Jebane choroby

Zawsze byłem okazem zdrowia, uprawiam sport od lat, rzadko chorowałem, ale w grudniu chwyciło mnie jakieś popierdolone zapalenie gardła, wszystko by było zajebiście antybiotyk i lux ale nie tym razem. Mam w pizdu powikłań i nie wiem dlaczego, bo dbałem o siebie w chorobie, nie wychodziłem na zewnątrz itd, a teraz jak najpierw nie ciężkie zapalenie płuc, to wątroby, to jelit, to żołądek, to krtań. Co się z jednego wyleczę to następne gówno się przypląta. Bakterie i inny syf. Mamy maj a ja ciągle chory i na zwolnieniu. Szef mnie wyjebie z pracy mówię wam, jest wkurwiony, ale w sumie się typowi nie dziwię. Naprawdę ludzie już mnie tak kurwica na to bierze bo to nie pojęte. Zahaczyłem nawet o szpital na 3 tygodnie. Dodam że zmieniałem lekarzy i chuja pomogło. Chujnia i śrut prawie pół roku choruje. I na to wszystko okazało się, że moja wspaniała dziewczyna już miała dość mojego chorowania, że nie dawałem jej kasy na ciuszki (bo finansowo w chuj słabo teraz), ze z nią nie wychodziłem nigdzie ostatnio, stwierdziła ze ma dość zajmowania się mną i woli mieć zdrowego i mnie rzuciła tydzień temu. Krzyżyk na drogę suko. Ja wyzdrowieje i znajdę sobie taką co będzie kochała na prawdę. Pozdrawiam chujan

76
29

Komentarze do "Jebane choroby"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Spójrz na to właśnie z tej strony -przynajmniej się kurwy pozbyłeś. Nic nie była warta, czasem nawet tirówki przy autostradzie są lepszymi ludźmi niż taka szmata.

  4

  0
  Odpowiedz
 3. tez mialem kurwa zapalenie gardla jakies zmutowane syfy panuja kurwa

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Chuj ze zdrowiem, bo w końcu wróci. Ważne, że dzięki temu gówno z wora wyszło i się samo wyjebało.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Też mnie mocno złapało zapalenie gardła rok temu, ale po atybiotyku przeszło dopiero.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. choróbskom trzeba dopomóc aby szybko i skutecznie wykańczały gojów,co naród wybrany czyni z wyjątkową dbałością i pietyzmem

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Trzy stówy do łapy i zapraszam do złożenia CV w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym. Tam prędzej czy później zaczniesz otrzymywać niezawodne szczepionki w postaci chuja do buzi od przedstawicieli całej hierarchii przełożonych. Nie chciałbyś wiedzieć, jakie dziury zapychają te kutasy, bo być wyrzygał układ pokarmowy. W każdym razie każdy z nich zawiera próbkę wirusów, bakterii i grzybów z całego globu. Albo uodpornisz się od tego na wszystko, albo zdechniesz w miesiąc na AIDS, kiłę, syfilis i Ebolę. Tak czy owak będziesz miał święty spokówj.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Stary ile masz lat? Co mówili lekarze? Co wyszło z wyników badań? Jakie leki i suplementy przyjmujesz? Jakie choroby przewlekłe masz? Jak wygląda(ł) twój tryb dnia. Jaką masz pracę? Jakie sporty uprawiałeś i w jakiej przestrzeni czasu? Jakie masz nałogi? Jak się odżywiasz na codzień? Czy w Twojej rodzinie występują jakieś ciężkie choroby somatyczne? I Nie pisz jak baba – bez konkretów.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Ludzie leczą każde jebane zapalenie nosa, a potem dziwią się, że choroba powraca dużo silniejsza. Infekcje są po to by oczyszczać syf nagromadzony w organizmie. Jak to hamujesz naturalne metody oczyszczania się organizmu, to potem nie dziw się, że chorujesz.

  0

  2
  Odpowiedz
 10. Plus, że laska już przetestowana i wiesz, że to nie ta… Minus jest wprost proporcjonalny do stopnia twojej choroby.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Mam to samo, tylko, że choruje już 2 lata. Wszyscy Cię zostawiają i traktują jakby to było na własne życzenie. Masakra.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. antybiotyki psują odporność i dlatego zaczęło Cię wszystko brać.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie dosc ze inwalida, to jeszcze analfabeta

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Probiotyki osłonowo przyjmujesz?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Antybiotyki to ostateczność. Niszczą to co chore, ale także to co zdrowe więc możliwe, że od nich masz choroby. Nie pojmuję jaką to suką musi być kobieta by aż tak patrzeć na mężczyznę, ale może to z tobą coś nie tak że taką sobie wybrałeś w myśl zasady „widziały gały co brały”? Może masz jej zdjęcie? Z chęcią bym zobaczył coś wybrał i czy widać po twarzy coś podejrzanego.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Polecam dużo witaminy C na infekcje, zapalenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Uprawiasz sport od lat i dbasz o siebie, bankowo nie pijesz i nie palisz, to się robactwo przyczepiło, coś za coś kochany :=]

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ta twoja laska to twoja mama. Przyznaj sie! Fuj ze sex uprawialiście :/

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Wirus żydów się rozprzestrzenił

  0

  0
  Odpowiedz