Internet=śmietnik

Szukam towaru. Potrzebny jest „na szybko”. Niby nic, komponenty do obudów wzmacniaczy „kombo” które zaprojektowałem dla kumpla. K….!!! Takiej chujni to już dawno nie przeżyłem. Wwalam do Googla (po Polsku) temat OBUDOWY+METALOWE+CENA (bo może gotowe). Wypierdala mi 66784 pozycje w tym :
1. Popierdolone mydlane wypierdki jak np : długa opowieść jakiejś panienki na temat Tatusia produkującego obudowy.
2. 33456 stron POŚREDNIKÓW zbierających oferty na wszelkie gówno jakie się pokaże w necie. Bez sensu, bez znajomości tematu, bez cen, tylko z adresami.
3. 9943 strony zakładów / firm produkujących obudowy / komponenty ale KURWA!!! Bez CENY tylko z adresem i telefonem. Kto tym ch…. projektuje te strony? Jak by mi Marketing w firmie zaproponował stronę z towarem, a bez ceny to bym ich w 5 minut na mordę przez miskę klozetową spuścił.
4. 2345 ofert z Allego – przeterminowanych.
LUDZIE !!! Czy my WSZYSCY już zwariowaliśmy, czy tylko JA ! Jeszcze 4-5 lata temu, w 5 minut potrafiłem wyfiltrować KAŻDY towar z ceną, terminami i opcjami. Kto zatrudnia ludzi, którzy wymyślają taki gówniany chłam marketingowy. Jak pracowałem w USA, to Marketing był obsadzony najlepszymi fachowcami w Firmie. Toż to przecież podstawa Sprzedaży i Rozwoju. Zaiste, niedługo Ruscy będą nas importować do roboty na Syberii. Chujnia i gnój.

44
52

Komentarze do "Internet=śmietnik"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Po to kurwa jest podany telefon żebyś zadzwonił i się kurwa dowiedział.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przesadzasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Google zeszło na psy, są lepsze i bardziej prywatne wyszukiwarki i należy ich używać. A tak poza tym, mnie też wkurwiają nieaktualne wyniki oraz strony kopiujące treść innych tylko żeby zgarnąć wizytę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. „Jak pracowałem w USA, to Marketing był obsadzony najlepszymi fachowcami w Firmie.” – fachowiec kurwa sie znalazł, to zmień ten chłam, skoro tak sie na tym znasz!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Stary, dziś szukałem godzin otwarcia urzędu. Jebany Google podpowiada wyrazy, ok myślę sobie, aby ludziom żyło się, kurwa, lepiej. Podpowiedzi znikają jak tylko dotkniesz myszą i oczywiście ładuje się jakieś inne chujstwo. Zaczynam ze trzy razy. Za podpowiedzi dziękuję, k… jeich mać. Piszę wyraźnie Poznań., wybieram, ładuje się Bałystok. Nosz do chuja pana.. Następny link jakiś wyjebany w kosmos informator miejski. Puby, dyskoteki, parki burdele ale urzędu ni chuja. I ankieta czy poświęcisz kurwa pięć minut? I zarejestruj się i odbierz nagrodę i jesteś w chuj wybrany i ile widzisz łąt na krowie i czy chcesz zarabiać miliony. No i kliknij Lubię to! Osz ja pierdolę, idę do urzędu na piechotę, będzie szybciej.PS Właśnie odbiło mi sięjak piłem colę z puszki. Pizgnęło mi na ryj i koszulkę. Fajnie. Chujnia i czosnek

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mi pokazało około miliona wyników i pierwszą stronę pełną sklepów z obudowami metalowymi różnych wymiarów i cen.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. na alledrogo wpisz
  a nie w guglach

  najszybciej będzie

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Po to jest INTERNET i strona, żebym kurwa nie dzwonił na 153 numery telefonów i znalazł ofertę w 5 minut. Poza tym mam taki dziki fart, że jak zadzwonię, to trafiam na idiotów. Ja wiem , że teraz się oszczędza na FACHOWCACH ale napisać kurwa na stronie sklepu, że akumulator ładuje się napięciem 230V to chyba drobna przesada. Kupujacy NIE MUSI SIE ZNAĆ, sprzedający MUSI SIĘ ZNAĆ.
  Autor.

  0

  0
  Odpowiedz