Jazda skuterem

Jechałem Sobie ulicą 60/h skuterem, poboczem. Za 10 metrów był pas gdzie można było sobie skręcić w lewo. Włączyłem kierunek, skręciłem 20cm już, ale jeszcze zobaczyłem w lusterko czy nikt nie jedzie, a tam jakiś ścigacz więc nie skręcam, poczekałem. On zaczął trąbić nawet nie wiem po co, a potem jeszcze pokazywał żebym się puknął w głowę.
Może mi ktoś powiedzieć po co on trąbił i pokazywał żebym się puknął?

14
43

Komentarze do "Jazda skuterem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Po to żebyś się puknął. To się puknij. I zwiększ masę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „Jechałem Sobie ulicą 60/h” W tym momencie już przegrałeś. Jechałeś za szybko, za późno zjechałeś do osi jezdni, za późno włączyłeś kierunek. Przy prędkości 60km/h pokonujesz ponad 16 metrów na sekundę. Nie mam pojęcia jak chciałeś pokonać ten zakręt, a reakcja pana na ścigaczu była jak najbardziej uzasadniona.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Od Autora 100 metrów pomyłka

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chyba nie ma w Europie bardziej zjebanego narodu niż poloczki. I większych chamów na drodze. Pozostaje Ci jedynie pokrzepić pana na ścigaczu uniwersalnym pozdrowieniem kierowców w postaci zgrabnegk faka.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To byłem ja pało jeździć nie umiesz?! Stwarzasz zagrożenie na drodze

  0

  0
  Odpowiedz
 7. do 2. no dobra, nie napisał tylko gdzie jechał te 60 na godzinę, mógł to być teren niezabudowany a ścigacze jak wiadomo w takich terenach (zresztą w miastach także) potrafią jechać i 160 albo 200 więc wcale nie jest powiedziane że „przegrał”, poza tym jeżeli jechał 60 to droga hamowania była dłuższa i może dlatego ścigać zdążył dojechać

  0

  0
  Odpowiedz
 8. to skutery nie mają ograniczenia do 45/h ?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Skoro stałeś z włączonym lewym kierunkiem to co się dziwisz?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie wolno wyprzedzać na skrzyżowaniach. Jeśli skręcałeś w lewo to nikt nie może Cię wyprzedzić. Naucz się zasad jazdy po drogach, bo stwarzasz zagrożenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jak rozumiem stałeś w miejscu z włączonym kierunkowskazem i koleś nie mógł przez to przejechać koło Ciebie bo bał się że ruszysz na niego jak się zrównacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jeśli jechałeś po prawej stronie drogi (czyt. poboczem) i miałeś włączony lewy migacz i przymierzałeś się do wjechania na pas z lewej strony (no bo tam musi być ten pas do lewoskrętu) to gość na ścigaczu miał rację bo on prawnie nie może Cię wyprzedzić i sam nie wie co Ty robisz (czy skręcasz czy nie). Mówiąc krótko stworzyłeś mały chaos na jezdni ale dobrze żeś go wcześniej zauważył. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz