It’s real live bro – true story

Spotkałem się kiedyś z opinią, że w życiu warto być chujem, którego wszyscy szanują (bo czują przed nim respekt) niż dobrym człowiekiem. I powiem Wam, że kiedyś nie zgadzałem się z tym twierdzeniem, ale teraz wiem, że jest to ŚWIĘTA PRAWDA. Człowiek to takie zwierzę (sensu stricte jebana małpa), które pasożytuje na przedstawicielach swojego gatunku, (chyba musieli spać z księżyca albo mieć jakiś defekt genetyczny (tak jak ja)), którzy są dla nich dobrzy i pomocni. Wyruchają ile się da, a potem mają totalnie olew na tą osobę. Gdyby mierzyć to w skali analnej – to na dupie nie szłoby usiedzieć przez cały rok! Jak to mówili starożytni „Homo homini lupus”!

76
61

Komentarze do "It’s real live bro – true story"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zależy dla kogo chcesz być chujem. Jeżeli brać pod uwagę relacje damsko – męskie to będąc chujem osobnik przyciąga same puste, bezwartościowe kobiety, często blachary. Prawdziwe kobiety doceniają normalność, ale znaleźć teraz normalną kobietę to prawie niemożliwe, bo każda udaje przed drugą, że jest nie wiadomo jak super, a jaka jest każdy widzi.
  W reszcie przypadków faktycznie warto być może nie tyle chujem, co pewnym siebie samcem alfa. Każdy pamięta ze szkoły przywódcę w grupie, który miał własne zdanie, był mocny w gębie, zabawny, pewny siebie itp.
  Ludzie to chuje z natury, jedni mniejsi, drudzy więksi, nie da się z tym walczyć, bo trzeba by było większość pozabijać. W dzisiejszym świecie dominuje głupota i wredota. Im jednostka bardziej potrafi komuś dopierdolić, zgnoić, wywyższyć się i poniżyć kogoś, tym lepsza.
  Dlatego wolę zwierzęta od ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To bądź chujem dla innych i ciesz się szacunkiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Racja, ale nie możemy przez to stać się jak reszta tych podludzi. To właśnie tych chujów trzeba izolować, ew. żyć wśród normalnych, życzliwych i dobrych ludzi gardząc złymi ludźmi.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mości starożytny filozofie, gdyby rzeczywiście wszyscy wszystkim byli „lupus”, to by nas dzisiaj przy dobrych wiatrach było wszystkich osiemnastu i ganialibyśmy z dzidami. Wszystko, co dobre osiągnęła nasza cywilizacja, nie stałoby gdyby nie solidarna praca dla dobra ogółu. Z drugiej strony, gdyby mniej ludzi myślało tak jak ty, dziś mielibyśmy większy dobrobyt.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. LIFE! Ty poligloto od siedmiu boleści.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zgadzam się z tobą w stu procentach. Też byłem kiedyś miły i pomocny, teraz też jestem ale mniej. Dużo pracy przede mną, ale muszę przestać dać się wykorzystywać.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Masz rację. Ja kiedyś a nawet dziś uchodzę za dobrego człowieka. Tylko co ja kurwa z tego mam? Czuję się gorzej jak dziwka bo ona dostaje chociaż kasę a mnie wszyscy ” ruchają w dupę” . Oni mnie szanują, że ja taki dobry i uczynny jestem. A tak naprawdę jestem wykorzystywany i dodrze o tym wiem. Siada mi już psycha bo wciąż wierzę w uczciwość ludzką i niestety zawsze mnie robią w chuja a ja tak bardzo potrzebuję przyjaciół. Niestety dzisiaj nikt nie zasługuje na to miano w moich oczach. Faktycznie osoby, które są skurwielami czują się psychicznie dużo lepiej od tych dobrych. Szacunku to na pewno nie mają a respekt to tak.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Już dawno doszedłem do podobnych wniosków. Może w byciu chujem nie czuję się do końca dobrze, ale przynajmniej żyje się wygodnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jakbyś mesiem jeździł jak ja i miał 17tys. Na miesiąc to byś kurwa taka srutnia nie jechał. Chamem możesz byc, ale musisz kurwa przyjechać co najmniej mesiem a najlepiej Bugatti Veyronem. Wtedy pajacyku srut dookoła i gęby zamknięte, bo Pan mesio przyjechał. Ale plebs tego w ogóle nie rozumie, bo plebs sie trzyma za gębę i na smyczy….tak jak Ciebie! Poczułes sile, poczułes jak jesteś na uwięzi trzymany jak taki piesek o chujowej mordce i chciałbyś byc tak jak oni, ci którzy Cie trzymają… Ale takiego Wacka jak ty, to można najwyżej w fabryce przy taśmie przesrutowac, zeby Cie pupa Twoje zabolala….. Niedostępne bedą dla Ciebie te wszystkie cudenka swiata, bo z plebsu jesteś i do plebsu powrocis, jak juz wyjdziesz z fabryki. No pozdrawiam Cie stary i juz kurwa nie srutuj taka chujnia bo szkoda klawiatury Twojego zjebanego laptopa za 5 stow. I prądu tez szkoda. No, całuje stary… Wiecej optymizmu.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Szkolni frajerzy koledzy np.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jakbyś jeździł Mesiem i miał 17 tys. Miesięcznie to byś wiedział, ze tak naprawdę chciałeś nas zachujowic chujnię pod tytułem It’s a real life bro’…… Ale tak zrobiles kurwa tylko control+v no i wyszło, jak wyszło. Chujnia taka, ze srut. Juz wiecej nic nie pisz. Bedzie lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. „Sensu stricto”. „Stricte” używamy, kiedy piszemy je jako jedyne słowo.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. A ja jestem życzliwy i pomocny dla moich bliskich, na resztę mam wyjebane, podchodzę z dystansem i nieufnością. Chujem można być tylko jak trzeba. Jak będziesz chujem na codzień, to nie będziesz miał szacunku tylko będziesz zwykłym chujem i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Chujnia trochę banalna, od dawna wiadomo, że w naturze wygrywa silniejszy. Tyle tylko, że wśród ludzi jest możliwe funkcjonowanie na zasadzie wzajemnej uprzejmości i uczciwości, o ile się ma to wielkie szczęście, żeby coś takiego znaleźć.
  Taka mała dygresja; może zanim zaczniesz pisać językami, naucz się pisać po polsku, a potem dopiero stosować obcojęzyczne zwroty- mam na myśli choćby budowę zdań(poza tym w tytule nie live, tylko life, dalej nie „sensu stricte”, tylko „sensu stricto” albo samo „stricte”). Wiem, że to nie portal literacki, ale coś takiego razi, szczególnie kiedy ktoś tekst nafaszeruje wyrażeniami/zdaniami, z których połowa jest gramatycznie błędna.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Razić to Was może ale wasza wielka dupa

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Swieta Kurwa prawda bylem dobry pomagalem wszystkim i co w zamian nic. A teraz kiedy jestem przyslowiowym hujem zaczyna mi sie w zyciu ukladac 🙂

  0

  0
  Odpowiedz