Inni mają gorzej…

Rzygam tym światem, nie mogę, nie daję rady, każdy cholerny dzień to niemiłosierna męka i tak tak wiem „inni mają gorzej”, „nie narzekaj, masz jedzenie dach nad głową”, „dzieci w Afryce głodują”… KURWA! Ja się do chuja martwie swoimi problemami, tak jestem jebanym egoistą, po prostu mam gówniane życie. Ty mi mówisz, że mają gorzej a ja Ci mówie, że gdzieś jakiś rospieszczony dzieciak milionera siedzi w domu za dwadzieścia milionów i gapi się na telewizor droższy od twojego samochodu na, który wziąłeś kredyt na 10 lat! Ale inni mają gorzej…

113
8

Komentarze do "Inni mają gorzej…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko idioci tak mówią.
  Jest dość oczywiste, że o wiele prostsze jest zaspokajanie potrzeb z podstawy tej piramidy Maslowa. Kiedy nie możesz się rozwijać, nie czujesz się potrzebny czy inne takie (a wewnętrznie wiesz, że bardzo tego chcesz), to można mówić o chujni.
  Jak ktoś ci mówi, że murzynki w Afryce mają gorzej, to znaczy że jest otępiałym miernotą, dla którego liczy się tylko żreć srać i spać.

  13

  2
  Odpowiedz
  1. Pierdolenie takie że „inni mają gorzej” czyli ” ludzie majo mni i pracujo” to jest próba podbudowania sie różnych mendowatych matołów czyli najniższe instynkty.

   5

   0
   Odpowiedz
 3. kurwa, sama prawda

  2

  1
  Odpowiedz
 4. A powiedz mi kto ma dobrze? Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził.

  2

  3
  Odpowiedz
 5. Tak to jest, te głupie ryje myślą w stylu „ciesz się tym co masz, bo inni mają gorzej”. Błąd kurwa. Powinno być „są tacy co mają lepiej, spróbuj im dorównać”. To drugie myślenie prowadzi do rozwoju, lepszej pracy i w ogóle lepszego i bogatszego życia. Do bycia lepszym człowiekiem. Natomiast to pierwsze sprowadza się do siedzenia na dupie i masz się jeszcze cieszyć, „bo inni maja gorzej”. Debile.

  24

  0
  Odpowiedz
  1. „są tacy co mają lepiej, spróbuj im dorównać”. To drugie myślenie prowadzi do rozwoju, lepszej pracy i w ogóle lepszego i bogatszego życia. – Owszem prowadzi jeżeli tak pomyśli ktoś inny aniżeli roszczeniowy, sfrustrowany cebulak. Ktoś kto potrafi popracować i wprowadzić zmiany w swoje życie. W innym przypadku frustracja się potęguje i jadem wylewa na cały świat. „ciesz się tym co masz, bo inni mają gorzej”. – to niestety jedyne rozwiązane dla większości z tej chujni.

   4

   1
   Odpowiedz
  2. od bogactwa ludziom się w głowach pi@rdoli, bogaty nie ten kto posiada lecz ten kto daje, brzydzę się luksusem, przepychem, wolę biednych ludzi którzy wiedzą jak korzystać i cieszyć się chwilą niż bogatych dyrektorów którzy zachowują się jakby mieli kije w dupach i byli Bogami a Ty śmieciem, wieczna pogoń za szmalem nie patrząc że depcze się przy tym często gęsto człowieka

   6

   2
   Odpowiedz
  3. od bogactwa ludziom się w głowach pi@rdoli, bogaty nie ten kto posiada lecz ten kto daje, brzydzę się luksusem, przepychem, wolę biednych ludzi którzy wiedzą jak korzystać i cieszyć się chwilą niż bogatych dyrektorów którzy zachowują się jakby mieli kije w dupach i byli Bogami a Ty śmieciem, wieczna pogoń za szmalem nie patrząc że depcze się przy tym często gęsto człowieka

   0

   1
   Odpowiedz
 6. Też wkurwia mnie takie gadanie i mam podobnie.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Mówić zdołowanemu człowiekowi ,,nie martw się, inni mają gorzej,,to tak jak by powiedzieć w chwili radości ,,nie ciesz się, inni to mają prawdziwy ubaw,,.

  11

  0
  Odpowiedz
 8. Ten dzieciak zapytał ojca jak to jest , ze on ma ferrari a jego profesor na uczelni jezdzi autobusem, Stary widząc jego frustrację powiedział mu: „synu, nie martw się, kurwa. Kupiłem ci juz właśnie autobus…”

  2

  5
  Odpowiedz
 9. No w sumie to prawda, są ludzie którzy mają gorzej od Ciebie więc…? Jakaś puenta…?

  2

  2
  Odpowiedz
 10. Takie kurwa prawdziwe

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Bo tak naprawdę to leci „chciej zawsze więcej, ale bądź wdzięczny za to co masz, bo wielu nie ma nawet tego”. I wszyscy zadowoleni.

  4

  0
  Odpowiedz
 12. Chuj imw dupe oni i ich problem .

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Autorze, prawda o życiu jest nastepująca: Życie to absurd i bezsens. Gdzie nie spojrzysz, wszędzie zapierdalają ulicami miast biedne cebulaki z torbami z biedronki, na ulicach syf, mohery, robole, bezzębni żule, nowobogackie wieśniaki, nastolatki, studenci, bachory, wszyscy jednakowo chujowi i nędzni. I tak od niepamiętnych czasów niczym bakterie pędzą swój chuja warty żywot. który to żywot polega na tym, aby przetrwać i rozmnożyć się. niszczą przyrodę i zamieniają ją na beton. Sami się się mnożą, zabijają, żyją w gównie, które sami sobie stworzyli i mają pretensje do Boga, którego sobie sami wymyślili, że cierpią. Ich problemy i codzienne sprawy są tak ważne, istotne i przejmujące. Niby są inteligentni, a nie mają świadomości, że cała ich egzystencja znaczy tyle samo co pierdnięcie bąka w nieskończonej, niewyobrażalnej czasoprzestrzeni wszechświata. Popęd seksualny to reakcja chemiczna, która robi nas wszystkich w chuja, a pod fasadą skóry ciało jest torbą zawierającą mózg, krew, kał, mocz, ropę, wszelaką zgniliznę i kości. Kurwa, mam tak wyjebane na egzystencję, że bardziej się nie da. A dzieci rodzą się ze strachu, że na starość nie będzie miał wam kto dupy podetrzeć czy szklanki wody podać. Taka jest prawda. Liczę już tylko na to, że w przyszłym roku 2018 coś wreszcie zajebiście jebnie, rozpierdoli to wszystko w jasną cholerę i będzie wreszcie spokój.

  15

  2
  Odpowiedz
  1. ja mam nadzieję, że nagle się dowiemy, że zbliża się asteroida zirka średnicy równej tej co załatwiła dinozaury

   1

   0
   Odpowiedz
 14. Mi też się nie podoba jak ktoś komuś albo nawet mi odpowiada: nie przejmuj się, ludzie mają gorsze problemy. Tacy ludzie to cioty.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. myślę w ten sam sposób od wielu lat, ja mam się kurwa pocieszać nieszczęściem innych ? ja pierdolę!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Inni maja gorsza chujnie ! Tak , to prawda – ta strona tez sie Chujnia nazywa . O co ci lata chujowiczu ? Patrz -jeden chujan zaruchal na bani , zalal forme -pewnie ze mu gorzej , drugiego drecza odglosy jedzenia i srania -gorzej mu niz tobie . Co? Nie?

  0

  0
  Odpowiedz