I tak jestem górą!!

Piszę na tym forum, by opowiedzieć wam, niższym ode mnie, jak to mi się cudnie żyje!

Popijając sobie koniak Henri IV za 2 miliony dolarów oraz sporadycznie spoglądając na mego kota rasy Ashera, który przed chwilą wrócił ze swojej kuwety wypełnionej pozłacanym żwirkiem za 3 najniższe krajowe, siedzę w skórzanym fotelu, robionym za zamówienie przez najlepszych projektantów świata i śmieję się w twarz wam – nędznym, pożałowania godnym parobkom.
Za godzinę moja piękna służąca (nie Ukrainka – stać mnie na Polkę) poda mi przyrządzoną przez samego Gordona Ramsaya kolację składającą się z najwyższej jakości krewetek, halibutów w sosie whiskey z dodatkiem prawdziwego złota, a na deser – pudding czekoladowy, ale nie taki zwykły – taki za 34 tysiące dolarów, lecz najpierw przyszła z cygarem Montecristo dla swojego Pana. A wy robaki-biedaki co – dalej czerstwy chleb z margaryną lub „pasztetem” ze zmielonych wymion i pazurów?
Ja nie muszę rano się budzić, bo wstaję, kiedy mi się zechce i wygrzewam się w swoim łożu z kaszmiru, szytego najprawdziwszą złotą nicią. Natomiast robole zwlekają się o 4:30 z łóżek, a właściwie materacy na podłodze, twardych tapczanów z PRL-u lub stosu gazet i innej makulatury, wychodzą z ich nor 30m2, by zdążyć do tych kontenerów z kółkami, zwanymi autobusami, do kieratu, gdzie przez 12 godzin dziennie, od Poniedziałku do Soboty latają z pudłami i paletami po hali. A ja? Ja spędzam czas na siłowni, w moim jacuzzi z kości słoniowej i platyny z opcją hydromasażu, ewentualnie popijam herbatę
Wieczorem zaś zapraszam sobie od 2 do 5 pań (w zależności od popędu), uprawiam intensywny seks z każdą z nich i później je nagradzam jakimiś pozłacanymi zegarkami, które mi zalegają w całej posiadłości wartymi ok. 30 tysięcy, a jeżeli któraś się wyjątkowo spisze to otrzyma bonus – zegarek za 10 tysięcy z (uwaga!) NIEBIESKIM PODŚWIETLENIEM! – więc jest się o co starać.
Czasami w miejscu dokumentów (tak są one u mnie w posiadłości i to trochę nieodpowiednie dla kogoś o takiej randze, ale są mi mimo wszystko niezbędne) znajduję przez przypadek plik banknotów stuzłotowych (100 banknotów czyli 10 000zł), więc ubieram na siebie garnitur za pół miliona złotych, jadę do jednego z moich zakładów (tam robaki są pod nadzorem innego robaka) i rzucam pliczek, a kto pierwszy, ten lepszy. Po tej jakże wyczerpującej godzinie pracy wsiadam do swojego Bugatti La Voiture Noire, gdzie szofer już na mnie czeka, po czym w towarzystwie dwóch wyjątkowo pięknych modelek, będących w samej bieliźnie, popijam sobie wcześniej wspomniany koniak (jak go nie ma to rzucam brzydkim i niegodnym mnie słowem i biorę tańszą opcję – Armand de Brignac Brut za 60 tysięcy Euro, a jak któraś z pań nie ma ochoty na alkohol to otrzymują szklankę wody Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani za 60 tysięcy dolarów amerykańskich) po czym przełączam na kamery z zakładu i śmiejemy się z tych podrzędasów, sługusów i niewolników.
Mimo tego, że jestem osobą najwyżej postawioną w społeczeństwie, to zdarza mi się grać w gry komputerowe na moim ULTRA wypasionym sprzęcie za 900 tysięcy dolarów głównie (co zaskakujące) w Minecraft i ROBLOX. Patałachy tam grające wiedzą, że jestem ich panem, zwracają się do mnie per „wasza wysokość”, a mam tam wszystkie najdroższe rzeczy.
Znając życie i zawiść niektórych robaków-niewolników zaraz otrzymam komentarze w stylu „Ale wobec śmierci każdy jest równy” heheh…BŁĄD! Jako osoba nieziemsko zamożna mogę sobie pozwolić na komórki macierzyste, dzięki którym mimo 5 dekad na tym świecie, biologicznie mam 20 lat i pełnię sił. A jak mnie potrąci samochód albo coś (co zostanie uznane za zamach, nawet gdy kierowca zemdlał lub miał zawał) to można mnie sklonować, także pluję w twarz śmierci.

