Jebane dzieci

Siemka, mam 28 lat i niedawno kupiłem własne mieszkanie. Zarabiam 2000 zł. miesięcznie, ale ch*j z tym jak 1200 idzie na spłatę kredytu, 250 na czynsz, 150 na prąd, 50 na wodę, 50 internet i telefon, zostaje 300 złotych na kupno jedzenia, ubrania itp. Ostatnim czasem zbierałem na nowy telefon, brakuje mi jeszcze 200 złotych, a dodam, że chciałbym zrobić kiedyś prawo jazdy. Nie narzekałem nigdy aż do wczoraj, kiedy jechałem busem z pracy, cały autobus był zapchany (nawet starsze panie stały), a jakieś dzieci po ok. 15 lat siedziały i rozmawiały:
-A ostatnio kupiłem sobie 2 telefon
-Fajny, ile dałeś?
-800 złotych
-Mi starzy powiedzieli, że mi kupią nowego kompa.
I ja się pytam gdzie tu kurwaaaaaa sprawiedliwość?

26
57

Komentarze do "Jebane dzieci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No to super własne jest to mieszkanie. Wynajem by taniej nie wyszedł niż odsetkowa część raty?

  0

  1
  Odpowiedz
 3. hmm chcesz zrobić prawko, wydać ten tysiąc zł a co z samochodem? Będziesz zbierał na niego kilka lat, a jak już kupisz to pamiętaj paliwo po 5zł plus opłaty, jadł nie bedniesz żeby jeździć samochodem? Polecam za to 1000 zł kupić sobie fajny rower i śmigać nim za darmo

  1

  0
  Odpowiedz
 4. też nie znoszę bachorów. swoją drogą naprawdę dajesz sobie radę za 300? to mnie trochę pocieszyło bo po moim wydziale skończę tak samo, albo nawet gorzej jak już coś znajdę, a byłoby miło kiedyś przestać podpieprzać rodzicom jedzenie z lodówki

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Coś ściemniasz. Mieszkasz sam i płacisz 150zł za prąd, a za wodę 50?? jakoś nie wydaje mi się możliwe. Za 300zł byś na pewno nie przeżył.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. No, kurwa – to rzeczywiście chujnia. Współczuję. Zajebałbym się na Twoim miejscu. Na szczęście ja prowadzę własną, dobrze prosperującą firmę i nie mam takich problemów. Pierdoli mnie to, ile wydaję na rachunki. Nawet nie do końca wiem, bo mam poustawiane automatyczne płatności z konta.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. No kochany, będzie znacznie lepiej, po kilku, kilkunastu latach, Twoja połowica Ci powie, że jesteś w chuj niezaradny bo nic tylko ten jebany kredyt spłacasz za głupią kawalerkę a inni to własne jachty mają…

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Tak wlasnie bedzid

   0

   0
   Odpowiedz
 8. wziąłeś za duży kredyt jak na swoje zarobki; ja zarabiałem 1500zł a rata wynosiła 500zł,

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Trzeba było nie wpierdalać się w kredyty.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. wynajmij komuś pokój czy coś, moja znajoma a studiach w wawie spłacała komuś mieszkanie ze znajomymi płacili w kilka osób 2200+ opłaty…w ten prosty sposób właściciel nie dokładając ani grosza spłacał całe mieszkanie…są ludzie którzy mając kilka mieszkań jeszcze na tym zarabiają…szkoda że na nas młodych, ale skoro jesteś w takiej sytuacji to wynajmij komuś ten pokój..nawet za te jebane 300 zł( w mniejszych miastach tyle stoi)
  A dzieci z telefonami, cóż..chujnia i śrut. chciałoby się powiedzieć, że ich życie kiedyś nauczy.Niestety nie nauczy, bo ich starzy których stać na takie gifty dla dzieci będą ich wpychać na lepsze posady przez swoje znajomości,bo w naszym kraju stanowiska są dziedziczne, można powiedzieć, że w niektórych przypadkach mozna mówić o dynastii panującej (np na uczelni którą skończyłem, 100 osób i pięć powtarzających się nazwisk, jeśli synek ni chuja nie da rady zrobić doktoratu, to pracuje w dziekanacie) chujnia i śrut.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Moi starsi są po rozwodzie. Matka mieszka dostaje miesięcznie 470zł renty i nic więcej jej nie przysługuje – jej rachunki to 350zł jeśli dobrze pamiętam. Ostatnio załatwiłem jej miesięczny zasiłek z MOPS wysokości 100zł. Ja mieszkam z ojcem. Policz sobie ile jej zostaje na żarcie… ale w sumie to też masz chujnię.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. trzeba było się uczyć

  1

  0
  Odpowiedz