JEBANA POGODA

Temperatura wzrosła do 26 stopni i już się zrobiło chujowo. Dla mnie optymalna temperatura to około 18 -20 C. A w tym pieprzonym kraju jak się jebany żar rozpierdoli w maju to potrafi napierdalać do października. W ogóle lato to najbardziej chujowa pora roku, kurwa upały, nawałnice, komary, kleszcze i inne jebane robactwo. A najgorsze że przez zmiany klimatyczne z roku na rok jest coraz gorzej. Ten rok jest na razie trochę łagodniejszy, bo dopiero teraz po 20 maja zaczyna jebany żar napierdalać. A były takie lata, że zaczęło już napierdalać żarem pod koniec kwietnia i jebało z małymi przerwami aż do października.

6
6

Komentarze do "JEBANA POGODA"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jedź do Skandynawii

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zgadza się łagodniejsza pogoda w tym roku.
  Całe szczęście!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Admin dla ciebie to trywialna uwaga, że łagodniejsza pogoda – ale dla mnie to sprawa życia i śmierci.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. A ja się cieszę, że mieszkam w kraju gdzie są 4 pory roku.
  Dzięki temu jest różnorodnie.

  Nie chciałbym jako biedak mieszkać na Antarktydzie ani jako biedak w Australii/Afryce.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Widzisz, ja nawet w 35 stopni na plusie w lipcu kradnę krokodyle, jeżdżę bez biletu, drapię się po jajach i witam, wycieram gluty o lustra w windzie i o klamki, wkładam zapałki kolegom w szafki z ubraniami i podpierdalam dziurawe skarpety, drugie śniadanie i kawę – będę miał na zapas. Jak postawią fioletowy denaturat czy czasopismo CKM to też biorę i stać mnie na zupkę Vifona i alufelgi do Zastavy 750.

  1

  0
  Odpowiedz
   1. Póki nie będziesz miał zagluconych produktów kurwa mać.

    1

    0
    Odpowiedz
  1. I kurwa o produkty w sklepach!!!

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Jaki kurwa żar? Mieszkam nad samym morzem praktycznie i jest 18 stopni plus wiatr XD

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Kurwa, 18 stopni nad samym morzem to dla mnie jak 12 stopni w Krakowie. Inaczej się odczuwa pogodę nad lazurowym Bałtykiem, cały czas pizga, ale powietrze przezajebiste i ludzie jakby bardziej na luzie/większa wyjebka na otoczenie niż Krk/Kato/Wro. Coś trzeba będzie niestety jednak wybrać, jedynie w Lodolandii nie musiałbym wybierać bo mógłbym sobie tam wszystko wymyślić, a gdybym mógł to jednak zrobić to zrobiłbym tak:
   – przenoszę Warszawę w miejsce Trójmiasta
   – wprowadzam klimat śródziemnomorski-umiarkowany

   Nic więcej, dwie powyższe rzeczy i jestem już całkowicie w raju.
   Znacie może miejsce na świecie na podobieństwo tego, które opisałem? (Warszawa jako miasto portowe z zajebistym powietrzem w klimacie śródziemnomorskich umiarkowanym?)

   0

   0
   Odpowiedz
  2. To się chyba nazywa Bryza Morska.

   1

   0
   Odpowiedz
 9. Brush Roller – gra z widokiem z lotu ptaka polegająca na malowaniu labiryntu pędzelkiem. W czasie rozgrywki gracz jest ścigany przez dwa stworki. Zaiste ciekawa jest ta fioletowa postać. Czyżby to Ziutek od Prezesa Euromebel albo któryś z patałachów od Mesia?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Bidulek, kurwa jego mać. 2 tygodnie temu to pewnie narzekałeś, że fajna zima tej wiosny.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie – może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ojej dzidzi za ciepło, ojejku, to kurwa wypierdalaj kurwo do rpa jak Ci się nie podoba skurwysynie! Nikt Cie tu nie trzyma i nie zmusza byś tu był.

  0

  1
  Odpowiedz