Jak tu prowadzić biznes

Dzwoni baba, że właśnie otrzymała telefon od kuriera, który wiezie jej towar. No towar jakby na to nie patrzeć ciężki więc i transport troszkę kosztuje, bo 149zł. I ta baba mówi, że jak jej nie damy dodatkowego rabatu to towaru nie odbierze i będziemy stratni, bo w dwie strony zapłacimy za transport, a jej nie zmusimy żeby zapłaciła.
I weź tu wysyłaj towar za pobraniem 🙁
Co się z tymi ludźmi porobiło?

88
54

Komentarze do "Jak tu prowadzić biznes"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ludzie to zwierzeta! Straszne chamstwo!

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Powiedz jej że zamiast towaru możesz jej wysłać paru łysych gości 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Bo ludzie to chuje.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Powiedz że jak odbierze, to jej 10% wartości towaru prześlesz przelewem, bo przesyłka już poszła i nie możesz w trakcie zmienić kwoty. A Ty jej nie wyślesz i wychujasz to babsko. Powodzenia w walce z nieuczciwymi klientami.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Wysłałeś jej przesyłkę więc znasz adres, w czym problem? C

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A to kurwa, wiedziała jakie są koszty.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Dałeś się zrobić w chuja wysyłając za pobraniem. Za pobraniem to się płaci w sklepie a nie przez internet.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. bo ludzie to co raz większe chuje 🙁 Zresztą popatrz na komentarze niektórych buraków. Komentują żeby tylko podnieść swoje ego, żeby zaistnieć, żeby się pokazać a nie mają nic ciekawego do wniesienia.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. to Co pisze, wiaze sie rowniez z Twoja chujnia Autorze. A moj komentarz bedzie mocny, bezwzgledny i zmuszajacy do myslenia nad chujowszczyzna, jaka jest zycie.
  Bo Moją najwieksza chujnią jest wlasnie moje zycie.Zostałem do niego zmuszony. Nie jestem gimnazjalistą. Czy jestem młody i leniwy? Tak. I co z tego. Dlaczego miałbym nie być leniwy? Żeby powstało więcej x-boxów, luksusowych samochodów czy drogich ubrań? Nie chcę ich a ich istnienie nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Zreszta jak i moje. Za 100 lat zarówno te x-boxy jak i ja nie bedziemy istnieć. Można by zrobić jednego takiego przykładowego x-boxa żeby ruszyć postęp technologiczny i wystarczy. Tak samo Bóg mógł stworzyć jednego człowieka. Albo ilu chciał ale po chuj mnie? (Komentarze że Boga nie ma sobie darujcie bo tego nie wiecie. Tak ja nie wiem że na pewno jest. Możecie sobie zamiast słowa Bóg wstawić słowo przypadek czy co chcecie). Nie chce być sławny ani bogaty. Nie chce mieć dzieci ani uratować ludzkości. Nie chcę być podziwiany ani nie chcę władzy. Chcę któregoś razu się nie obudzić. O takiej śmierci marzę. Nie obchodzi mnie to kto i z jaka tradycją mnie pochowa, czy ktos mnie bedzie wspominał i jak. Nie bedę się wieszał, strzelał sobie w głowę, nie chce umierać na raka, aids czy inne gówno, chce tylko zasnąć i się nie obudzić. Chyba tyle mi się należy. Sen jest jedynym momentem w którym nie jestem więźniem własnej świadomości. Pewnie mi napiszecie żeby iść na dziwki, zwiększyć masę albo chuj wie co. Nie obchodza mnie wasze rady bo możecie tyle co ja. Czołgać się w trudzie i syfie ku nieuniknionemu zakończeniu. Chciałbym tylko uniknąć tego daremnego wysiłku, nienawiści, zazdrości, chciwości, wciskania mi przez świat ideologii, wierzeń, tego co powinienem kupić i za ile, smrodu gówna równomiernie rozprowadzonego po tej chujowej planecie, bólu, bezpodstawnych oskarżeń, codziennego widoku samego siebie w lustrze. Nie chcę iść do raju, piekła, być kotem w nastepnym wcieleniu, trawą czy tygrysem. Chciałbym bezboleśnie i bezemocjonalnie zakończyć to idiotyczne przedstawienie jakim jest moje życie, po pieciu sekundach, jak reklamę na youtube, zanim w ogóle jeszcze załaduje się część audio. A nie ogladać chuj wie ile. W końcu i tak wiadomo że jest przykra, żenująca, kiedyś się skończy a cel jest po niej. Amen.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Bo prawdziwe cwaniaki, czyli tacy którzy ludziom wciskają rozmaite gówno, mają zainstalowany taki automat, który informuje klienta o tym że ” twój numer został zarejestrowany i oddzwonimy do ciebie wkrótce”, w ten sposób zabezpieczają się przed rezygnacją klienta z towaru, po tym jak klient zdecyduje się wycofać z danej oferty, najczęściej dzieje się tak po zdobyciu informacji z różnych źródeł, przeważnie z internetu o danej firmie i jej uczciwości. W praktyce nigdy nie oddzwaniają do klienta, który już na towar złożył zamówienie. Nie zrozum mnie źle, nie mam zamiaru podważać twojej wiarygodności, ale może warto byłoby zastosować podobną taktykę w odniesieniu do klientów, którzy już coś zamówili i gdy masz ich telefoniczne namiary? Zwrotów i rezygnacji po takiej operacji jest znacznie mniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Następnym razem powiedz babie że rozpatrzymy pani prośbę na zebraniu zarządu, kończącym rok budżetowy i o wynikach niezwłocznie powiadomimy pisemnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A ja bym tej dziwce powiedział, że rozmowa została nagrana i zostanie zgłoszona na policję jako próba szantaż i wyłudzenia. Niech grube babsko teraz sra w gacie!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. take kurestwo trzeba oduczyc i placenie nie za pobraniem tylko przed, do tego dojdzie wczesniej czy puzniej

