Internet na poziomie gimbazy

Ja wiem, że normalnie są gorsze problemy i tak dalej, bla bla bla, ale chciałbym opisać wam rzecz, która ostatnio mnie irytuje bardziej niż kiedykolwiek.
A jest nią przykry fakt opanowania znacznej części internetu przez hordy prymitywnych idiotów w granicach wieku 8-16 lat, którzy zamiast pójść własnym szlakiem rozwoju zainteresowań itd. koniecznie muszą małpować obecne w gimnazjach i podstawówkach trendy, jak m.in. „JP 100%”, gangsterka na pokaz, jebanie gejów, murzynów, cyganów (każdego kogo jebanie usłyszą w towarzystwie innych gimbusów), szydzenie z Jana Pawła II, oraz ta najbardziej wpieniająca cyberprzemoc. Gimbusowi wydaje się, że za zrobienie zdjęcia koleżanki w toalecie i wrzucenie go do internetu jest anonimowy. Tak jak pisanie internetowych hejtów na Biebera, policję itd. Przykrym faktem jest to, że to poczucie anonimowości jest potwierdzane kiedy za winę nie ponosi odpowiedzialności.
I jeszcze ta ich ortografia. Nazwijcie mnie gramatycznym nazistą, ale oczy mnie pieką czytając tekst pisany przez gimbusa, pozbawiony jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych.
I najgorsze jest to, że ta dzisiejsza zaburzona moralnie, łykająca bezrefleksyjnie każdy nowy trend młodzież coraz wolniej dojrzewa. I to ona jest przyszłością.
Jak długo jeszcze wyznacznikiem respektu wśród gimnazjalistów będzie zrobienie mema „jacek to nie imie jacek to pedal” ze zdjęciem Bin Ladena…?

58
3

Komentarze do "Internet na poziomie gimbazy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. la la la Jutro idę do fryzjera. Trzymajcie kciuki, o tym czy nie trafię na partacza dowiecie się ewentualnego przyszłego wpisu pt. ” Fryzjer partacz” ; )

  4

  12
  Odpowiedz
 3. Potwierdzam, jest to prawdziwe utrapienie. Zwłaszcza, jak wchodzisz na zapytaj.com. Tam to tak ortografia leży, że kosmos… Możesz się przekonać, że u nich istnieją takie słowa jak: puł, wziąść albo musk.

  8

  3
  Odpowiedz
 4. Młodzież chyba zawsze taka była (w większości) z tym że w obecnych czasach mają praktycznie nie ograniczony dostęp do internetu, alkoholu, narkotyków (w tym dopalaczy) porno, do tego jeszcze propagowany na każdym kroku seks. Do tego dochodzi brak wzorców moralnych, brak odpowiedniego wychowania itd. Można by pewnie o tym jeszcze długo pisać, tylko po co? Ci którzy osiągnęli odpowiedni poziom świadomości na pewno już to wiedzą. Pozostali nie zrozumieją

  9

  4
  Odpowiedz
 5. Lepszych zmartwień nie masz? Kiedy wy się, kurwa, ćwoki z jakimś urojonym „weltschmerzem” nauczycie, że cały świat trzeba mieć w dupie? Po kiego zawracasz sobie (i teraz innym) dupę rzeczami, które nie powinny cię obchodzić. Martw się o siebie, zajmij się sobą a nie jęcz jak dymana ciota o jakiejś „młodzieży -naszej przyszłości”. Może twojej. Ja to mam w dupie. Najważniejsze, żeby mi i najbliższym było dobrze, reszta może wyzdychać albo się powyrzynać. Bydło było, jest i będzie. I chuj z tym. To problem bydła (i ewentualnie takich ćwoków jak ty, którym się z dobrobytu i braku problemów w dupie poprzewracało i dla których jakaś broniąca pedofilów papa z Watykanu, dojąca i ogłupiająca motłoch, to wyrocznia i świętość). Jedyne co, to przydałby się tylko na to bydło dobry bat, żeby tacy jak ja, czy inni normalni, mieli spokój i można było utrzymać ład i porządek publiczny, oraz żeby w razie potrzeby bez problemu można się było bronić, pakując bez konsekwencji w łeb przedstawiciela bydła 9 mm ołowiu.

