… I po stokroć niech chuj mediona strzeli

Kto mi powie po chuj komu MEDION ?! Kupiłem kartę r 9800 xl od tej firmy. Powiedziałbym, że żałuję ale to za mało! Karta jest poqrviona jak ruski termos. Nie mogę odpalić byle gry 3d bo zwiecha po chwili (zależnie od gry mogę grać daną ilość czasu) i konieczny reset. Ja pierdole, oni są gorsi od daweoo! Jak można robić odkurzacze, lodówki, laptopy, nawigację, telewizory, video, dvd, podzespoły pc, zestawy komputerowe, pralki, aparaty cyfrowe i dywany 😉 naraz ?!?! Medion to Gówno ! Niech ten skurwysynski szajs splajtuje. I niech ich produktów Polacy nie kupują bo do nas idzie tylko to co było serwisowane i rzeczy ze szrotu!

24
47

Komentarze do "… I po stokroć niech chuj mediona strzeli"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kolego chujowiczu, przecież jest jasne jaką jakość reprezentuje sobą Medion. Po co w ogóle to kupować?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. w imieniu kolegi powiem: wiesz jak jest nie wiesz co to jest;) do póki się nie przekonasz sam… a jest to chujnia!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. miałem lapka mediona i ilość wkurwienia, jaką u mnie spowodował jest wręcz nie do opisania. nigdy w życiu za żadną cenę nie kupujcie kochani współchujowicze sprzętu tej firmy. chyba, że umyślnie chcecie sobie powodować chujnjię. pozdrawiam autora, wiem jak to jest się wkurwiać na sprzęt mediona. śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. 1. Oddaj do serwisu i czekaj 4 tygodnie
  2. Wymień pastę pod wentylatorem
  3. Wymień wentylator i pastę pod wentylatorem

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wiem, dzięki za rady:) ta karta dziś zaczęła arty pokazywać (już w biosie) miałem już zmieniać cały cooler ale kicha. Próbowałem catalyst 3.9, 4.1, jakieś dedykowane od mediona, 7.8 i 9.3. Na wszystkich to samo oprócz 9.3 które to mi nie współpracują z nią (?!). Chyba rzeczywiście odeśle do serwisu… Qrva

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Najdroższy chujowiczu a nie mówiłam!:-D siostra chujowiczowna

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mam kartę telewizyjną firmy medion – na początku ciągłe bluescreeny po uruchomieniu telewizji, później zjebał mi się dysk, ale tak po 3 miesiącach mój komputer się do niej przyzwyczaił. Mimo wszystko nie polecam, lepsze jest już chińskie badziewie.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Chciałeś zaoszczędzić to masz kurwa teraz lipę. Chytry 2x traci.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Wow ilu się commentów doczekałeś, nieźle. nie znam się na częsciach do kompa, ale wiem o co chodzi. Szczególnie dobrze opisałeś to podsumowując daewoo. You got my sympathy.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Tu znów ja, autor txt’u. Co do ostatniego komentarza, thx za wyraz sympatii (you got my symathy to ;)) 😀 Domyslam sie ze kolega miał kłopoty z tą zacną firmą (daewoo). Yhhh… Kupując karte nie wiedziałem o gównianości tej firmy.. :)Jeśli ktoś jeszcze bedzie odgrzebywał archiwalne txt’y to może trafi na ten nie popełni takiego błędu jak ja 😀 Pozdro wszystkim chujowiczom 🙂 Autor tekstu

  0

  0
  Odpowiedz