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Hahahaha! Aż to kurwa bezczelne babsko, tak powiedziała? Ze nie zapłaci i chuj? Hahahahaha, swoją drogą głupia ale cwaniara, bo jak nie masz umowy przedwstępnej sprzedaży, gdzie są określone warunki rezygnacji, to nic jej nie zrobisz, będziesz musiał dać jej rabat. Hahahahaha, babiszcze tępe :]

  0

  0
  Odpowiedz
 16. po pierwsze to w polskich przepisach sprzedając przez internet musisz mieć płatność za pobraniem bo… bo państwo chroni konsumenta. Po drugie nie chcę być właśnie takim sklepem w którym nie możesz złożyć reklamacji czy zrezygnować z zamówienia bo masz 10 dni na odesłanie towaru bez podania przyczyny bo… bo państwo chroni konsumenta. Po trzecie nie będę przecież jeździł po całej Polsce i ścigał nieuczciwych klientów bo mnie obsmarują na forum o czym często informują, że jak nie dostaną rabatu albo nie uznam reklamacji to właśnie tak postąpią. Po czwarte nie można nagrywać rozmów bez wcześniejszego poinformowania o tym rozmówcy więc ta opcja odpada.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Ja nigdy nie wysyłam za pobraniem. Po przedpłacie ślę paczkę pocztową prior. i cześć, sprawa załatwiona, ew. odbiór os.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Czytam część z waszych wypowiedzi i to co zauważam to zazdrość. Każdy komu się udało otworzyć działalność i jakoś na tym wychodzi jest złodziejem, jest leniem i ma tylko bogatych rodziców i tak dalej.
  No tak… to POLSKA przecież i czego się spodziewać.
  P.S.Garażu nie musisz kupować, możesz wynająć. Narzędzia kup niezbędne i z czasem będziesz powiększać warsztat o ile nie będziesz przejadał wszystkiego. 20 tys z dofinansowania wystarczy na początek.

  0

  1
  Odpowiedz