Idioci z petardami

Czy ludzi do końca pojebało? A może w Polsce jest kilka stref czasowych? Wytłumaczcie mi po co ci kretyni strzelają petardami i sztucznymi ogniami tydzień przed Sylwestrem a w samego sylwestra od rana! Bez sensu. Straszą tylko źwierzęta i wkurwiają ludzi. Chuj im w dupę i na imię.
Wyżaliłem się. Szczęśliwego nowego roku.

62
21

Komentarze do "Idioci z petardami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wzajemnie Szczęśliwego 😉
  Niektórzy wolą przed, inni po… sylwester sylwestrem petardy tradycja i tak dalej. Co tak losem zwierzątek się przejmujesz? Zwierzę ze strachu nie umrze, zawału nie dostanie, gwarantuję ci.
  A jak cię wkurwiają petardy to zaszyj się moje drogie dziecko pod kołderkę jak niemowlaczek i płacz, że ci źle 😉 tyle ci powiem

  2

  4
  Odpowiedz
 3. O NJE PJESKI SIE BOJOM!!!11

  4

  3
  Odpowiedz
 4. Odpowiedzi na Twoje pytanie może udzielić starożytne sowieckie przysłowie, a mianowicie: „Czemu pies się liże po jajkach? Bo może”

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Uwielbiam napierdalac właśnie przed sylwestrem I po. Przed bo chory się niespodziewaja… I te Kurwa pieski chuj im w dupe. A po sylwku jak wszyscy wrażliwi bo zmęczeni, skacowani… raj achtunga 1.01 od 8 rano, co roku

  1

  6
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  2
  Odpowiedz
 7. Bo petardy, nawet te mocniejsze, i tak nie kosztują wiele, więc sobie strzelają. Swoją droga, gdzie mieszkasz, że strzelają już tydzień wcześniej? Bo u mnie na pomorzu, to coraz słabiej z roku na rok. Nawet mało jest ozdób na balkonach, na święta.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wystrzałowego Sylwka

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Tez tak mam w mojej klatce a mieszkam w bloku narobili dzieciaków 7 sztuk w ciągu 2 lat , jprd nawet im przeszkadza sikający pies …to niech wypierdalają na wieś k KURWA

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jak u mnie jeszcze w lutym napierdalali jakiś debi wyrzucił petardę na ulicę a tak tak głóśno strzeliła,że przez pół dnia ledwo słyszałem.

  0

  0
  Odpowiedz