I znowu ta piłka

Żal mi Brazylijczyków. Ich rząd i różne korporacje ruchają ich bez mydła od wielu lat leszcze bardziej, niż nas w Polsce. W końcu kilku z nich się ogarnęło i zaczęli protestować, by zamiast mundialu przeznaczyć pieniądze na to, czym państwo się powinno zajmować, czyli edukację i poprawę jakości życia. Trochę pohałasowali, pomazali coś po murach i cisza. Głupie społeczeństwo, ogłupione igrzyskami (niestety chleba nie dali), zamiast ich poprzeć, zasiadło przed telewizorami i oglądało jakąś zabawę. Efekt: wszelkiego typu kapitał klepie się po tłustym brzuszku, bo dobrze się nachapał, a ludzie nadal zdychają na ulicach.

42
69

Komentarze do "I znowu ta piłka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. patrztu.pl/mundial_zdupping

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mnie też wiele rzeczy wkurwia, ale wszystko mija, gdy wracam do domu a tam moja loszka naga klęka i prosi, bo już nie może wytrzymać bez mojego chuja. Na tym polega szczęście lamusie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ale mają Jezusa do nieba i my mamy. U nas też bogate buractwo klepie sie po bębnach i za obiadki płaci po 1500 zł, zatrudniają rodziny, pociotów a k to nie rodzina to albo bezrobocie albo do fizolskiej roboty za 1100 zł. Mieliśmy być drugą Japonią a będziemy drugą Brazylią katolandem z bogaczami ukrytymi w enklawach przepychu i bogactw i fawelami-slumsami przemocy, bandytyzmu i nędzy.Ale widocznie taka wola żydowskiego nieba.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 6. POlska dawno POwinna zrezygnować z tego jebanego sportu i zająć się czymś czym jest Japońskie Sumo lub Karate Kyokushin a nie jakieś chujstwa… Bo przy okazji więcej będzie żołnieży do walki a nie jakichś tłumoków.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Oni zarabiają miliony!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Bo cała ta FIFA – w końcu bogata organizacja – powinna kupić sobie jakąś wyspę na Pacyfiku i tam organizować te swoje mistrzostwa zamiast zrzucać to na barki kolejnych krajów, tak jakby te nie miały nic innego do roboty niż zapewniać bydłu niskiej klasy rozrywkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Takie imprezy to wspaniała okazja dla banków, które z tej okazji, w majestacie prawa produkują fałszywe pieniądze na finalizacje inwestycji z nimi związanych, więc nie spodziewaj się że nagle ktoś wpadnie na pomysł aby zredukować koszty przy ich organicji, Wall Street żądzi.

  0

  0
  Odpowiedz