Idiotyczne odruchy

Dlaczego?! Kurwa. Dlaczego ludzie są tacy zmanipulowani, sterowani, nieświadomi i do tego beznadziejni na maksa we wszystkim co robią? :/ Między innymi denerwuje mnie w człekach to, że:
1) przeglądają się w szybach wystawowych, samochodowych i wszelakich innych, tylko po to żeby za 15 metrów ponownie oglądnąć swoją chłopską mordę w kolejnej szybie [to jest choroba globalna, korygowanie fryzury, postury i łachów co 15 m. ZARAZA!
2) ludzie są jak pojebani kolarze… wszyscy zapierdalają w peletonie, a tylko nieliczni potrafią się zindywidualizować <--- chodzi tutaj praktycznie o wszystkie dziedziny życia... np. taka muzyka, wszyscy słuchają tego samego śmierdzącego jajkami POP'u. To jest jedna z gałęzi ogłupiania tych mas "modnych" ludzi. 3) czekając na przystanku PKS'u na autobus bezpośrednio wyjeżdżający z ich miejscowości do docelowej, stoją jak pierdolce w kolejce, jeden za drugim, złowrogo na siebie spoglądając [jakby pierwszy raz jechali tym autobusem, a przecież ci ludzie wiedzą, że autobus podjedzie pusty - 48 miejsc siedzących - ale pomimo tegoż faktu stoją jeden za drugim w liczbie 12 przez 30 minut, zamiast posadzić dupę na ławce i się zrelaksować! Paranoja! Nawet ci, co siedzą, wstają i dołączają do ludzi stojących w momencie, kiedy autobus podjeżdża, i czekają następne 10 minut stojąc, aż kierowca wyda bilety wszystkim, co stoją przed nimi [ja czekam na ławce i wchodzę dopiero jak ostatni cymbał wejdzie do tego pojazdu]. To jest prawdziwa chujnia, chujnia którą można wytłumaczyć zezwierzęceniem naszego gatunku, sztucznie zaimplantowaną rywalizacją i głupotą. Brak logicznego myślenia, myślenie zbiorowe... a gdzie indywidualizm?

54
58

Komentarze do "Idiotyczne odruchy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na szczęście, jak to napisałeś, to są tylko odruchy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To nie jest mój drogi „prawdziwa chujnia”. Chyba dużo rzeczy nie dostrzegasz skoro opisane sytuacje są dla Ciebie przykładem głupoty. Zezwierzęcenie, bo ktoś słucha muzyki nie takiej jak Ty, bo przegląda się w szybach, bo stoi w kolejce? Brak słów… A co powiesz o ludziach, którzy łażą bezsensu po mieście z maczetami i bawią się w wyrocznię. Co powiesz o powszechnej złośliwości, życzenia komuś jak najgorzej, wyśmiewaniu, kopaniu pod sobą dołków, przywłaszczania sobie osiągnięć innych, patrzenie na drugiego człowieka jako przedmiot do wyruchania. Gdzie jest większa głupota? To właśnie przez takich jak Ty m.in, ten świat tak wygląda. Bo albo są pajace, którzy nic nie dostrzegają albo są pseudoindywidualiści, którym przeszkadzają nie te rzeczy które powinny.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zgadza się, jest tak jak piszesz. Ale spójrz uważnie na swoje zachowania i zrozumiesz, ze jesteś dokładnie tak samo zaprogramowany. Świata nie zmienisz, ale możesz zacząć od siebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Gorzej, że jest to właśnie naturalnie i pierwotnie „zaimplantowana” rywalizacja i głupota.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Konformizm to jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mam to samo, gardzę tłumem odmóżdżonych zlobotomizowanych ludzi myślących tylko o tym, jak się nażreć do syta i spłodzić takich samych zombie jak oni sami.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dobrze gadasz! Mam wyjebane na kolejki, poczekam sobie jak wszyscy wejdą, nie będę stać jak tuman, pchać się itd., bo JA muszę być pierwszy, bo JA muszę usiąść, bo JA muszę zdążyć, ciągle to jebane JA… Ludzie są pojebani.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A chuj cię obchodzi co inni robią? Ta chujnia dotyczy raczej ciebie i twojego dziwnego podejścia.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A co to kurwa, przeglądać się nie można?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. do 2# To nie jest chyba portal poważny więc się nie spinaj tak :-]
  Co do ludzi z maczetami, mają ten sam problem co ludzie, o których pisałem, pomysły na życie zaczerpnęli z głupkowatych filmów, ogólnie z telewizora, mediów, które to wszystko pokazują. Co do złośliwości i innych rzeczy, o których napisałeś to samo: MODA, PIENIĄDZE i chęć bycia jak Inni bo to jest „normalne”. „Chyba dużo rzeczy nie dostrzegasz skoro opisane sytuacje są dla Ciebie przykładem głupoty” co do tego <-- przecie nie będę pisał o wszystkich rzeczach, które są chujowe w jednym temacie, nikt by tego nie przeczytał wtedy. Więc nie widzę sensu twojego negatywnego wpisu... no chyba, że kochasz L. GAGE i stąd atak :) pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ej noooooo, a myślałem, że tylko ja przeglądam się we większości szyb samochodów, przy których przechodzę 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 13. do #3 nie jestem tak samo zaprogramowany, bo ja to widzę, a ludzie którzy to nagminnie robią NIE.
  do 4# nie jest to naturalnie zaimplantowana „głupota” tylko wykształtowana przez system.
  do 8# wyobraź sobie, że są ludzie, których interesuje dokładnie co robią inni, dzięki czemu mogą nimi sterować.
  do #9 a ktoś powiedział, że nie można? chodziło mi o to, że to nie jest normalne tylko wynika to z tego, iż tak właśnie zaprogramowały ludzi media :] żeby skupiali się na tym co jest kurwa nieważne, a to co ważne ginie gdzieś w otchłani. Zobacz co podają w tv: najważniejsze informacje „piesek wpadł do kanału”, „czy modelka się rozwiedzie”, „sportowiec czeka na ampułkę z krwią binladena” 🙂

  Pozdro.

  0

  0

  Odpowiedz
 14. A Co Tobie do tego? Nienawidzę popu, nie pcham się do busów, nie życzę nikomu źle, wciąż słyszę że jestem śliczna i mądra itd. więc nie muszę się oglądać w szybach, nie interesuje mnie życie innych niż tych, z którymi się trzymam i – jestem szczęśliwa, czego i Tobie życzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Niestety facet, Twój „indywidualizm” zapewne jest podobnie zaprogramowany. Oni są kopią modelu „powtarzacz”, a Ty kopią modelu „buntownik” i zapewne takich „indywidualistów” jak Ty jest miliard na świecie.

  0

  0
  Odpowiedz