Jesień

Wkurwia mnie ta jebana jesień i za pierdolona zima też mnie wkurwia. Nosz kurwa mać, człowiek chce se żyć normalnie, ale nie kurwa musi napierdalać tym jebanym zimnem. Musi, no kurwa musi się przypałętać jakieś spierdolone przeziębienie, które męczy od września do kurwa kwietnia. Nosz kurwa ja pierdolę. Jak mnie to wkurwia, że ten jebany świat jest tak skonstruowany. Kurwa.

38
57

Komentarze do "Jesień"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Rób rzeźbę

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Rób flachę

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Dokładnie. Ja napierdalam wódę i żadne przeziębienie mnie nie bierze od lat.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. To nie świat, to cebulandia

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Proponuję przebadać się na poziom witamin, zwłaszcza d3. Prawda jest taka, że prawie każdy ma jej niedobory. Ale masz rację – zima to gunwo. Lato to jedyna słuszna pora roku.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Wypierdalaj do Afryki przygłupie.

   2

   1
   Odpowiedz
 7. Jakbyś pucował moje berło codziennie to nie byłyby Ci zimno….

  4

  1
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jesień i bezśnieżna zima to najbardziej polskie ze wszystkich pór roku…

  1

  0
  Odpowiedz
 10. spierdalaj matole jebany do Afryki… każdy normalny człowiek lubi jak jest chłodno a nie jebany upał… no żesz kurwa ja pierdole, wkurwiłem się na Ciebie gamoniu, nie ukrywam… pewnie i tak nie przejdzie ten koment bo nakląłem za bardzo choć zdaję sobie z tego sprawę jak widać to i tak nic nie zmienię, a huj co będzie to będzie, lubię kląć i huj ;)))))

  3

  0
  Odpowiedz
 11. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Bociany też wkurwia, dla tego wydupiają do wiosny. Proste? ??

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Spokojnie tylko w tej strefie klimatycznej. Tropiki czekają na ciebie

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jak ci się nie podoba to pakuj manatki i wio do Afryki lub Ameryki Południowej!
  Tam masz ciepło cały rok.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Mam ziomka co spierdala z Polski do Hiszpanii w październiku, a wraca w kwietniu. Tam sobie siedzi 5 miesięcy i sobie kelnerzy, a wraca z początkiem kwietnia i żyje sobie w całości tutaj do końca września z tego co tam uciułał. Tryb taki prowadzi już od 5 lat. Jego jedyne umiejętności to komunikatywna znajomość angielskiego i hiszpańskiego, całodzienny uśmiech i brak odczuwania strachu ;). Podejrzewam, że Ty umiesz jeszcze więcej więc do dzieła! 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 16. więcej bluzgów wstaw. mnie wkurwia takie ograniczone słownictwo

  2

  0
  Odpowiedz
 17. Doskonale Cię rozumiem. Zdrowo się odżywiam, ciepło się ubieram, a i tak ledwo przyszły chłodniejsze dni, to już mnie zaczyna gardło napie*dalać. Chyba muszę zrobić sobie badania krwi, a może przyczyna jest w suchym powietrzu w mieszkaniu. Wiem, że „inni mają gorzej”, ale ja mam większe ambicje i moim celem jest być zdrowym przez cały rok. Zdrowie jest dla mnie najważniejsze i nie zamierzam się poddawać. Zdrowia Ci życzę!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ja pierdole ale z ciebie przygłup

  2

  0
  Odpowiedz