  8

  19
  Odpowiedz
  1. To jest idealny przykład krótkowzrocznego podejścia, przez które właśnie świat jest jaki jest. A nie jest dobrze.

   7

   2
   Odpowiedz
   1. To nie jest krótkowzroczne.

    A nie jest dobrze i nie będzie. Jak ci przeszkadza, to się powieś albo pogódź się z losem i chuj.

    1

    11
    Odpowiedz
  2. Gość ma rację, a ty zamknij mordę chamie. „Ja to mam w dupie. Najważniejsze, żeby mi i najbliższym było dobrze” – to jest maksyma każdego bydlęcia, omyłkowo nazywanego człowiekiem, w tym cebulackim kraju. Po tym co tu spłodziłeś widać, że twój poziom intelektualny to zero. Ktoś spieprzył twoje wychowanie, jesteś niedouczony, tępy i bezczelny w swoim braku kultury. W dodatku – o zgrozo! – wydaje ci się, że się zaliczasz do normalnych, podczas gdy jesteś encyklopedycznym przykładem bydlęcia.

   7

   2
   Odpowiedz
   1. Nie moja wina, że jesteś na tyle tępym ćwiokiem, że nie rozumiesz. Wot, ledwo udało ci się zapamiętać jeden cytacik ze, skądinąd świetnych „C. K. Dezerterów”, i szpanujesz. „Faktycznie tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę… idiota”.

    Ale znaj łaskę pana… Dobry humor dziś mam, to naprowadzę cię na właściwy tok rozumowania. Widzisz, pajacu, gdyby każdy wyszedł z założenia: „Ja to mam w dupie. Najważniejsze, żeby mi i najbliższym było dobrze”, to problem by nie istniał, bo ludzie nie byliby tępym bydłem. Każdy by na głowie stawał, żeby mu było jak najlepiej pod każdym względem. Tym samym już choćby przez minimalne podniesienie swojego żałosnego poziomu intelektualnego w skali świata byłyby jakieś pozytywne efekty. A ponieważ ludzie są tępym bydłem, to nie wychodzą z tego założenia i dlatego świat to szambo. I szambem pozostanie, dlatego walka z wiatrakami nie ma najmniejszego sensu. A tym bardziej jakieś żałosne postękiwania jakiejś nadwrażliwej cioty. Jedyne, co można sobie urządzić, to swój własny kawałek podwórka i swoje własne zasrane życie. A i to nie jest nic pewnego.
    Ćwok, który wypocił tę chujnię, to albo taka dobrze niewydymana nadwrażliwa ciota, albo jakiś pajac, który po napisaniu tego po prostu poczuł się lepiej -nakarmił swe żałosne ego tym „co to nie on, jaki wrażliwy…”. A w rzeczywistości pierdoli jak potłuczony, stękając jak dobrze rżnięta tirówka w pracy. Capisci?

