Jak kula u nogi

Otwierasz, patrzysz z niecierpliwością i? Jest, otworzyło się! Przewijasz na dół ale to nadal nie znika. Zapierdala to bezczelnie na twoich oczach, a najgorsze jest to, że nic nie możesz zrobić i zasłania to ci wszystko co mógłbyś idealnie zobaczyć. Ale chujnia te reklamy internetowe.

18
55

Komentarze do "Jak kula u nogi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Firefox + adblockplus. Działa na większość tego syfu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Adblock Plus działa z Firefoxem i Chrome, Opera też ma jakieś myki (nie wiem Opery nie używam). To już na chujni parę razy było.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. firefox -> adblock
  opera -> ad fix

  i problem z głowy ;]

  0

  0
  Odpowiedz
 5. też tego nienawidzę! A już najbardziej mnie wkurza, jak ten krzyżyk, którym się zamyka reklamę tak goni, że nie można na niego kliknąć, no wtedy to się wkurwiam na maksa!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A od czego jest znaczek najczęściej po prawej stronie górnego rogu tej reklamy, mianowicie – „X”?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Adblock baby!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. polecam Operę. wyłączasz javascript, wyłączasz wtyczki, wyłączasz ciasteczka i możesz chodzić po całym internecie – znakomita większość działa poprawnie i nie pojawiają się kretyńskie reklamy, w tym również googlowe. a dla stron zaufanych, ulubionych ustawiasz w preferencjach włączone wtyczki, javascript i ciasteczka i wszystko działa pięknie. polecam operę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. autor: oo thx za info, zaraz obczaję co to ten adblock. Opery używałem ale jakoś mi tak nie podeszła, firefoxa miałem zawsze ale teraz używam chrome. Zobaczymy co z tego będzie. Do 5. no tak niby jest ten X ale są reklamy w którym w ogóle go nie ma widocznego albo reklama się porusza i nie możesz wcelować xD masakra

  0

  0
  Odpowiedz