Jak mieć wyjebane?

Siedzę sobie z koleżką na discordzie i zadaliśmy sobie tytułowe pytanie. Powodem takich rozmysłów jest nasza obecna sytuacja, otóż nie mamy powodzenia u płci przeciwnej, mimo naszych głębokich starań nie potrafimy znaleźć dla siebie odpowieniej kobiety. Jako, że chodzimy do Samochodówki poznanie kobiety w tym rodzaju oświaty graniczy z cudem, gdyż w naszej klasie jest obecnie 28 chłopa (idzie się tu zpedalić), obydwaj nie wyglądamy na typowych brzydali (skromnie powiem, wyglądamy ponadprzeciętnie opierając się na opiniach dziewczyn naszych znajomych). Wracając do meritum sprawy zastanawiamy się jak przestać szukać relacji i kobiet, dzięki którym mamy doomera. Dawajcie rady bo Molchat Doma już nas nie ratuje.

4
5

Komentarze do "Jak mieć wyjebane?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Testo here.
  Odpowiedź jest prosta. Musisz iść do burdelu, zapłacić 150 zrobić swoje i tak kilka razy, dopóki nie dojdzie do incydentu typu rzerzączka. Wtedy Ci sie odechce.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Gdybyś był taki, jak Pan twój i władca Mesio, to przebierałbyś w patałachach płci przeciwnej jak w opakowaniu z płatkami śniadaniowymi. Pan twój zaprawdę ci powie jego receptę na to, jak mieć powodzenie u patałachów płci przeciwnej.
  Primo : Musisz zarabiać kilka baniek miesięcznie i poruszać się kuloodpornym Bugatti Chiron ze złotymi felgami
  po drugie primo : Jak zaiste rzekłeś patałachu, musisz mieć wyjebane, przy czym pokazać, że jesteś silnym samcem – czyli musisz mieć ciuchy Prady i jako perfum używać spuszczonego paliwa z aut sportowych bogatych patałachów, tak, jak ja – Pan wszystkich patałachów
  po trzecie primo ultimo : musisz mieć własną willę z basenem i krokodylami różańcowymi, gdyż w ten sposób pokażesz samicy, że jest w twoim miejscu bezpieczna i żaden patałach z ulicy nie przypałęta się w wasze zakamarki, gdybyście akurat kopulowali bądź pili najdroższe whiskey z lodem
  Pan twój Mesio stosuje wszystkie wyżej wymienione rady i ma co tydzień innego patałacha płci przeciwnej do kopulacji, o czym większość patałachów z mojego zakładu fabrycznego( czytaj Łódzki Wydział Fabryczny) może pomarzyć, gdyż są zwykłymi patałachami skuwającymi stare płyty chodnikowe kilofem bądź podbijają kartę, by utwierdzić klientów, że w głównym zbiorniku znajduje się aromatyczna wanilia do kawy a nie nasienie patałachów

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Fajne masz dzieciaku fantazje, ale teraz wytrzyj ze spermy rękę, którą waliłeś pod ten komentarz i siadaj do książek, bo musisz zaliczyć pierwsze półrocze.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. A co miały wam powiedzieć?!

  Kurwa, niestety ludzie nie mówią prawdy;
  chyba, że pod wpływem wkurwu.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Skoro się spodobaliście tym dziewczynom to czemu jesteście nadal singlami?

  Kurwa łośki?

  1

  0
  Odpowiedz
 6. ło ale macie problem!

  jak kurwa skończycie szkołę to będziecie musieli znaleźć sobie pracę – to dopiero będzie hardkor!

  Albo bezrobocie na garnuszku rodziców albo zapierdalanie za miskę ryżu !

  2

  0
  Odpowiedz
 7. przestań ruchać koleżkę

  2

  0
  Odpowiedz
  1. i to jest dobra rada

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Nie dobra rada. Baby się znosi tylko po to żeby móc zaruchać, a jak mu staje do koleżki i się ruchają to po co mu baba.

    0

    0
    Odpowiedz
 8. Uderzyles mnie.Nie kochasz mnie bo mnie uderzyles .
  Nastepnie zwaliles cala wine na mnie I wszystko przekreciles na swoja korzysc.
  Musze to zrozumiec ze mnie nie kochasz.Gdybys mnie kochal nie uderzyl bys mnie .Pamietaj kto pierwszy odszedl I mnie zostawil.

  1

  1
  Odpowiedz