I na koniec – Mesio, prezes EURO Mebel czy Byczywąs nie są godni czyścić mi moich butów zdobionych diamentami i szmaragdami, ani nawet pracować u mnie jako sprzątaczki 😀

31
84

Komentarze do "I tak jestem górą!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Juz miałem napisać, że do dupy z tym twoim bogactwem, jeśli twój zegarek nie ma takiego niebieskiego podświetlenia, ale jednak ma. Czyli wypas. Stóp twoich nie godnym całować.

  7

  1
  Odpowiedz
 3. Kamil, ale ty już nie fantazjuj o alkoholu za krocie, bo jutro o 4 rano musisz być na magazynie – palety z TIRa same się nie rozładują…

  11

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Brak ci tylko chuja w ryju .

  4

  1
  Odpowiedz
 6. Ej wstawaj nie śpij już ,chyba Ci we śnie poszkodziły krewetki bo się zesrales już jest 4.00 zaraz przyjedzie żukiem Twój majster z ekipą budowlana Twoich ziomków jak się spóźnisz to Ci upierdzieli 15zl brutto z Twojej stawki godzinowej a trzeba jeszcze wstąpić po drodze do sklepu po zestaw budowlańca na śniadanie czyli ćwiartka i dwa piwa kuflowe mocne

  8

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. A pobawmy się. Odpowiem tak jakby to była prawda, a nie historia grubymi i złotymi nićmi szyta.
  Po pierwsze, to gdzie tu chujnia ? Wypad !
  Po drugie, hehe, „Wobec śmierci wszyscy są równi”. Jak się sklonujesz, to będzie żył twój klon, a nie ty. Kiedyś mimo tych komórek macicznych i tak zdechniesz, lub może potrąci cię samochód typu „dełu matis”, wysiądzie ci serce od tych panien lub wątroba od alkoholu. A może zabije cie ktoś dla tego majątku ?
  Po trzecie, gardzę takimi, którzy za trochę soku z winogron, lub trucizny z etanolem są w stanie płacić krocie, gardzę „księciem” kurwa jego mać z Arabii, który musi mimo wszystko płacić za seks z kobietami, które nie okazują mu miłości, (gdzie tu przyjemność), wreszcie gardzę pustakami, którzy nie wiedzą co robić z kasą, więc ją przepieprzają i czasem tracą zupełnie, dla których życie to tylko alkohol, imprezy, dziwki, narkotyki, bez sensu i żadnych wartości.
  A, w przeciwieństwie do ciebie, naprawdę są i tacy.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. A ja gardzę Tobą, jebany biedaku.

   0

   2
   Odpowiedz
 9. Nigdy nie przypuściłbym że bycie maga-bogaczem może być aż tak sztampowo chujowe 🙂
  to pewnie spowodowało frustrację tego biednego osobnika i chęć napisania o swoim cierpieniu aż tu: na zwykłej plebejskiej chujni…
  A wracając do prawdziwych „mega” polskich przedsiębiorców – stwierdzają ostatnimi czasy, że koszty pracy im rosną, to wręcz przykre i takie straszne! niebawem będą wygrzebywać kości słoniowe ze złoconych śmietników by tą zależną od nich bydlęcą robolską hołotę utrzymać!

  3

  0
  Odpowiedz
 10. prawdziwa chujnia kiedy probuje sie oszuka siebie samego, ze sie jest kims, a tak naprawde sie jest nikim. wspolczuje bracie.

  4

  0
  Odpowiedz
 11. a chuj ci do czyjegos ciała

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Po czym się obudziłeś i zesrałeś

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Oj spełniłeś się tym bugatti. Aha wracaj biedaku na produkcję bo przerwa się kończy. Ale mały plusik za to że chcialo ci się szukać nazw tego drogiego badziewia które nie jest warte nawet ułamka swej ceny. No ale bogaci kupią wszystko co ma duża cenę. Przykro ..

