I dostałem oto ja w pysk od życia…

I dostałem oto ja w pysk od życia niczym packą zabija się muchy. Będąc młodym i głupim zawsze uważałem, że życie jakoś się ułoży i będę szczęśliwy. Niestety tylko młodość przeminęła, a człowiek jak był głupi tak jest dalej. Uważałem, że idąc na studia będę zarabiał lepsze pieniądze niż przeciętny zjadacz chleba. Niestety i tu przez moją głupotę zostałem wyruchany bez masła. Wkurwić się przecież można, gdy kumple zapierdalający w saturnie, mm czy innym ciulstwie zarabiają więcej niż ja. A wybrałem przecież kierunek przyszłościowy, a nie jakieś zarządzanie i marketing po którym każdy jest specjalistą od niczego. I tak co miesiąc wpada na konto ledwo co 1k zł. Co to kurwa jest? Praca w zawodzie, odpowiedzialność ogromna, bo jak coś zawalę to się wszystko posypie? Na podwyżkę nie mam żadnych szans, bo za młody jestem. Czasem aż wstyd powiedzieć przed kumplami ile zarabiam, bo mnie wyśmieją, że poszedłem na studia się kształcić, aby zarabiać większą kasę, a tyle to bez studiów można zarobić. Czemuż to żywot w Naszej Ukochanej Ojczyźnie jest taki? Czemu jestem cipą i nie wyjadę za granicę zapierdalać za 7k zł?

12
34

Komentarze do "I dostałem oto ja w pysk od życia…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A chujnia gdzie?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nie masz zony, dzieci to jedź

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To zamiast siedzieć przed tym kompem i tradycyjnie zmyślać na potęgę, to może lepiej będzie jak przestaniesz ludziom bajki wciskać, ruszysz dupsko i NAPRAWDĘ ZACZNIESZ PRACOWAĆ… zejdź na duł do piekarni twojego tatusia – tam zarobisz o wiele więcej niż ten „ledwy” 1k :/ ..życzę powodzenia! Dasz radę, wierzę w ciebie ty wstrętny obiboku.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie poszedłem na studia i też więcej zarabiam, ale ja nie mam pracy takiej jak sobie wymarzyłem, a to też jest różnica, bo u ciebie do wypłaty dochodzi jeszcze zapewne samorealizacja, a ja realizuję się w innej dziedzinie dopiero po odbębnieniu 8 godzin w zakładzie pracy – o ile znajdę na to czas. Przyjemniej jest robić to, co się lubi. Pieniądze to nie wszystko, ale fakt – patrząc na ceny i koszty utrzymania się – zarabiamy o wiele za mało. Życzę podwyżki.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Konrad? To Ty pisałeś? Saturn jest w naszym mieście 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bo jesteś cipą i nie umiesz wzić się w garść? do boju kolego a nie pierdol -to kazdy potrafi.. /rzekła dziewczyna.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Sam sobie odpowiedziałeś w ostatnim zdaniu.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. hahaha, a ja mam 17 lat i za zrobienie 1 strony internetowej biorę sobie 500zł minimum ; p
  haha, i na studia nie idę, matury pewnie też mieć nie będę

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ja to ciebie rozumiem i chuj! jak masz okazje to wyjeżdżaj tu chuja znajdziesz i chuja dostaniesz. Całe życie będziesz popierdalał na zarobasów!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ad8-spoko,spoko,mordę ci za cwaniactwo obiją.

  0

  0
  Odpowiedz