Imbecyle

Pierwsza rzecz jaka mnie wkurwia, to popełnianie karygodnych błędów językowych. Już jebać przecinki w złych miejscach, czy czasem jakiś błąd ortograficzny, ale jak ktoś mówi udaje mądrego, a potem dopierdoli bynajmniej zamiast przynajmniej, to mnie kurwa krew zalewa. Tak trudno zapamiętać, że bynajmniej to nie jest to samo, co przynajmniej?
To już nawet wziąść i poszłem mnie tak nie wkurwia jak mylenie bynajmniej z przynajmniej.
Druga sprawa, to dysleksja.
Nie wierzę w to, że ktoś nie potrafi nauczyć się, że np. chuj piszemy przez ó. Dawniej jak ktoś nie ogarniał ortografii to był imbecylem, a teraz kurwa znaleźli idioci ładny synonim – dyslektyk.
I tym oto sposobem każdy zjeb może załatwić sobie papierek i tłumaczyć innym, że to wina dysleksji.
Tylko jakoś każdy kurwa jeden potrafi napisać wyraz dysleksja.
*Może jestem niedouczony, bo nie zgłębiałem nigdy tematu dysleksji, ale dla mnie to to jest kurwa ściema jak chuj i przykrywka dla kretynów.
Uszanowanko, pozdrawiam mesia i pana zwiększ masę.

70
93

Komentarze do "Imbecyle"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zwiększ masę i miej wyjebane !
  Ps. Bynajmniej to się sprawdza POZDRO

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Uprzedzając komentarze – nie chodzi o dyslektyków – którzy mają często fenomenalną pamięć – tylko o polskie buractwo i cwaniactwo, gdzie każdy zjeb, leń pierdolony i skurwiel zamiast wziąć, a nawet wziąć się za naukę woli iść do równie zjebanych i niby cwanych starych, którzy załatwią mu wieczną dyspensę a on, szczęśliwy z życiowej zaradności pójdzie się najebać z kumplami jak zawsze w weekend a potem będzie wiecznie narzekał jak to kurwa pracy nie może dostać w tym zjebanym kraju. Mesiu – chuj ci w dupsko, jak zawsze, Kali – pozdrawiać murzyn serdecznie, Kali pisać a ja przesłać Kali dwa i pół worki perkalu i jeden paciorek. Paciorek świecić się jak psu jajca i być w chuj duży.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jakbyś zwiększał masę zamiast pierdolić głupoty o filozofii to by więcej było z tego pożytku Ziom.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. I tymi słowami obrażasz głowę państwa. Trzeba to gdzieś zgłosić. Łączę się z tobą w bulu!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ta chujnia to odgrzewany kotlet – do kosza.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „Druga sprawa, to dysleksja. Nie wierzę w to, że ktoś nie potrafi nauczyć się, że np. chuj piszemy przez ó.” No, chłopie, jak na przedstawiciela Gestapo Językowego to walnąłeś… Widzisz może, imbecylu (skoro wolisz to niż dyslektyk…:P) nazwę tej Szacownej Strony, na której się udzieliłeś? A poważnie, może to i nie jest jakiś bul -wróć… powinno być: „ból”, bo „bul” to prezydent pisze, a wiadomo ile inteligencji ma polski polityk- 😉 dupy, widzieć błędy przy używaniu pięknego języka, jakim jest polski, ale fakt jest faktem, że powinno się pisać (i wypowiadać) poprawnie i zmuszać do tego małolatów, zamiast im wystawiać papierki na dysleksję. I masz w tym wypadku rację. Prawdziwych dyslektyków jest nikły procent, reszta to lenie, analfabeci i analfabeci wtórni. PS. Popełniłeś faux pas -zabrakło pozdrowień dla Byczywąsa oraz dla wschodzącej gwiazdy: Kalego. 😉 A poza tym nie napisałeś czy masz sprzęgło od Żuka i wentyle do tarpana. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A ty się kórwa bynajmniej nałucz odmanów końcówków jak hcesz na hójni pisać !

  0

  0
  Odpowiedz
 9. to jak się w końcu pisze huj?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Powiem ci jedno wyedukowany gramatycznie i ortograficznie mądralo – życie jest za krótkie żeby tworzyć takie wydłubane z nosa dramaty.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Kolego, przecinkami to srasz, jak opróżniany gównowóz. Może najpierw sam się doucz, doczytaj, a potem pouczaj innych. I polecam melisę, bo takie jaranie się i wkurwianie na „bynajmniej”, to raczej oznaka zaawansowanej nerwicy, a nie oznaka dbałości o język.
  Poza tym bądź oryginalny, bo tekstów o tm, jak to róznych mądrali denerwuje zamienne używanie „bynajmniej” i „przynajmniej”, jest nasrane w sieci tyle, ile srasz nadmiarowych przecinków w swoich wypocinach.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Zastanawiający jest fakt iż człowiek o tak niskiej penetracji intelektualnej, co widać po stylu wypowiedzi, uzurpuje sobie prawo do bycia mecenasem języka ojczystego.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Kochani chujowicze i chujanki – gwoli, kurwa, ścisłości – dysleksja to nie tylko błędy ortograficzne. Jeśli jakiś gimbus nie ma czasu się nauczyć zasad ó albo ż to jest dysortografia – szczyt kurwa lenistwa i idiotyzmu tego co ten termin wymyślił. Z dysleksją tą prawdziwą ma niewiele wspólnego…No sorry, etat korektora w redakcji raczej niedostępny, a ja się pytam dlaczego? skandal, kórwa – dlaczego nikt nie myli u z ó w tym pięknym staropolskim słowie? Bo się go nauczył i to jest prawda o dysortografii… Mesiu, tradycyjnie chuj ci w, wiesz co.. Kali, słać ci dymne znaki polubienia na fb

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Kilkadziesiąt lat temu dyslektyk nie nazywał się dyslektykiem, tylko po prostu nieukiem 😀 I ówcześnie jeden skuteczny lek istniał- kijem w tyłek i już wyleczony

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @13 „I ówcześnie jeden skuteczny lek istniał- kijem w tyłek i już wyleczony” Gwoli poprawności (nie tej politycznej posła Biedronia ;)): KIJEM PO TYŁKU, a nie w tyłek, Ty… xD

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Taki mądry, a chój napisał niepoprawnie, chwilę wcześniej poprawiając innych..

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Nie każdy umie napisać „dysleksja”. Znam kolesia, który nie przejmuje się ortografią, bo mu przecież zdiagnozowali „dyslekcję”…

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A mnie wkurwia jak ludzie piszą i mówią np. Dać kwiaty kobietą. Ludzie, cholera KOBIETOM. Ostatnio spotykam się też coraz częściej z modą na nieodmienianie nazwisk. Jakaś babka na forum pisze coś w stylu „ostatnio dużo słyszy się o Beacie Tadla”. Moim zdaniem lepsza dziwaczna odmiana nazwiska niż żadna.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. no jak mu zdiagnozowali to jak ma napisac poprawnie?

  0

  0
  Odpowiedz
 20. na dyslekcję cierpi większość gimbusów. Niemożność uczestniczenia w lekcji

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Z tymi nazwiskami to bym się nie zapędzał. Jak odmienisz córkę pana Kupagi?

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @20 Tak samo jak odmienia się nazwisko córki pana Jemgi.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Chuj z tym językiem chujowy jak polska

  0

  0
  Odpowiedz