Ile wy zarabiacie? Ankieta i ujawnienie prawdy

Chce zapytac ile zarabiacie netto na miesiąc. Jakie macie stanowisko, wykształcenie. Chcę ujawnic zarobki w tym kraju, i awantury uciszyc. Prosiłbym o szczere odpowiedzi.
Od siebie zaczne.

Ja mam umowe o prace, pracuje w fabryce, zapierdol fizyczny, wykształcenie średnie.
Mam pomiędzy 3300 zeta a 3600 zeta netto na reke. 160godzin lub 168godzin w miesiącu pracuje, czyli wekendy wolne. Czy ja jestem gorszy, czy średni? Opinie sa podzielone. Chcialbym wiedzieć jak jest z innymi, jak u was to wygląda.

5
0

Komentarze do "Ile wy zarabiacie? Ankieta i ujawnienie prawdy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. średnio nie liczac dywidend które odpowiadaja za większość moich dochodów, miesięcznie jebie za 430k-480k zł w zależności od dodatków. Na ręke.

  Wykształcenie wyższe, 2 tytuły.

  Branża IT.

  Tygodniowo 70-80h czyli ok 300h mc.

  Wakacji prawie nie mam (z braku czasu bo mało komu można ufać). Jako większościowy udziałowiec mam do tego umowę o pracę + dodatkowe uposażenie.

  Moje zarobki bez dywidend mieszcza się w niższym progu średnich dla mojej pracy, więc dupy nie urywa (wiadomo pensja to tylko niewielka część, nie wliczajac wartości udziałów, jednakże dywidendy mam raz do roku, a pensja co miesiac na pierdoły i życie).

  Jednakże jeśli wliczysz ile lat zajeło dojście do tego poziomu, to moja pensja mc będzie o wiele niższa z tytułu braku zarobków przez ileś czasu za ogromny wkład moich godzin.

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Pracownik fizyczny, zatrudniony na tzw produkcji, umowa o pracę na czas określony(jak nie przedłużą albo warunki zatrudnienia zmienią się na gorsze, co jest bardzo prawdopodobne z chwilą przejęcia władzy przez partie wolnorynkowe-znajdę się w kaczej dupie, zresztą – zdaniem wielu- już tam jestem) , zarobki 3tys-34oo netto, nieregularne dochody z udzielania korepetycji-max 500 zł miesięcznie(30-50 zł za 60 minut), wykształcenie wyższe prawnicze(uczelnia państwowa), zdany egzamin wstępny na aplikację radcowską(zrezygnowałem z braku perspektyw-nasycenie rynku, zainteresowań i uzdolnień).

  2

  0
  Odpowiedz
  1. z chwilą przejęcia przez władze wolnorynkowe dostaniesz mniej, ale będzie za to można kupić tyle samo ile przed obniżką więc jeden chuj kto wygra, a najważniejsze kto robi wyborcom milsze gili-gili w brzusiu.

   0

   2
   Odpowiedz
 4. Trener Bogdan nie powie ci ile zarabia – bo chuj cię to obchodzi – jednakże doradza ci rób solidną MaSe , nie będziesz mieć czasu n pisanie pierdół w internecie.

  1

  2
  Odpowiedz
 5. 1100zl dziennie + vat, jestem programistą. Mozna spokojnie zyc.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Tomek, złodziej. wykształcenie podstawowe niepełne. Zarobki od 4000 do 5231 zł na miesionc. Czynszu nie płacę. Do niedawna jeździłem samochodem, ale wpadłem do rowu. Tera jeżdżę komunikacją albo rowerami. „Porzyczonymi”. Teraz zarobię więcej bo lamusy poinformowały wszystkich na Fejsie kiedy wyjeżdżają. Prąd i wodę ciągne na lewo. Mógłbym wyjehadź za granice ale kocham swuj kraj. Pjona!

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Pracuję umysłowo jako korpo szczur w IT na stanowisku seniorskim. Zarobki to około 5700 netto. Jak widać państwo jebie mnie w dupę na podatkach zabierając 2300 czyli prawie 29% wypłaty, a pracodawca na wysokości pensji. Dawać programiście tyle na stanowisku seniorskim to nieśmieszny żart gdy pracownik budowalny albo górnik z maksymalnie maturą dostaje tyle samo, nie musi myśleć a dodatkowo robi masę podczas pracy. Uważam, że to za niska pensja za lata wyrzeczeń oraz nauki więc szukam nowego miejsca pracy.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wykształcenie zawodowe /srednie
  Spawacz polska umowa 7 tys brutto
  Pracuje w delegacji głównie niemcy
  Na godzine Mam tak naprawde 19e netto ile wypracuje tyle Mam wypłaty tylko jedzenie Mnie interesuje kwatera transport za frajer.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Od stycznia, w zasadzie od połowy grudnia zainwestowałem w firmę (sklep internetowy), który na papierze generuje zyski (przychodzi minus koszty) ponad 10 K. Do takie poziomu doszedłem, tylko że złotówki z tego jeszcze nie pobrałem, ze względu na to że wszystko leży w towarze i kredycie kupieckim. Do tego dochodzi pensja z innej firmy, powiedzmy ok drugie tyle, którą musiałem uciąć i przeznaczyć na doinwestowanie tego przedsięwzięcia. Obecnie utrzymuje się za około 1,5-2 K miesięcznie (podejrzewam, że szok dla niektórych), ale liczę na fajną odmianę sytuacji w momencie gdy kapitał własny firmy przekroczy zobowiązania lub je spłaci. Wykształcenie mam wyższe (kierunek ekonomiczno finansowy), ale to w sumie przy tej formie działalności i braku pracy na etacie u kogoś nie daję żadnego hype, po za co najwyżej własną satysfakcją.

  0

  0
  Odpowiedz