Jebana elita

Klaus śmiec, kurwa rotszyld rokefelery deBille i inne ścierwa powinny byc wyjebane z tego świata za te wszystkie zbrodnie i to co sie i obecnie dzieje, ludzie, narody powinni ich rozdupić w popiół. Oni nam nie sa potrzebni do życia.

11
6

Komentarze do "Jebana elita"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tu Klaus. Ciesz się jeszcze wolnością. Za kilka lat będziesz mnie wychwalał, zerkając z niepokojem na swoje konto CBDC i social score, czy ci się stan nie pogorszył, i czy ci starczy na chleb ze świerszczy i wynajem klity. Dawne oszczędności i stan posiadania będziesz miał już od dawna wyczyszczone przez inflację, podatki i ekologiczne inwestycje w fotowoltaikę, pompy ciepła, docieplenie domu i kolejną generację auta elektrycznego. Będziemy mieli id cyfrowe, powszechną inwigilację i nawet w sraczu nie odważysz się powiedzieć czegoś na Klausa, a co dopiero napisać w necie. Będziesz z entuzjazmem biegał i zabierał swoje dzieci na kolejne szczypawy, żebyśmy was z systemu nie wyłączyli. Będziemy was nakurwiać chujowym żarciem, stresem, szczypawami, lockdownami. Będziecie kurwa chodzić jak w zegarku. Nawet na trawnik z chodnika nie zejdziesz, bo cię dojedziemy za przestępstwo przeciwko planecie, a nie wiem czy prędzej doniesie na ciebie dron, kamerka w bloku, czy sąsiad ten, co się pruł jak nie miałeś maseczki.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Wybuch sloneczny wylaczy wam prad, a my ludzie was zajebiemy nawet piesciami, śmieciu z brzydkim ryjem obwisłym

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Obstawiam 10:3 na somsiadexa!

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Skoro Gates taki potworny i nie jest ci do niczego potrzebny to wyłącz windowsa wpierw i nie pisz nic na forum, bo pewnie linuxa to byś nawet kurwa nie umiał włączyć hahaha.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Gates to pizda od szpryc i gowna, a linux jest prosty. Tylko debile go nie potrafią

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Wpierw to niech ten jebany wsiok zapłaci za legalną wersję !

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Nie obrażaj Pana twojego , patałachu.
  Zaprawdę , Gates i Rokefefel to Panu twojemu co najwyżej buty mogą czyścić.
  Ps. Punkt 4:00, wpisowe 200, bilet w łape i CV w zębach .

  0

  0
  Odpowiedz