Jebane Janusze

Byłem na meczu w Manufakturze w Łodzi. Wrażenia – tanie piwsko, tanie fajki, pot, patologia, doping bez ładu i składu. Ale nie to mi przeszkadza, bo nie jestem jakimś pieprzonym lalusiem. Dlaczego ci zjebani kibice zawsze po przegranej śpiewają, że nic się nie stało? Albo, że zagrajmy w Kijowie? Spotkałem zaledwie kilka wkurwionych osób jadących ze Smudą, Latą i PZPNem. Media zagłaskały tę kadrę na śmierć, Smuda miał komfort w przygotowaniu piłkarzy do tego turnieju, kurwa, ja jedynie chciałbym, żebyśmy grali w tę piłkę jako tako, bez wstydu. Grupa Polaków to grupa śmiechu, słabszych przeciwników nie mogliśmy sobie wymarzyć, a zajęliśmy ostatnie miejsce. Czy Wy na prawdę uważacie, że nic się nie stało, czy to od tych Żubrów i Harnasiów pojebało Wam się w głowach?

68
56

Komentarze do "Jebane Janusze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. zgadzam się z Tobą w 100%, zrobili z nich gwiazdy a kurwa nic nie ugrali, cała Polska się nimi jara i po jaki chuj się pytam?.. pomimo tak chujowej porażki te kadrowe siurki będą traktowani jak królowie przez tą całą eurofaze. jak słyszę lewandowski, blaszczykowski, piszczek, szczesny i tyton to mam ochote sie zrzygac. żeby prezentowali jako tako jakiś poziom to ja to rozumiem a tak, polski naród jara się nimi a pewnie nie zna nazwisk całej 11 a co dopiero 22! już nawet nie wspomnę w jakich klubach grają. to jest chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zgadzam się w 100%. Jeszcze za tą chujową piłkę poszli im dziękować. Ludziom media wyprały mózgi. Przecież żeby dziękować czy choć śpiewać że nic się nie stało to zespół musi zasłużyć chociażby grą z poświęceniem, jak chociażby pokazali Szwedzi. Nasi zagrali taki piach że powinni poczuć krytykę a nie jeszcze ich głaskać. To już lepiej za Janasa graliśmy, przynajmniej bez obcokrajowców w składzie, na pełnej piździe z Niemcami i wygraliśmy ostatni mecz. Chujnia, chujnia i jeszcze raz chujnia. Można być słabszym ale nie zostawili serca na boisku.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dystansu nam trzeba Polakom, takiego samego jak Irlandczycy posiadają. My zawsze nic pozytywnego nie zostawiamy dla siebie, tylko stresy w głowach i depresja potem jakaś durna agresja.
  To do niczego nie prowadzi!
  Gdzie jest krzyż!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dobrze mówisz! Dali dupy ale nie wieszam na nich psów. Co do „nic się nie stało” to dla mnie to jest żałosne. Stało się, kurwa stało!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Czyli jestem jedyną szczęśliwą osobą w tym gronie, która cieszy się z przegranej Polaków 😀 obstawiłem przegraną z Czechami i przegraną rusków z grekami, no i wygraną Niemców z Portugalią, Anglii ze Szwecją, wygrałem 2350 zł!!! Kocham to EURO, musiałem się pochwalić!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ano stało się, stało ale co z drugiej strony da jak będziemy na nich jechać, mi bynajmniej chuja to daje. Też chcieli wygrać a że im umiejętności zabrakło to już inna sprawa, pozostaje nam mieć nadzieje że kiedyś doczekamy się zwycięstwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @5. Z takimi tekstami to na jakąs „antychujnie” musisz iść.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. nic się nie stało bo jak by się coś stało to by było a tego niestety nie ma

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dokładnie…!!! Stać ich było na grę po 30 minut w każdym z trzech meczów… Żenada!!! I jeszcze dziękować? Za co? Żadnej kasy nie powinni dostać a Smuda k… przede wszystkim!!!

  0

  0
  Odpowiedz