    0

    8
    Odpowiedz
    1. odezwał się ten od mesia, wyjdź proszę i nie wypowiadaj się więcej. Zrobisz wszystkim przysługę

     2

     1
     Odpowiedz
    2. Nie, nie capisci. Tylko totalny gówniarz może wierzyć, że problemy o szerokim zasięgu, wymagające rozwiązań systemowych, można załatwiać licząc na samooświecenie jednostek. Przykładowo, socjalizm realnie wyrównał szanse i dał dostęp do oświaty, takim warstwom społecznym, które przed wojną nie miały na to co liczyć. Idąc za twoim poronionym tokiem rozumowania, zapewne czekałbyś (mając w dupie) aż niepiśmienny parob dozna olśnienia i zajmie się swoim rozwojem, lub może zrobią to jego niepiśmienni rodzice. Dość, że ingerencji z zewnątrz nie trzeba, pokazywać drogi nie trzeba. Bo: „gdyby każdy wyszedł z założenia” – ale w tym rzecz, idioto, że nie każdy wychodzi – mało tego – wyjść nie może. Gdyby od małego mieć cię w dupie i zostawić samemu sobie, to dukałbyś jak troglodyta i bez skrępowania grzebał palcem w rowie w obecności osób postronnych. Jeśli nie kumasz jaką rolę w procesie wychowawczym, w uzyskiwaniu pożądanych zachowań, pełni piętnowanie zachowań i zjawisk niepożądanych, to jesteś imbecylem. Jasne, że możesz dbać tylko o swój ogródek, ale musisz być świadomy, że do tego ogródka, prędzej czy później wlezie kopytami cała patologia, którą miałeś w dupie i szkód, które wyrządzi, już nie naprawisz. Ale to osobny temat. Symptomatyczne dla takich czereśniaków i gówniarzy jak ty, jest mylenie wrażliwości z nadwrażliwością, lub przypisywanie nadwrażliwości pejoratywnego znaczenia (nawet zrównywanie z byciem ciotą). Tymczasem – uwaga kretynie! będzie szok – wrażliwość jest cechą pozytywną. Nawet nadwrażliwość jest dziesięć pięter nad chamskim skurwieniem, tumiwisizmem, stępieniem, które reprezentujesz, i które reprezentuje znaczna część populacji tego kraju, przez co jest on syfem i piekłem dla swoich mieszkańców. Myślisz, że jesteś twardy, bo masz zawężone spektrum odczuwania i wyrażania? To jesteś gówniarz. Cham wcale nie jest twardy, cham jest tylko prosty. Pożyjesz dłużej to zrozumiesz (może). Świat to szambo, owszem, ale to szambo sięga ci tylko po kolana, bo znalazło się wystarczająco dużo ludzi, którzy nie „mieli w dupie”. Pamiętaj o tym, bo były czasy, że to szambo nalałoby ci się do mordy.
     Daruj sobie więc nauczanie. Taki szczyl ja ty, może nauczać sobie podobnych.
     Ps. To nie był cytat, a parafraza.

     9

     2
     Odpowiedz
     1. Jesteś pajacem, więc nie ma z kim rozmawiać, bo z jakimiś posranymi lewackimi pizdusiami co to do wszystkiego potrzebują „rozwiązań systemowych” – czyli przymuszenia nakazem innych (z czego rodzi się patologia, którą socjalizm w każdym kraju nim pokaranym pokazał), żeby takie ćwoki jak ty „pochylające się z trosko nad ludem” miały stołek i koryto- się nie rozmawia. Takie lewackie bydło powinno się gazować dla dobra reszty.

      Oczywiście, pizdusiu, nie przyszło ci do głowy, że Zachód (i część Azji, zwłaszcza tzw. azjatyckie tygrysy) obszedł się bez komunizmu, socjalizmu i lewactwa, a patologia i ogólna tępota umysłowa tam to był margines w porównaniu z „blokiem wschodnim”? Bo tam się każdy martwił o siebie, bydło zaś było krótko trzymane i wiedziało, że albo praca i samorozwój, albo wegetacja lub w czapę. I nie bój nic, do każdego to dociera jak jest od dziecka w takim systemie/ustroju wychowywany. U nas bydło się nie nauczyło, bo państwo „miało dać”, a lewicowe rzekomo „wrażliwe” (bo to gówno prawda) pizdy, tobie podobne, grzały stołki mordę mając w korytach i wprowadzając poronione „rozwiązania systemowe” (w ten sposób socjalizm/komunizm walczył z problemami nieznanymi innym ustrojom). A na Zachodzie dopiero dojście lewicowców do władzy w w krajach UE doprowadziło do dzisiejszego syfu i praktycznie rozkładu nie tylko Unii ale i państw zachodnich i to w rekordowym tempie.

      Także spierdalaj pajacu. EOT, bo nie ma z kim.

      0

      2
      Odpowiedz
     2. Nie powinieneś być teraz w szkole?

      0

      0
      Odpowiedz
     3. Nie, nie powinienem. Bo w czasach, kiedy ja byłem na studiach, to ty, co najwyżej, na znalezione w piaskownicy psie gówno mówiłeś „papu”. A w czasach, kiedy chodziłem do szkoły, to twój stary szczęśliwie konia w przydomowym wychodku walił. I szkoda, że na tym nie poprzestał, zamiast zalania twojej starej.

