Jebane gówniarze

Wkurwiają mnie jebane małolaty na klatkach schodowych. Przychodzą zakapturzeni z fajkami i przesiadują godzinami niszcząc mienie publiczne. Pomazane ściany, zniszczone domofony, a nawet wybita szyba drzwi wejściowych to skutki ich wandalizmu. Przejść nie idzie spokojnie bo się gapią spod byka jakby chcieli zabić. Upomnij takiego to Ci nasra pod drzwi lub zrobi coś jeszcze gorszego. Nawet auto strach pod klatką trzymać, bo też mi się zdarzają nieprzyjemne sytuacje. Spuszczone powietrze w oponach czy flaszka po wódce na szybie to norma. Jakbym dorwał gnoi na gorącym uczynku to nie ręczę za siebie. A jeszcze bardziej wkurwia mnie bezkarność tych gówniarzy. Jak widzę na facebooku wpisy typów, którzy chwalą się biciem ludzi po imprezie to mnie krew zalewa. Kryminał pierdolony…

171
54

Komentarze do "Jebane gówniarze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. wystarczy złapać, do bagażnika, wywozisz 100km za misato do jakiegoś lasu i go tam zostawiasz:)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Fajnych masz znajomych na fejsie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pociesz się, że kiedyś będą bez pracy i prawa do zasiłku!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To jest efekt wychowania bezstresowego, kurrrwa jego mać. Popieram cię autorze. To nasza zasrana przyszłość.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To produkt ustawy antyaborcyjnej, płody które powinny być usunięte i wrzucone do ścieków pełzają po tym świecie nie wiedząc po co istnieją.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Zgadza się! Mam u siebie to samo! Mam chec porozpierdalac towarzystwo z kalacha albo uzi. Zadnego nie posiadam zle w kolko sobie to wyobrażam kiedy gowniarstwo wali wode przed klatka i drze ryje na caly regulator po nocach.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Sam mam 18 lat a ty masz świętą rację. Też mnie to wkurwia.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Młodość musi się wyszaleć, też taki byłem dziś jestem profesorem chemii, pozdro!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Bo nie potrafisz żyć w społeczeństwie. Ja załatwiam takie tematy bezpośrednio : chłopaki macie po piwku, za mała kontrole,żeby nikt samochodu nie ruszył, a jak klatka będzie nie zniszczona to co jakiś czas wam flaszkę przyniosę” mały gest i chłopie masz po problmie

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Zgadaj się z jakimś silnym sąsiadem i zróbcie na nich akcje, możecie ich pogonić z waszej klatki, jednego złapać i dojebać. U mnie na klatce heleniarze ćpali towar, na klatce leżały używane strzykawki. Porządek był po jednej akcji. Policja chuja zrobi, z małolatami sobie nie radzi, w dodatku mągą cię gnojki nazwać konfidentem. Lepiej wjeb im niż policja.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. oni nie są ludźmi. człowiek powinien mieć poczucie estetyki. nie chodzi mi tu tylko o akty wandalizmu, które najdobitniej daja sie we znaki. np jedziesz autobusem a tam na krzesle napis: jebać X albo kocham Y lub co najgorsze sa jakies pierdolone pseudo parafki. WSZĘDZIE!! na blokach, oknach, fontannach, pomnikach a nawet na zabytkach. wawel też pewnie by rozjebali. jak wspomniałem, estetyka. .pewna kultura bardzo sprawnie podtrzymuje napływ dzieciaków, ludzi z potencjałem, którzy mogliby coś osiągnąć zmieniają w debili. widzę tych nieszczęśników w takim metaforycznym ścieku, wszystko co najgorsze płynie razem z nimi. oni się nie zmienią, jeżeli mają troskliwych rodziców to do 40-stki będą ci stać na klatce i nic z tym nie zrobisz. tacy ludzie zatrzymują się w rozwoju, dyskusja z nimi nie ma sensu bo ciężko im cokolwiek wytłumaczyć. będą stać w swojej głupocie i bronić swoich wątpliwych przekonań aż ich kurwa życie nie jebnie z kopa w ryj. łatwiej byłoby namówić oficera gestapo do ślubu z żydówką niż takiego umysłowego karła z gimbazy do tego, że fajki szkodzą a policja jednak mu się jeszcze przyda. yhh trzeba czekać może z tego wyrosną..

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Uważaj bo ja dopadłem takiegio gnoja patologia jebana a raczej gorsza niż napisałeś. Teraz pierdolę się po sądach od kilku lat i jeszcze mi dopierdolą zamiast bandytę ukarać.

  3

  0
  Odpowiedz
 14. Spuścić wpierdol dla przykładu raz jednemu, raz drugiemu. Bejsbolem po ryju i po sprawie. A tak na poważnie to fakt, jest to wkurwiające…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Do 9@ ciebie nieźle pokurwiło koleś…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Mam 20 lat i chyba sam zacznę tak robić, w tym kraju jedyna perspektywa to rozjebać wszystko do końca, Szacunek.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Zgadzam się z @12. Potem gowniarze umówią się i Ty wyjdziesz na głupka i winnego. W moim przypadku trzech się umówiło. Na sprawiedliwość nie licz jak zadziałasz oficjalnie. Srają i plują butelki zostawiają opony przebijają boisz się itd. jeśli masz jaja polecam anonimowe takie same działania odwetowe.

  0

  0
  Odpowiedz