Jak nie PiS to PO, jak nie PO to PiS

Nie wiem jak Was, ale mnie wkurwia myślenie, że jak ktoś jest przeciw PiS to popiera PO, a jak ktoś jest przeciw PO to popiera PiS. Często tak jest, ale nie zawsze.

Ja na przykład nie lubię obydwu partii, bo obydwie są złe. Głosujcie na inne partie lub wcale.

8
1

Komentarze do "Jak nie PiS to PO, jak nie PO to PiS"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co ty pierdolisz, PO było jakie było, ale miałeś wolne media. Teraz kradną ile wlezie i narzucają swoją narrację, a kaczy już wprost zapowiada fałszowanie wyborów i patrole wyborcze.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Mnie to też denerwuje, ale obydwu partiom jest to na rękę. Dzięki takiemu myśleniu PiS rządzi krajem, a PO ma władzę w wielu dużych miastach. I nawet jeśli nie wygra następnych wyborów, to i tak będzie umacniać swoje wpływy. Żeby przez 8 lat rządzenia PiS nie wymyślić własnego programu, to trzeba być wyjątkowym debilem. Małe partie są niszczone i wyśmiewane. Nie ma normalnej prawicy, normalnej lewicy, tylko same oszołomy po obydwu stronach. Śrut.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Jak to nie ma programu? Przecież to jest propaganda PiS. A PiS to niby jaki ma program?

    1

    0
    Odpowiedz
  2. Jakie wolne media? Z „Rzeczpospolitej” za Tuska wyrzucili niepoprawnych dziennikarzy, a telewizja publiczna na początku była bezstronna, ale potem upodobniła się do TVN. Dziś media lewicowe, takie jak TVN, podobnie jak TVP info nadają ciągle tę samą śpiewkę, obie stacje to propaganda, ale TVN i inne media „lewicowo-liberalne” też wiele rzeczy przemilczają, bo są niezgodne z profilem politycznym stacji. Poza tym nie ma wolnych mediów, bo każdy szef mediów narzuca własną narrację.

   0

   1
   Odpowiedz
 3. Tak, głosujmy na bananowych oskarków postulujacych socjalizm i pantoflarstwo, albo na piwniczaków postulujacych akap z katotalibanem, albo na tego gościa co wyglada jak morty i chce rozmawiać. Platforma jak chujowa by nie była to wyprzedza to polityczne discopolo o lata świetlne, no może poza tym Mortym.

  3

  1
  Odpowiedz
 4. Sprzedam wirnik prądnicy 6V do trabanta

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Biere w ciemno tylko dlaczego tak drogo i jest przechodzony jak moja sąsiadka stara k*rwa która miała więcej ch*jów w pi*dzie i mordzie niż jestem w stanie policzyć?

   2

   0
   Odpowiedz
 5. A jaka jest dobra partia?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Moja, choć jeszcze na nią nie można głosować to mam już gotową nazwę i postulaty.

   1

   1
   Odpowiedz
 6. Napisałem kiedyś właśnie taki post na forum,
  że jak staremu dziadowi powiedziałem, że lubię oglądać Polsat (czyli filmy) to mnie zaszufladkował jako POwca, i jakby mógł to by mnie zabił samym spojrzeniem.
  A ja lubię posłuchać co mówi Konfederacja, ale i tak bym na nich nie głosował XD

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Uważaj! To mógł być zboczeniec.

   1

   1
   Odpowiedz
 7. Podszczypuj kaczora

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Kwakaj Donalda

  1

  0
  Odpowiedz