Jebane urzędy i dzicz tramwajowa !

Ja pierdolę, takiej szopki, jaka dzieje się w polskich urzędach, to nie ma nigdzie. Byłem dzisiaj w Urzędzie Pracy, bodajże 3 raz w tym tygodniu, bo wiecznie odsyłali mnie z kwitkiem. 1 bo nie miałem jednego świstka, za to miałem przy sobie całe tony papierów, dwa bo dopiero co się zarejestrowałem i nie mogli mi nic zaproponować, trzy bo nie mogę ubiegać się o staż. A chodzi tu dokładniej o to, że mam 21 lat i siedzę bez pracy już ROK !!! Codziennie przeglądam oferty, patrzę, dodaję swoje, wysyłam CV i KURWA nic !!! Postanowiłem zarejestrować się w Urzędzie Pracy. Już na wstępie te leniwe babsztyle robiły problemy. Bo to tego brak, bo to tamtego. No to dobra, idę na następny dzień, wszystko pięknie, zarejestrowałem się, ale znowu problem. Osoba dopiero co zarejestrowana nie może dostać oferty stażu. Nosz kur.. mać !!! No to idę dzisiaj i co ? A tam 3 baby w pokoju, jedna oczywiście zajęta wpierdalaniem kanapki, dwie jak widać też niczego sobie. Mówię, że przyszedłem ubiegać się o staż, prosi mnie o dowód osobisty, ja jej podaję i nie mija 5 minut jak oznajmia mi, że w związku z tym, że pobyt tymczasowy mam do końca sierpnia ( adres zameldowania mam inny ), nie mogą przedstawić mi oferty stażu, bo staż trwa minimum 8 miesięcy, a ja potrzebuję tymczasowego zameldowania co najmniej do końca roku i powinienem zgłosić się do Urzędu Miasta. Tak też zrobiłem. Tam mi jedna kurwa z drugą dają jakiś świstek, oczywiście nic nie załatwiłem, bo muszę dogadać się z właścicielem mieszkania, które wynajmuję ( stąd te problemy z adresem tymczasowym ). Zdenerwowany jak ch*j wracam tramwajem i CO WIDZĘ ? Jak jedne stare próchno wpierdala się do tramwaju, zanim ludzie wyjdą. No po prostu wziąć taką za mordę i pieprznąć o chodnik !!! Nienawidzę tego chorego kraju !!! Gdybym miał możliwość dawno by tu mnie nie było !!! Żyć się odechciewa.

75
56

Komentarze do "Jebane urzędy i dzicz tramwajowa !"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na urząd pracy szkoda twojego czasu, na staż raczej nie masz co liczyć chyba że masz plecy w takowym przybytku polskiej biurokracji.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A kto Ci zabroni wyjechać!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Młody jeszcze jesteś, nic dziwnego, że nie możesz znaleźć roboty. A ten staż to gdzie chcesz mieć, w urzędzie jakimś? Bo jak tak to daj sobie z nim spokój. To pic na wodę, strata czasu. Dostaniesz 8 stów na rękę, gdzie musisz chodzić 5 dni w tyg po 8h, jak normalni pracownicy. A i tak niczego się nie nauczysz, tylko kawke będziesz parzył i się patrzył w sufit. Wiem, bo sam odbywałem. Lepiej zamiast tego na budowe się zatrudnij jako pomocnik, jak dobrze poszukasz to 2 tysie dostaniesz na rękę i fachu przynajmniej się nauczysz.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. stary masz 21 lat, co cie w polsce trzyma? spierdalaj stad. Mi w PL idzie niezle ale za tydzien i tak wypierdalam. Nie wytrzymam dluzej w tym chlewie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To jest typowe u nich caly czas odsylaja zeby tylko nic nie robic. Przeciez mogli ci odrazu to wszystko powiedziec ale lepiej codziennie cos nowego wymyslic. Nieroby je****

  0

  0
  Odpowiedz
 7. 4. Ja tez juz man dosyc. Wypierdalam z tego szamba wkrotce. Firma kilka lat czworka dzieci. Zadnej przyszlosci dla mnie i dla dzieciakow. Ten kraj nie jest dla normalnych ludzi z inicjatywa. Niexh sie te polskie robactwo zezre nawzajem.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Powiem krótko – wiej z tego kraju pókiś młody. Polecam.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś dureń poniekąd. Wysyłać CV mailem? Wiem, że niektórzy pracodawcy o to proszą, ale są tacy do których lepiej zjawić się osobiście z cv, przychylniej patrza na takiego kogoś.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Zastanów się chłopie nad sobą. Masz 21 lat i szukasz pracy. A szkoła? Czy przez te 21 lat nie przyszło Ci do głowy i nie zauważyłeś że teraz liczy się fach? Umiesz coś robić czy jesteś po zawodówce „kasjer-sprzedawca”? Zastanów się czy to system jest pojebany czy może jednak Ty… Każdy narzeka zamiast się za dupę wziąć i robić coś ze swoim życiem.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. @8 a gdzie to można wejść z CV i zgłosić swoją kandydaturę? No oprócz urzędów państwowych i sklepów osiedlowych?

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Pozdrowienia z anglii

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Sam widzisz, a może jeszcze nie, że dałeś się porwać życiu polegającym na załatwianiu (oczywiście ważnych) spraw w urzędach.Chodzi mi o to, że robisz to ślepo, nawet nad tym nie myśląc „Dlaczego ?” Wierzysz, że te papierki i świstki, jak sam je nazywasz, maja kluczowe znaczenie i co ktoś każe przynieść to „załatwiasz”. Po co ci urząd do szukania pracy ( ja wiem, tak się mówi „zarejestruj się” ale po co pytam ? ) Nie szkoda Ci czasu kiedy załatwiasz sprawy, a który mógłbyś wykorzystać inaczej i na pewno efektywniej. A swoją drogą jak ja miałem 21 lat to ani mi w głowie było
  „załatwianie spraw” w jakimkolwiek urzędzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @9 Donald, nie pierdol. Bardzo dobrze, że szuka pracy a nie marnuje czasu na studia.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Kolego, przemęcz się w jakieś gównianej robocie odłóż kaskę i spieprzaj z tego kraju jak najdalej. Szkoda życia na wegetację.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Daj sobie spokój z tym urzędem pracy. Nic od nich nie dostaniesz, nawet ten staż absolwencki to lipa bo jak nie znajdziesz sobie prywatnego przedsiębiorcy, który zgodzi się Ciebie wziąść na taki staż, to zaproponują Ci staż w jakimś urzędzie gdzie będziesz siedział 3 miesiące w archiwum i niczego się nauczysz. To jest zwykła szopka. Nikomu z rządzących nie zależy na walce z bezrobociem wśród młodych, gorzej im to pasuje bo w ten sposób pozbywają się najaktywniejszych z kraju. Dzięki czemu będą mogli tutaj robić co im się podoba.

  0

  0
  Odpowiedz