Pasożyt byłby prawie moim wspólnikiem

Przez blisko 5 miesięcy myślałem, że znalazłem odpowiedniego wspólnika (sprawa dzieje się za granicą gdzie nie tak łatwo o kogoś kumatego w IT)… Jednakże ostatnio coraz wyraźniej widzę, że to jebany pasożyt co to myślał, że jestem frajerem.

Ładuję kasę w biznes i ładuję, w końcu gdy zaczął porządnie zarabiać ten pojeb chciał 50% zarobków mimo, że miał mieć mniej niż 1/4 udziałów, no to pytam się pojeba niby jak, ja mam większość, władowałem w chuj kasy, jestem ekspertem w branży i tylko ja jestem w stanie dostarczyć usługę klientowi (ten kolo nie wiedział co i jak poza tym, że ogólnie kumaty w IT był), i masz 1/4 udziałów to jakbyś pajacu chciał 50% wynagrodzenia? (pomijam, że póki co nie wypłacam żadnych wynagrodzeń dla siebie dopóki nie będzie zabezpieczenia na min. 2 lata działalności (czyli lekka ręką licząc ponad 100tys, z dochodem ok. 6-8tys mc), musiałem w chuj oszczędzać by mieć kasę na życie (a w UK nie tak łatwo oszczędzić), ten pajac siedział cały czas na bezrobociu i gówno zrobił w firmie (dosłownie gówno, jak dawałem mu zadanie to znikał, lub nie wykonywał, lub zapominał), a teraz by chciał od razu połowę dochodów…

Oczywiście wyśmiałem pasożyta i powiedziałem sorry winetu, ja jestem dyrektorem, pensja Twoja będzie zgodna z Twoją pracą (to ltd. wiec można wypłacić zysk w stosunku do udziałów lub wynagrodzenie wypłacać jak innym pracownikom), czyli oceniam Ciebie obecnie na 1 dzień w tygodniu po 7 funtów na godzinę czyli ok. 200F mc, o reszcie zapomnij szmato pasożytnicza…

Wiecie co on powiedział? Że mam się jebać, bo go oszukałem…

Najlepsze, że miał dostać udziały (bo jeszcze nie sprzedałem ich i wciąż mam 100%) praktycznie ZA NIC, nie włożył pieniędzy, doświadczenia, pracy, know-how kompletnie nic…

17
54

Komentarze do "Pasożyt byłby prawie moim wspólnikiem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A chuj z wami oboma!

  0

  2
  Odpowiedz
 3. co za jebany cap! niech spierdala. Dobrze zrobileś.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. za duża wczuta. jak masz dobry pomysł to robisz to sam, żeby uniknąć takich chujowych sytuacji.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. ze wspólnikami zawsze jest chujnia

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Jak znam życie, to gość w końcu znajdzie kogoś, kto będzie „miły”, albo kogoś komu będzie „głupio tak”, albo kogoś kto będzie miał „wyrzuty” i na takim kimś będzie żerował i utwierdzał się w przekonaniu, że tak właśnie ma być, a Ty go krzywdziłeś. Znam takich ludzi – ich tupet działa na ich korzyść. Ale to zazwyczaj do czasu.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. „gówno” to ty masz zamiast mózgu chroniczna zmyślaczko z poziomem kultury poniżej krytyki!

  0

  5
  Odpowiedz
 8. @6 kultury śmieciu to Ty na pewno nie masz, pewnie mamusia ze śmietnika, tatuś lał w morde aż się patrzy. Jebany leniwy ćpun. Takie śmiecie jak Ty powinny być z automatu wieszane razem z maciorą !

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @6 pewnie jesteś jednym z tych co to dużo mówią, a mało robią. Znam takich mamisynków. Zmyślaczka to Ciebie robiła rumunie bez studiów. Brzydze się takich skurwieli co to nie umieją nawet zarobić na własny dom, a nie daj boże takie gówno się rozmnoży. Lepiej wziąść takich rodziców rozjebać o ściane niż dopuścić geny do rozpraszania po świecie. Jebany skurwysyńskie moczymordy co to pod monopolowym tylko stać umią. Pierdol się jebana 6 (pewnie numer to ile razy Twoja rumuńska żona daje dupy sprzedawcy kebabów żeby było na fajki i piwo HAHA)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @6 Oho, uderz w stół, ćpuny się odezwą. Hahah Pierdol sie smaciarzu, kultury kurwa ucz swoją dupę, skurwysynie jebany. Tutaj jesteś na chujni, jak Ci się nie podoba to spierdalaj śmieciu jebany pod most. Tam Ciebie skurwysynie gruby nauczą kultury. Wezmą w obroty to kurwa nie będziesz wiedział kto Ci kurwo kose sprzedał w jebany, krzywy ryj !

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Ten od @6 widać że jest grubą, pedalską kurwą, z grubą żoną i głupim bachorem. Jebany pierdolony troll kurwa co to o kulturze pierdoli, a w realu pewnie podciera sie ręką i później zaraz łapie kanapke. Ale niby taki Oh i Ah. Jebany gruby śmieć !

  0

  0
  Odpowiedz