Jebane gówno zwane miłością

Siemanko, mam 25 lat, pracuję, mieszkam z bratem i jestem w miare ogarniętym facetem. Syf zaczyna się kiedy chce bądź poznam kobiete. Po krótkim czasie okazuję sie, że albo ma dzieciora i jest poszkodowana przez faceta i życie albo jest jebaną kurwą imprezową albo ma kurwa więcej kolegów niż ludzi których widzę na ulicy. Tak samo na je anym FB co wejde to dziennie klikam przestań obserwować żeby nie widzieć tych jebanych zdjęć dzieciorów, cytatów z gównonetu itp. Ja jebie co za świat..

55
3

Komentarze do "Jebane gówno zwane miłością"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A usuń fb i wal chuja do pornohuba jak ci nie pasuje i zamknij ryja.

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Widać, że ogarnięty. Krótka treściwa chujnia. Szanuję.
  A na facebooku zrób czystkę. Ludzie mają po 400, 900 znajomych a gadali więcej niż raz tylko z jakimś ułamkiem. Dobrze przeprowadzona czystka powinna Ci uciąć znajomych do dwucyfrowej wartości. Polecam też opcję z wywaleniem fejsa i korzystanie z samego messengera.

  4

  0
  Odpowiedz
 4. No, ja Mordinii dwa lata starszy i te same rozkminy, tak jak opisałeś. Tak to właśnie jest. Ale da się jeszcze trafić na laski rarytasy, prawdziwe perełki. Trzeba mieć tylko cierpliwść i jaja ze stali. Zachowywać zimną krew. Ogólnie polecam też poobczajać Instagramy małolatek tzn 18 – 20 lat z jakiś pobliskich miejscowości. Ogólnie wstyd się z tkimi pokazywać, ale młoda chętna, uśmiechnięta i zrobi co trzeba, humor poprawi. Dzieciate lochy z niedojebaniem mózgowym najgorsze. Pracuj ładnie, pij piwko, szanuj brata. Będzie dobrze Mordo. Z Fartem.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Racja,jak tak samo mam za każdym razem Słysze od znajomych mam męża i dziecko albo mam żonę i dziecko,omijam takich ludzi.
   Wole przyjaźń z bezdzietnymi osobami a nie z mamusiami i tatusiami z dysmózgią pieluchową.
   Na facebooku blokuje kiedy widzę wypłoda ble.
   To się nazywa dysmózgia facebookowa pieluchowa.
   Na świecie są normalni ludzie i mam parę okej znajomych bez dzieci.
   jeśli chodzi o miłość to tylko jestem lesbijką,wole kobiety.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Tu Arktos, władca lodowego imperium, zwanego Lodolandią.
  Witaj w klubie. Tyle że ja jestem dużo starszy. Ale tylko teoretycznie, bo praktycznie nie starzeję się WCALE, oprócz mojego nosa. Ale to nie problem, wystarczy, że Jakub na mój rozkaz zajebie króliczce Milunii świeżą marchew z jej ogródka.
  Chwała Lodolandii 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Widzisz, dlatego ja ,czyli Prezes EURO mebel bardziej szanuję prostytutki na ulicy, niż takie kurwiska,o których piszesz. Prostytutka na ulicy przynajmniej wie za co robi. A taka z Twojego tekstu powyżej, daje dupy jakiemuś lamusowi to teraz ma nagrodę losu w postaci Brajanka kub Karynki.A te cytaty z gównonetu też Prezesa irytują, jak już je czyta, co następuje zazwyczaj w niedzielę,bo w tygodniu jako Prezes EURO mebel, nie mam czasu.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Jebane święto, pierdolone walentynki, skurwiałe radio nadające w kółko miłosne pieśni.

  6

  0
  Odpowiedz