Jebana Galeria Katowicka

Wybrałem się niedawno do Galerii Katowickiej na zakupy i po czasie zachciało mi się siku. No to latam po tych wszystkich pasażach i szukam poczciwego kibla. W końcu trafiam we właściwą alejkę i co widzę? Toaleta płatna 2 Zł! Myślę sobie, pojebało ich? Lecę piętro niżej – 2,50!!! Pęcherz pęka, ale cóż, lecę na dworzec z myślą, że tam będzie darmowa lub chociaż płatna tę symboliczną złotówkę, ale nie! Też 2,50… Zero poszanowania dla klienta! Doją nas na każdym kroku! Teraz powiedzcie co ma zrobić człowiek, który akurat nie ma przy sobie pieniędzy? Zlać się w gacie? Jeśli wybieracie się na duże rodzinne zakupy w Katowicach wybierzcie Silesie! Tam przynajmniej skorzystacie za darmo, jak w każdym normalnym sklepie.

62
39

Komentarze do "Jebana Galeria Katowicka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Bracia (i siostry), bądźcie twardzi i szanujcie przede wszystkim siebie. Łatwiej będzie żyć i zwalczyć każdą, nawet najpotworniejszą chujnię.” Amen. Sprzęgło od Żuka w łapę i do przodu. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „Zero poszanowania dla klienta! Doją nas na każdym kroku! Teraz powiedzcie co ma zrobić człowiek, który akurat nie ma przy sobie pieniędzy?” To co kosmonauci? 🙂 A tak poważnie, to wiesz, biznes jest biznes. Może i chujowe, ale w sumie daleko lepsze niż komuna. Więc warte tych 2 zeta od czasu do czasu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Rób doktorat ze szczania :]
  Sprzęgło od żuka olej a raczej ojszczaj już na wstępie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Debilowaty przyglupie jaki z ciebie klient skoro nawet 2,5 na kibel nie masz?Ty tepy idioto moj facet daje mi co miesiac po 4tys za to ze spedzam z nim czas a ty nie masz na kibel?!To pu chuj ty wogole zyjesz?Miesiecznie wydaje ok 70zl na te kible(jestem z katowic i czesto bywam na dworcu)no p[adaka poprostu

  0

  2
  Odpowiedz
 6. Trudno wybrać się na duże rodzinne zakupy posiadając mniej niż 2,50 zeta i nie każdy jest tak zdeterminowany jak ty że gotów byłby zlać i zesrać się w majty byleby tylko zaoszczędzić tak zawrotną kwotę.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Cebulowy chuju za 17 tysi, co nic nie piszesz, zajęty jesteś przyjmowaniem pchnięć w swoje dupsko w przydrożnych krzakach?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pozostaje tylko zlać się koło kibli, bo nie ma drobnych. Z niektórych galeriach trzeba mieć całą dwuzłotówkę, to już w ogóle chujnia i przesada. A wyobrażacie sobie nagły atak sraczki w takiej galerii?

  1

  0
  Odpowiedz
 9. denna kryptoreklama

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jebana galeria, galeria jebana.
  Latam po kiblach od samego rana.
  Zakupy rodzinne, rodzinne zakupy.
  Gdzie kibel darmowy? Bo mam ból dupy…
  Kupiłem ocet, cebulę i kaszę
  Teraz się zeszczam uroczyście w gacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Skoro idzie sie na zakupy to raczej ma sie pieniadze.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. ” Teraz powiedzcie co ma zrobić człowiek, który akurat nie ma przy sobie pieniędzy? ” Wypierdalać szczać i srać w krzaki ! Na zakupy przychodzi się z pieniędzmi plebsie. Nie pamiętasz jak było na początku powstawania sklepów wielkopowierzchniowych, kible były eleganckie, darmowe i było okej.. przez chwilę.. następnie do takich sklepów zaczęło się schodzić menelstwo srające, myjące się i chuj wie co jeszcze w sklepowych kiblach. Stąd zapora w postaci opłaty.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Nie masz poważniejszych problemów?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @4 laluniu – przekaż swojemu facetowi (co daje ci 4 tysie miesięcznie), że przepłaca, bo ja ruchałem cie za darmo…

  1

  0
  Odpowiedz
 15. w tesco kibelki całkowicie darmowe, zawsze czyściutko, fajna muzyczka. mieszkam w akademiku i niekiedy jak wiem że będzie grubsza rozprawa chodzę te 3 kilosy żeby się tam porządnie wysrać, tak z całej siły – polecam! i jaka ulga potem..

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Niektórzy płacą kartą i nie mają drobnych

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem jak ja to w galeriach i innych takich przybytkach obsługa w zębach przynosiłaby klucz,żeby móc otworzyć dla ciebie prywatną toaletę.Ale ty jesteś tylko zwykłym chamem-cebulakiem,którego nie stać na to,aby się wysrać w publicznej toalecie.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Robisz problem z 2,50 job twa mać? Szczaj w krzaki i kupala wal między półki w galerii jak na buraczka z Wolski przystało! A co!

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Za darmo są kible na 2 piętrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Na dwóch piętrach jest płatna ubikacja co tak jest debilstwem ale koło fast fudów już jest za darmo 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Święta racja autorze, doją nas na każdym kroku a nawet w kiblu… a co do większości komentarzy to widzę ze rudy zdrajca i inne żydowskie nasienie wam już dostatecznie mózgi wyprali

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @4,@5,@11 i całej reszcie mądrali – niektórym postępowym obywatelom EłU zdarza się przy kasie płacić kartą. W ŻADNEJ galerii ani na ŻADNYM dworcu nie widziałem jeszcze sracza z terminalem. Wszystko ponoć idzie w kierunku obrotu bezgotówkowego – to będzie konieć klozetowych babć i dziadków?
  Do chujni dorzucę swoje trzy grosze – brak JAKICHKOLWIEK publicznie dostępnych toalet, płatnych czy bezpłatnych. Postawiliśmy stopę na księżycu, (prawie) każdy ma smartfona, na każdym biurku komputer,samoloty już daaawno temu przekroczyły barierę dźwięku – a jak człeka przyciśnie, to musi biegać po różnych Mac’ach czy innych KFC. CZY TAK WYGLĄDA POSTĘP, DO KURWY NĘDZY?

  Ekstra słowo na niedzielę dla pani (pana?) spod 4ki – szczyć się tym, że ktoś ci płaci za samą obecność, to naprawdę powód do dumy ;]

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Złotówke na szczanie chcialeś wydac,ale 2 zł to już za wysokie progi.Polaki centusie Cebulaki.

  0

  1
  Odpowiedz
 24. Nasza Wagina Katowicka jest dla ludzi na poziomie. Tutaj nawet idąc szczać możesz poczuć się bogaczem.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Podsumowując – polskie skurwysyństwo kwitnie i ma się coraz lepiej. Nigdzie na świecie w normalnych krajach nie ma chyba takiej głupoty i głupich zawistnych ludzi co w Polsce. Dobrze nie będzie panowie i panie. Nie z takim komentującym bydłem…

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Na przed ostatnim piętrze jest bezpłatna. 😉

  0

  0
  Odpowiedz