Jebane święta, obłudni fałszywi ludzie, jebane reklamy, nieszczere życzenia

Czy wiecie jak to jest, kiedy ktoś Wam mówi coś, ale tak naprawdę nie chce tego powiedzieć? Od połowy listopada chodzę wkurwiony, bo wtedy po raz pierwszy zobaczyłem na sklepowej witrynie świecące lampki i mikołaja. Sama myśl o pojebach mnie już mózg rozpieprza, a do tego wszędzie, gdzie nie pójdziesz kurwa, market nie market, nie można spokojnie zakupów zrobić tylko Ci kolędy śpiewają. Obłuda i hipokryzja!

110
84

Komentarze do "Jebane święta, obłudni fałszywi ludzie, jebane reklamy, nieszczere życzenia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jebał pies tę obłudę nawet na chate nie chce mi sie wracac na swieta

  0

  0
  Odpowiedz
 3. niestety. katole. i wszystko jasne.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. kurwa rozumiem Cię. nawet w pracy nie można odpocząć. moja szefowa napierdala kolędy z Internetu non-stop i to tak nieco ciszej, tak że mamy przekaz podprogowy…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pierdol święta,zamknij się gdzieś albo najlepiej z ludźmi którzy też chuj na ten festiwal obłudy kładą i nachlaj się.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie jesteś sam w tym szambie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Chodzi o grudniowe stukanie obrotu 🙂 Co się dziwisz ? Zawsze możesz przejść na islam, albo zostać koszernym 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zapraszam do złożenia aplikacji w naszej fabryce. Taśma zapierdala o 30% szybciej w okresie przedświątecznym. Można skupić się na konkretach, nie ma czasu na myślenie o jebanych świętach. Wszyscy pracownicy dostali już informację o obowiązkowych godzinach dodatkowych i nockach od 24.12 do 01.01 włącznie. Miały być problemy z dojazdami w tych terminach, ale rozłożyliśmy materace na hali i od 23.12 nie ma potrzeby już nigdzie dojeżdżać.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. trafilam na ta stronke przypadkiem,bo tez wkurwiaja mnie swieta,bo w tym roku ich nie obchodze,bo mnie kurwa nie stac! co za pojebany kraj! Mam dosc sluchania koled i widoku pierdolonych Św. Mikołajów,bo kurwa aż się przykro robi do chuja !!! PIERDOLONA POLSKO KIEDY ZACZNIEMY ZYC GODNIE?Z POWAZANIEM KAROLINA SC

  0

  0
  Odpowiedz
 10. najchętniej bym wyjebał na ten czas do lasu, ale kurwa zimno

  1

  0
  Odpowiedz
 11. A ja na wigilię kupiłem już krate browarów. Wpierdole wielkiego, krwistego stejka, nażre się i najebie jak świnia i pójdę spać!

  2

  0
  Odpowiedz