I co z tym seksem

Jestem z chłopakiem już rok. Mam 18 lat i on też, oboje nie uprawialiśmy jeszcze seksu. I z tym mam problem, bo on jest zainteresowany tylko pettingiem. Chciałabym żeby doszło do zbliżenia nawet podczas tego pettingu ale gdy on tylko zobaczy, że ja coś próbuje od razu kończy. Co z nim jest ? Rozmawiałam z nim o tym mnóstwo razy. Niestety on nie odpowiedział. Chujnia z przytupem .

19
38

Komentarze do "I co z tym seksem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Może boi się wpadki. Pogadajcie o zabezpieczeniu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Może ma trochę w sobie rozsądku?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przemyśl to dokładnie. Najpierw powinnaś się wykształcić. Potem być pewną, że cię kocha na dobre i na złe. Potem ślub, nawet z biednym weselem, ale żeby był. Potem będziesz matką i sama będziesz miała dzieci, którym codziennie trzeba usługiwać, chyba, że wolisz pracować, a twój chłopak chce się zajmować dzieckiem. Tak myślę, że nie ma sensu się spieszyć kurczę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dziwne… Sex to podstawa. To sens życia, ja mógłbym to robić zawsze, wszedzie z kazdym

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Może po prostu czuje, że to jeszcze nie jest dobra pora. Wyluzuj i postaraj się go zrozumieć. W końcu to dopiero 18. rok życia. Pamiętaj, że seks to oprócz przyjemności także wielka odpowiedzialność…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. może ma małego małego?? 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie każdy chłopak chce od razu seksu. Tak naprawdę niektórzy faceci uważają, że bliskość fizyczna łączy dwoje ludzi i są na nią dopiero gotowi, kiedy są pewni swojej partnerki. Widocznie Twój chłopak nie jest przekonany, że to z Tobą chce poczuć więź fizyczną. Nie zmuszaj go do tego, ponieważ może poczuć, że chcesz tylko seksu.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pewnie nie czuje się gotowy albo ma ze sobą jakiś problem, tylko że jeśli z niego tego nie wydusisz, to lipa. Może daj sobie na razie na wstrzymanie, pewnego dnia może mu się tak zachcieć, że sam przejmie inicjatywę 😉

  0

  0
  Odpowiedz