. jak ci beda pieprzyć że transformatory są normalne, to się ich zapytaj czy jakieś zwierze zmieniło płeć. nie licząc niektórych homo sapiens

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie czytam tego ścierwa, które wymieniłaś, więc nie wiem, o czym do mnie mówisz…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Przecież o to w tym chodzi… Grodzka to, Grodzka tamto, a ZUS buduje nowe wieżowce. Poza tym, te wszystkie parafilistyczne dziwadła żyją z rozgłosu i z użalania się nad sobą.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. jebać grodzkiego zrobił się na babę bo miał za małego hahaha!

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Chodzi o zrobienie „szoł” przykrycie tym transformersem tego, że POlska chyli się ku upadkowi w każdej istotnej dziedzinie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Co sie pienisz. Polska jest krajem homofobow, nie ma takiego drugiego w Europie. Wiadomosci o tym, kto komu daje dupy omijaj i ich nie czytaj. Twoj tekst swiadczy o twojej homofobii.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Może ten ser w twojej lodówce jest homogenizowany?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Termin „homofobia” to element pedalskiej nowomowy (podobnie jak określenie „gej”). Nie sądzę, żeby zdecydowana większość polskiego społeczeństwa cierpiała na silne lęki, ataki paniki, itp. Jak już to jest to niechęć i odraza do obleśnej pedalskiej propagandy. Jeśli ktoś powinien tu się leczyć to ten kastrat na hormonach (Krzysztof Anna Grodzki) i cała ta tęczowa hołota. A „bicie piany” o sodomitach, to oczywiście temat zastępczy.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Zgadzam się z tymi komentarzami.Władze tego upadającego kraju przejawiają jakąś niesamowitą beztroskę i dziwną pewność siebie w obliczu palących problemów społecznych.Odnośnie Newsweeka to ilekroć podchodzę do stoiska prasowego, to unikam tej kolorowej bulwarówki-wolę czytać książki i pisma popularno-naukowe.Mam dość tematów zastępczych i sytuacji, w której ludzie są ogłupiani przez mass-media.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Racja, kurwa! Niech się każdy rżnie jak chce, niech sobie nawet jaja ucina, ale niech nie robi tego publicznie! Znam gejów i lesbijki, które na ten medialny cyrk o homo są wkurwieni bardziej niż ja. Bo to z nich robi dziwolągów, a są normalnymi ludźmi.

  1

  0
  Odpowiedz