Jebane jogurty typu greckiego

Właśnie spierdoliłem sobie gulasz wołowy do knedlików, dodając jakiegoś jogurtu typu greckiego zamiast śmietany… Jeb! Zważyło się, mimo zachowania należytej staranności… 20 min wyławiania grudek a potrawa mimo to wygląda, jakby była robaczywa. Nie dajcie się zwieść chujowym reklamom, śmietana 32% i tak kopie dupę wszystkim jogurto-śmietano-chujwieczym.

35
14

Komentarze do "Jebane jogurty typu greckiego"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wysyłałbyś swojego sługusa na zakupy do Almy po produkty najwyższej jakości, z półki tak wysokiej, na którą najwyższy patałach z taśmy ŁWF nie sięgnie. Jogurt grecki a nie _typu greckiego_ byś kupował. Z mleka prawdziwej greckiej owcy, wypasającej się między kolumnami w Atenach. A tak – to masz jogurt z kondoma mleka jakiegoś byczywąsa, który był na wakacjach w Grecji i zapinał Greczynkę. Jak się spuścisz do wanny z gorącą wodą, to też się zrobią grudki. Spróbuj i porównaj z tym, co teraz wpierdalasz na patałaszy obiad przy ciasnym stole na 12 piętrze mrówkowca w kredycie na 40 lat na obrzeżach miasta.

  14

  7
  Odpowiedz
  1. Hahahahahahahahahah

   0

   4
   Odpowiedz
  2. Chuj Ci w dupsko podróbo, ale trochę sie uśmiałem ;D

   0

   4
   Odpowiedz
  3. „Jak się spuścisz do wanny z gorącą wodą, to też się zrobią grudki.” – mesio wie bo tak robi od lat hahahha. Wydało się.

   1

   5
   Odpowiedz
  4. Z największą przykrością łączę się z Tobą w żalu Sz. P. Nieudaczniku i Stulejarzu. Kim trzeba być, żeby wchodzić codziennie na ten portal i słać te gówniane prymitywne pozbawione humoru komentarze. KURRWAA! opamiętaj się. Życie jest piękne, wyjdź do ludzi tępy chuju to może kiedyś faktycznie będziesz zarabiał 17 tys miesięcznie. CH CI W D lamusie chuj z Tobą.

   4

   7
   Odpowiedz
 3. Tak to jest jak się łyka wszystko z połykiem z reklam 🙂 Smacznego!

  2

  0
  Odpowiedz
 4. A nie trzeba było zblendować na gorąco?

  1

  0
  Odpowiedz
  1. To co by z mięsa zostało? A poza tym ten wpis jest sprzed 2 lat.

   0

   0
   Odpowiedz