I weź tu znajdź partnerkę

Im jestem starszy, tym coraz gorzej patrzę na możliwości zbudowania jakiegoś związku. Nie chodzi o to, że nie interesują się mną dziewczyny, czy nie mam znajomych ale o to, że dostrzegam jak podle się zachowują ludzie i jakich radzę wam unikać byście nie zniszczyli sobie życia.

1- Szantaże emocjonalne, bardzo często dziewczyny stosują mniej lub bardziej świadomie tą technikę. Od razu mówię, że życie z taką osobą to krzyż pański i ciężko się odciąć. Przeczytajcie o metodach szantażu emocjonalnego byście mogli go dostrzec i czym prędzej ukrócić tą toksyczną relację bo im głębiej wejdziecie w pułapkę tym trudniej się uwolnić.

2- Zdrada. Zawsze szukajcie laski co była np 2 miesiące sama, a nie takiej co nie umie się rozstać ze swoim aktualnym którego nie lubi. Takie co są jak małpa, czyli że nie wejdą na inną gałąź dopóki nie puszczą się pierwszej unikajcie, bo nie będziecie świadomi tego kiedy laska wali was w rogi i czy wgl jest zadowolona w związku. Na pewno znacie takie przypadki, że laska z dnia na dzień pakuje manatki i bez słowa wyprowadza się. Tak robią właśnie takie kurwy co im źle ale Ci nie powiedzą!

3- DDA, zaburzenia wychowawcze w dzieciństwie, np. bicie. Takie kobiety są niezrównoważone psychicznie i bardzo ciężko prowadzić z taką zdrową relację. Poczytajcie o tym jak to wpływa na dorosłe życie to oszczędzi wam to naprawdę wiele nerwów i problemów. Sam miałem dwie kobiety po przejściach i obie były zjebane. Jedna miała syndrom sztoholmski wobec swoich rodziców którzy ją bili, a druga była właśnie DDA i była wszechwiedząca i nieomylna, stosująca szantaże emocjonalne. Ja wtedy nie wiedziałem co to, a to był poważny błąd.

Poszukajcie chujni pod tytułem „młodzi posłuchajcie starego”, gość mówi naprawdę mądrze.

Pamiętajcie, nie ma ludzi idealnych, ale nie zniszczcie sobie życia i uważnie dobierzcie partnerkę. Wszystkiego dobrego.

79
12

Komentarze do "I weź tu znajdź partnerkę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Potwierdzam, DDA to najwiekszy Szmelc!

  3

  1
  Odpowiedz
 3. Wal chuja jebać to to punkowemu! Chyba dziś nie szczałeś!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kto miał jeszcze odrobinę instynktu samozachowawczego spierdolił z tej sodomy dawno za granicę, a kto mądrzejszy i poza europę. Poszukajcie gościa na yt absolutarianin czy jakoś tak. Miał dwie żony wyjechał ostatecznie do Włoch. Niszowy kanał, ale nagrał kilka dobrych filmów o divorce rape i o roszczeniowości polek. Mówił, że w zachodnim świecie już się połapali, że z tej mąki chleba nie będzie, a u nas dalej sto lat za kartoflami. Miał też niezłe linki do angielskich jutuberów. Dyplom w kieszeń, najbliższy samolot, nie dajcie się. Nie warto.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Wal chuja incelu

  0

  3
  Odpowiedz
 6. Przede wszystkim wal chuja

  0

  1
  Odpowiedz
  1. A ty wal konia ustami.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Czekam na seks roboty :*

  1

  0
  Odpowiedz
  1. upierdolą was za to

   0

   1
   Odpowiedz
 8. Odpierdol się od kobiet z DDA. Sam jesteś zjebany, nic nie warty 'mezczyzna’.
  Połowa dziewczyn w tym kraju jest DDA, naprawde jest mi Cie żal. Weź sobie dameczke z tzw. 'dobrego domu’ i wypierdalaj. Twoje byle zmarnował tylko na Ciebie czas.

  6

  20
  Odpowiedz
  1. Tego kwiata jest pół świata, a trzy czwarte chuja warte. Zgadnij w której części jesteś.

   7

   0
   Odpowiedz
 9. A masz siłownik wywrotu do Multicara M25?

  6

  0
  Odpowiedz
 10. Głaszcz diabła

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Macaj szatana

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Podkurwiaj Lucyfera

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Podgrzewaj smołę

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Wpieniaj Belzedupa

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Dręcz potwora

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Pomścij węża gada

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Uruchamiaj wulkan

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Tryskaj lawą

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Studź magmę

  0

  0
  Odpowiedz