Jedzenie w autobusie

Moja chujnia jest taka, że gdy wracam z uczelni ztyrany po całym dniu i głodny z nadzieją na dobry obiad w domu, muszę siedzieć w autobusie i patrzeć jak pewien typ z mojej uczelni wpierdala hamburgery z Mcdonalda. Dodam że mieszkam w takim miejscu Warszawy że mam jeden autobus co godzinę. Ok, rozumiem, koleś jest głodny i kupił sobie coś do szamy bo akurat nie miał czasu zjeść przed autobusem. Chujnia polega na tym że ten przyjeb kończy prawie zawsze wtedy kiedy ja, i za każdym razem gdy go widzę to on wpierdala po drodze te 3/4 hamburgery. Zapach tego gówna rozchodzi się po całym autobusie i wkurwia wszystkich dookoła. Nic tak nie denerwuje jak widok napychającego się grubasa kiedy jest się głodnym (ehh to życie studenta :/). Chujnia i śrut

30
64

Komentarze do "Jedzenie w autobusie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chciałbym mieć takie problemy.
  Jezuuuuuuu, jacy ludzie są dziwni.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To nie życie studenta, tylko chamstwo polskie. w anglii w autobusie nie można jeść gorących rzeczy, przez wzgląd na innych (szacunek), kierowca zwraca uwagę. Grzecznie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A czym ty kurwa taki STYRANY możesz być na tej uczelni, na pewno nie nauką, skoro ani nawet tego słowa poprawnie napisać nie możesz, przypatrz się celowo napisałem je dużymi literami, a do domu najlepiej wracaj z buta, od razu ci te „ztyranie” minie od tego prasowania dupy na krzesełkach.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. No gość sam hoduje sobie raka a ty się spinasz że Ci ten syf pachnie?!

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Stary jeszcze nie nabiłeś skurwysyna na pal i nie spaliłeś? Mam nadzieję, że chociaż wyjebałeś mu solidnie matkę, a później poderżnąłeś jej gardło.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Grubasa stać to niech je a tobie chuj do tego. Wielce styrany po siedzeniu na dupsku.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Też se kup coś do żarcia i mlaskaj pełną papą :)))

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jedz na Floryde, to jest w USA 😉 tam kazdy ma hamburgerow pod dostatkiem, tam po studiach(prawie jak u nas) tez bedziesz w MacDonaldsie nawijał burgery, ale roznica jest taka, ze tam—ooooooooooo tam, na Florydzie bedziesz miał o niebo(w gębie) lepiej, w tym donaldzie(o ironio) i twoje problemy wnet znikną!Zobacz, czy juz nie jestes szczesliwy?

  0

  1
  Odpowiedz
 11. @1 Jezu to Cię robił. Mnie na przykład też wpienia bydło notorycznie wpierdalające gdzie popadnie, bo po prostu się przyzwyczaiło. Co innego gdy ktoś jest chory i musi coś zjeść, ale jebiący hamburger w autobusie? pomijam kwestię bycia grubą świnią, bo zaraz będzie pojazd po anorektykach. Tak czy siak, większy szacunek mam do krów na pastwisku. @4 no tak, tylko ROBOLAKI mają prawo być oburzone i styrane. Ludzie potrafiący na ulicy hamować swoje reakcje to dla takich jak ty ofiary po których można jeździć bez ograniczeń.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Na pewno chcesz go wydupczyć, że mu się tak przyglądasz, a więc jak skończy wpierdalać te hamburgery, zapnij mu swoją parówę w dupala i powiedz że teraz czas na hot doga.

  1

  1
  Odpowiedz
 13. Chłopie, to jeszcze nic. Kiedyś w upał jechałem autobusem, to gościu z żonką wpierdalali sobie wędzoną makrelę, wiecie jak to jebało w nagrzanym autobusie ?! :/

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Grubas pewnie nawet nie ma pojęcia, że sprawia innym problem.
  Powiedz mu to.

  0

  0
  Odpowiedz