Jak można tak żreć?

Wkurwia mnie moja siostra, ja tego po prostu nie jestem w stanie ogarnąć mym umysłem. Niby mnie to nie dotyczy, a jednak szlag mnie trafia. Krótko: Jakim sposobem, ja się pytam, można tyle wpierdalać na raz, przecież to jest wpędzanie się do grobu! Jak można w 15min zeżreć litrowe pudełko lodów, a to jeszcze zagryźć 3 bułkami syto smarowanymi kremem czekoladowym. Później jeszcze dowalić sobie ciastka, ‚tak na deserek’. Kurwa, wszystko co ona żre to deserek. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że kupuje jakieś chińskie, drogie, czarodziejskie herbatki, żłopie je litrami i myśli, że schudnie… Nie rozumiem jak można tak nie dbać o swoje ciało… Śrut w chuj. Nie moja sprawa, ale wkurwia.

39
54

Komentarze do "Jak można tak żreć?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Będąc w Irlandii zauważyłem dziwna modę na zdrowy tryb życia. Otóż popołudniami wylegały na zewnątrz kobiety o kształtach jak ludek pewnej firmy oponiarskiej i biegały truchtem, następnie z plecaczka wyjmowały krem czekoladowy w słoiku i gołą łapą, jak niedźwiedź brunatny, wyjmowały zawartość i żarły dalej truchtając. Normalnie myślałem, że to odosobniony przypadek, ale na poboczach było pełno słoików po czekoladzie, papierów po batonach itp. I tak w sumie były wstrętne jak noc listopadowa, ale pewnie myślały, że są miss sporti. Także twoja siostra ma syndrom irlandzki.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Możliwe, że Twoja siostra ma bulimię. TAK, to JEST powód żeby się zmartwić. Czasem dziewczyny chorują na bulimię miesiącami, zanim rodzina się skapnie. Bulimia polega na tym, że żre się do oporu i po jakimś czasie, po kryjomu, wszystko się zwraca. To patologia wynikająca z niskiej samooceny, depresji.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Twoja sprawa ;] jak już przemieni się w jebanego manata morskiego i jej żyły zaczopują się gównem, które zajada tak ochoczo jak piszesz to wiedz, że wszyscy będziemy płacić za jej złe nawyki żywieniowe. Chińskie herbatki rozpierdolą jej bebech przy takiej diecie, i 8x szybciej przemieni się w tego manata, o którym już wspominałem.
  🙁
  Pozdrawiam i współczuję.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Lubi jeść : ) . Może jej to w dupę nie pójdzie, każdy ma inną przemianę materii ;d

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A mówiłeś jej, że jest gruba i herbatki gówno pomagają?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mówić to sobie jej mogę… Ja od dawien dawna odnoszę wrażenie, że ona w sumie tak żre po pierwsze z nudów, a po drugie dla przyjemności chyba.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A ja lubię grube laski. Tzn. takie kobiece kształty, to jest sexy. A nie jakieś wieszaki. Natomiast kobieta musi jeszcze swoje ciałko akceptować, to podstawa. A nie pół dnia wpierdalać jak dzik trufle, a drugie pół herbatki jakieś chujowe na odchudzenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Twoja siostra ma bulimię… Części treści pokarmowych z pewnością się pozbywa, bo każdemu zrobiłoby się niedobrze po takiej ilości jedzenia. Psychiatra pomoże.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. na bank bulimia- a te herbatki pewnie przeczyszczające

  0

  0
  Odpowiedz