Jebane pryszcze

Noż kurwa mać!!! dzisiaj studniówka, a jak na złość akurat wczoraj cały ryj mi zasrało czerwonymi krostkami, wstyd się pokazać gdziekolwiek, a co dopiero iść na studniówkę, jebane prawa biologii! Jakby nadmiar w produkcji łoju pod skórą nie mógł się objawiać, nie wiem… katarem kurwa.

85
64

Komentarze do "Jebane pryszcze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kup sobie srebro koloidalne i pij codziennie, to cię oczyści od środka.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ja mam całe mnóstwo syfów przez cały rok niezależnie od niczego 😉 ale wystarczą dobre kosmetyki

  0

  1
  Odpowiedz
 4. ^ a gdzie to dostać?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. najpierw poczytajcie o tym całym srebrze

  0

  1
  Odpowiedz
 6. pij dużo soku z kapusty kiszonej i chodź często na sauny – wypocisz i udrożnisz łojotok

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @3 w niektórych aptekach jest dostępne

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @5, tu @2 😉 ja używam wielu rzeczy od żeli przez peelingi aż po maści i inhalacje, a i tak mam ryj jak pizza. a mówiąc kosmetyki miałam na myśli rzeczy typu podkład, korektor itp, jednak nie potrafię zidentyfikować płci autora 😛 ja od kiedy się maluje to czuję się dużo lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. kup sobie falwit i pij cherbate z bratka :))

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zrób sobie lewatywę z papryczką chili

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zwal dr konia to ci przejdzie

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @5 Pisze się złotych. Złotych, do chuja!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jeśli palisz papierosy/zioło, bądź pijesz często piwo, stan Twojej skóry powinien się poprawić jak dasz sobie spokój z tym dobrem…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. masz spory poziom testosteronu w jajach to cie wysypuje! Albo jestes facetem albo zostan babą i se jaja wysadź

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @1 O, kolego, też słyszałam właśnie o właściwościach tego srebra. Może pomoże. Ja za to jestem uzależniona od pryszczy, a raczej byłam – piję kwaśne, zsiadłe mleko woreczkowe. Nie jest to pyszne, ale omija mnie przeziębienie, nawet pryszczy już nie mam. A jeśli wyciśniesz, to możesz zrobić co ja: nie tonikiem – a umyć po prostu mydłem w kostce-będzie wtedy taki wyschnięty i się szybciej zagoi. No cóż. ZAPAMIĘTAJ: prawdziwy przyjaciel lubi Cię nawet z pryszczami.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Jest tylko jeden sposób 100% skuteczny na wszelkie pryszcze i syfy.Trzeba rozgrzać do maxymum miejsca zapryszczone ciepłą, bardzo ciepłą i wreszcie gorącą wodą do niewytrzymania. Podnosząc do maxa temperaturę skóry i jej głębszych warstw niszczy sie siedlisko bakteryjne dzięki czemu wszystko za kilka dni całkowicie znika. Można miejsca zasyfiałe polewać woda stopniowo podwyższając temperaturę i przyzwyczajać skórę do gorąca.Można do szklanki wlać wrzątek i maczać wacik, który szybkimi i krótkimi przytknięciami dokładamy do pryszcza tyle razy ile potrzeba by dane miejsce dogłębnie sie zagrzało i zniszczyło tym samym bakterie.Odkryłem tę metodę kiedyś intuicyjnie kiedy na czole zaczęły mi sie robić krosty. Polanie kilkanaście minut coraz goretrzej wody na nie sprawiło, ze w kilka dni nie było śladu po nich. Po latach radziłem to wielu swoim znajomym i nie tylko.Daje 100% gwarancji, że to działa. Nie raz dziewczyna z syfami jak kasza na twarzy posłuchała mojej rady. W miesiąc cieszyła sie piękną cerą.

  0

  0
  Odpowiedz