      1

      0
      Odpowiedz
     4. No tak, twoje słownictwo i styl wypowiedzi, dobitnie wskazują, że masz więcej niż piętnaście lat, a nawet studia za sobą. To jest właśnie pozytywna strona internetu, że twoje chamskie i głupie wynurzenia niedojebanego gówniarza, będą wisiały tu latami i każdy będzie mógł zobaczyć jakim jesteś gównem.

      0

      0
      Odpowiedz
    3. „Jedyne, co można sobie urządzić, to swój własny kawałek podwórka i swoje własne zasrane życie”. Żyjesz na księżycu, że to co za płotem twojego podwórka cie nie obchodzi? A sąsiad może jeszcze bardziej zasrać twoje życie.

     1

     0
     Odpowiedz
 6. No co zrobisz? Chuja zrobisz.

  0

  5
  Odpowiedz
 7. Zgadzam się z Autorem. W ogóle cały Internet spadł na psy. Ciężko znaleźć jakąś stronę bez gołych cyców, wypiętych dupsk, tematów o seksie. Nawet na portalach informacyjnych obowiązkowo cyce i goła dupa! Człowiek wchodzi poczytać wiadomości, a tam prawie goła prostytutka na głównej. I te atakujące z każdej strony, gwałcące niemal moje oczy, zdjęcia dupsk, brzuchów, cyców na wierzchu, powykrzywianych mord. Już naprawdę rzygać się chce. Tylko jakieś specjalistyczne strony trzymają jeszcze poziom, ale i tam można trafić na idiotę co w awatarze ma zdjęcie dupy. Dlatego ogólnie nie ma sensu już czytać tych bzdur. Internet tylko do pracy, sprawdzania poczty, ale przeglądanie jakichś stron dla relaksu to już chyba nie dla mnie. Naprawdę nie obchodzi mnie wielka tłusta śmierdząca dupa Kim Kardiashan czy innej prostytuty.
  A co do ortografii to niestety jest juz prawdziwa masakra. Ale gimbusy jeszcze ujdą, w końcu dopiero niedawno nauczyły się pisać. Mnie rozwala jak jakaś absolwentka wyższej uczelni humanistycznej, po jakimś kierunku językowym nie umie poprawnie pisać i to dopiero jest tragedia! No ale taka osoba wyżej sra niż dupę ma. Ona „zna języki, jest wykształcona”. Tylko czemu pisze:” na prawdę”, „znaleść”, „wacham się”. „Znam trzy języki obce a nie mogę znaleść pracy”. Albo jakiś nauczyciel „Zarabiam tylko 3000 tys zł”. Zarabia 3 miliony i mu mało??

  15

  1
  Odpowiedz
  1. Masz zadatki na mordercę prostytutek. Podejmij leczenie.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. „Masz zadatki na mordercę prostytutek. Podejmij leczenie.” Co? Hahaha. Pieprzony troll lub zakompleksiona feminazistka bo jak on śmiał pojechać po kobiecie. Niektórzy myślą, że jak zrobią studia wyższe to są kurwa kimś. Studia to dzisiaj chuj taki sam jak znajomość angielskiego.

    2

    0
    Odpowiedz
 8. Przeczytaj 2 Tm 3 to może zauważysz podobieństwa do współczesnych ludzi.

  1

  2
  Odpowiedz
 9. Nie tylko młodzież. Ja znam 30 letnich ludzi na takim samym poziomie. Bohater w sieci, a pizda w życiu

  2

  1
  Odpowiedz
  1. A imię jego Mesio 🙂

   1

   0
   Odpowiedz
 10. Ciężko znaleźć teraz stronę nie obrażająca w kółko kobiety

  2

  3
  Odpowiedz
 11. Zostaje jeszcze infrastruktura, która leży nieco głębiej. Deep web nie został jeszcze opanowany przez dzieci. Ale to kwestia czasu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Tylko tam z kolei można natrafić na treści o wiele gorsze.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Czują się bezkarni bo co takiemu zrobisz? Uderzysz to będziesz nawet siedział. No i w takim tłumie pojedynczy znika. Oni z tego nie wyrosną.

  0

  0
  Odpowiedz