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Można wydawać na co sie chce. Robaczki zapierdalają.

   0

   1
   Odpowiedz
 14. Mam podobnie tylko nie gram w te gry co ty.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Lecz się wujek.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Janusz, wstawaj – ZESRAŁEŚ SIĘ!!!

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Pamiętasz, jak byliśmy razem w wannie i narzekałeś, że wanna jest zbyt mała? Nie tylko ona…

  3

  0
  Odpowiedz
 18. No tak, zaraz na początku tego tekstu było widać, żeś marna podróba Mesia 😉 Przesadziłeś, bo mogłeś to lepiej napisać, np. zamiast 900 tysięcy dolarów wydałeś na komputer, powiedzmy 8 tysięcy dolarów i by to lepiej brzmiało, a tak w każdym zdaniu po prostu przesadziłeś. Niestety synuś, musisz się jeszcze wiele nauczyć i to drogą przez mękę, pracując w ŁWF Pana twego Mesia, ahahah! Później dostaniesz, przygotowany przez satanistyczne i okultystyczne elity, jak dojna krowa, czipa na rękę lub czoło a jak będziesz stawiał opór, to się ciebie po prostu „wyłączy” z systemu 😉 Tak będzie i to już niedługo.

  6

  0
  Odpowiedz
 19. Jak to potrąci się samochód? Chodzisz po mieście na piechotę?

  2

  0
  Odpowiedz
 20. Mesio i Byczywąs to zwykłe robaki w porównaniu do Ciebie, wasza wysokość !

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Ale przecież świadomość sama na klon się nie przeniesie. Musisz więc hodować w extra warunkach swoje dwudziestoletnie klony i w razie czego przeszczep głowy. Gilotynujesz klona, najlepsi chirurdzy szybko przeszczepiają na niego twój łeb (wcześniej wprowadzają cię w hipotermię, żeby niedotleniony mózg nie umarł) i masz nowe młode ciało. Nie będzie odrzutu przeszczepu, bo to twój klon – w 100% zgodny genetycznie. W ten sposób można dostąpić życia wiecznego. Amen.

  6

  0
  Odpowiedz
 22. Jednak cebula ma chujni kwitnie – ja się ostro uśmiałem, a dotknięte i upokorzone patałachy przeżywają i minusują… Kij od szczoty wam w dupę.

  3

  0
  Odpowiedz
 23. Pokonaj wszystkich Groksów, jak jesteś taki zajebisty. Da się to zrobić zapewniam.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Ziomek, nie wiem czy to prawda, ale fakt 99% spoleczenstwa to niewolnicy. Nasza planeta i system monetarny tworzy z ludzi slugusow. Nie warto zyc na tej planecie pelnej nierownosci. Szkoda czasu. Moze lepiej od razu sie zabic?

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Nierówności??? Wieszvile zapierdalałem na 1 mln?, 16 lat kurwo. Ty opierdalałeś się wtedy.

   1

   0
   Odpowiedz
 25. dziwny jesteś

  0

  0
  Odpowiedz
 26. No to chujnia dla tych wszystkich biedaków.

  1

  0
  Odpowiedz
 27. Jeszcze to nawiązanie do zegarka z niebieskim podświetleniem xD

  3

  0
  Odpowiedz
 28. POMAHAŃCZOWY KHÓLU, WHÓCIŁEŚ DO NAS POLAKÓW BIEDAKÓW ROBAKÓW! TESTO WHÓCIŁ SKUHWYSYNY!

  1

  0
  Odpowiedz
 29. Wstawaj! Zesrałeś się!

  1

  0
  Odpowiedz
 30. A potem zesrałeś się przez sen, a jak się obudziłeś to się rozpłakałeś.

  2

  0
  Odpowiedz
 31. Tomuś, ale ci Bozia sny dała:)

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Pozlacany zwirek do srania dla kota uzywaja tylko ostatni frajerzy. Spytaj sie Mesia to ci powie stulejarzu ze zwirek powinien byc posrebrzany z uwagi na wlasciwosci antybakteryjne.

  1

  0
  Odpowiedz
 33. tak jebany stulejarzu.

  0

  0
  Odpowiedz