Jeśli PO wygra wybory, Polskę czeka prawdziwa tragedia

Mocno trzymam kciuki żeby PiS wygrał trzecią kadencję. Głosujmy na PiS bo jak ten POpierdolony Tusk dojdzie do władzy to nasza pensja obniży się trzykrotnie. Będziemy mieli najwyższą inflację od 1990 roku. Grozi nam większe widmo wojny. Zostaniemy sprzedani szwabom i kacapom i będziemy szprechać i govarić a nie mówić w naszym języku ojczystym. Nasze dzieci będą uczyć się i mówić tylko po niemiecku lub rosyjsku. Już w 2014, 2015 roku Tusk planował sprzedanie nas Niemcom i Ruskim na szczęście PiS wygrał wybory i zapobiegł tej tragedii. Inflacja? To wina COVID – 19, Putina i Tuska który od wielu lat ją popierał. Trudno komukolwiek będzie nad nią zapanować. Błagam Was! Nie bądźmy POpierdoleńcami. Zagłosujmy na PiS i nie doprowadzajmy naszego ukochanego narodu do totalnej ruiny. Śrut

16
16

Komentarze do "Jeśli PO wygra wybory, Polskę czeka prawdziwa tragedia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jak cię można sprzedać?

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Głosuj na Putina, pytaku o 17:46 z trzeciego maja.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Fajne te najbliższe wybory (i każde od 30 lat). Możemy głosować na gwarantowaną chujozę lecz w miarę stabilną lub nagłą chujozę lecz niestabilną.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Nie dość, że jesteś głupek to jeszcze niereformowalny.

  1

  3
  Odpowiedz
  1. Tu autor. Dziecko, jak nie potrafisz uargumentować czyjejś opinii to jesteś ostatnią osobą która powinna wyjeżdżać z brakiem szacunku i atakami personalnymi w stosunku do drugiej osoby.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Właśnie! o Pierwszej :48!! A jaka pogoda…. w tej nocy na Kremlu? Podmoskie-wnyje Weczera….

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Z takimi chujniami zawsze trzeba uważać, czy nie kryje się za nimi jakaś prowokacja. Generalnie zgadzam się z punktem widzenia zaprezentowanym przez Autora, choć niektóre aspekty jego wypowiedzi wydają się apokaliptyczne. Jednak apel o wsparcie dla obozu rządowego ma nikłe szanse powodzenia. Większość użytkowników tego forum to ludzie młodzi, zmanipulowani libertariańską propagandą, zafascynowani darwinizmem społecznym, oddający cześć złotemu cielcowi kapitalizmu. Dla takich ludzi życiowym mottem jest- jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. To paradoks, bo chyba nie wszyscy 20,30-latkowie zarabiają na poziomie kierowników projektu czy menadżerów wysokiego szczebla, myślę że wynagrodzenie większości oscyluje w granicach najniższej krajowej. Mimo to, są przekonani, że fiskalna polityka rządu jest godna potępienia, ZUS to niewydolny moloch, pralnia pieniędzy, a służba zdrowia powinna być jak najszybciej sprywatyzowana. Wyznają skrajny indywidualizm, potępiają wszelkie przejawy solidaryzmu społecznego,są przekonani że lepsze wysokie bezrobocie, niż inflacja na poziomie 15%. Być może z wiekiem pozbędą się swojego radykalizmu, choć ja jestem sceptykiem w tej kwestii.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Nie rozśmieszaj mnie.
   Po pierwsze ja sam zarabiam minimalna krajowa dziennie. Po drugie także moi znajomi mają podobne zarobki, więc to nie taka rzadkość.
   Nie pomyliłeś się tylko w dwóch kwestiach. Jesteśmy młodzi i oddajemy cześć cielcowi kapitalizmu.
   Jeśli chodzi o mnie, uważam że idealnym rozwiązaniem byłoby gdybyśmy zostali wchłonięci do USA. Płacić w usd, wolność podróżowania jak w jednym kraju. Rząd federalny w USA a stanowy w Polsce. Niestety ale nie mamy elit o odpowiedniej jakości. Już Niemcy oraz Rosjanie o to zadbali mordując kogo się dało. Dlatego teraz nie ma innej sensowej opcji.

   4

   1
   Odpowiedz
   1. Co Ty pierdolisz? Jeśli tak lubisz USA, to kto Ci broni wyjechać tam i mieszkać? Przez takie zjebane myślenie od ponad 30 lat ludzie wybierają partie typu PO czy PiS. W temacie polityki zagranicznej różnią się tym, że pierwsi robią laskę Niemcom, a drudzy USA. Czy Ty człowieku, masz odrobinę godności? Gdyby nie było ludzi z takim myśleniem, to Polską rządziliby ludzie z jajami. Tacy, którzy nie mieliby oporu, żeby strzelać z ostrej amunicji do hołoty atakującej Straż Graniczną na granicy z Białorusią. Tacy, którzy po ostatniej „wypowiedzi” pajaca Zelenskiego, który pouczał nas, jak mamy postępować z ich zbożem, zjechaliby tego głąba jak burą sukę. Może nawet doczekalibyśmy się broni atomowej. Wystarczy myśleć o swoim kraju, a resztę mieć w dupie. Spójrz na Erdogana. Gość stawiał się putinowi i Zachodowi, wspierał Ukrainę, szantażował wypuszczeniem uchodźców, a w Moskwie czy w Waszyngtonie przyjmowany jest z honorami. Ale u nas tak nie ma, bo przedstawiciel każdej opcji zastanawia się tylko, co powie Bruksela, Berlin czy Waszyngton. Ty naprawdę myślisz, że Stany traktowałyby Polskę jak swoje terytorium w Ameryce i w razie ataku ruskich zaangażowałyby się w wojnę na pełnej kurwie? Bzdura, tam w odróżnieniu od nas, rządzący nie mają sentymentów i myślą w pierwszej kolejności o swoim kraju i gdyby się to opłacało, to spokojnie mogliby sprzedać nas putinowi. To co by zrobili zależało by tylko od ich interesów, bo co niby moglibyśmy im zrobić? Oskarżyć o złe traktowanie? PiS nie ponosi żadnej winy za inflację? To w całości wina putina i „pandemii”? „Trochę” jednak przesadziłeś. W USA tylko czekają na takich, jak Ty, „specjalistów”. Po co im jakakolwiek wojna, skoro Polacy sami oddadzą im swój kraj wierząc, że Joe z Alabamy przyjedzie tu przelewać krew w wojnie z ruskimi. Nie wierzę, że można być tak naiwnym. Od 30 lat Polska jest niby wolna i w tym czasie powstały „elity”, dla której szczytem marzeń jest być uzależnionym od innych państw. Od Niemiec, jak chcą platfusy albo od USA, jak chcą Ty i Tobie podobni. Innej opcji nie ma. Szczytem marzeń prawie 40 milionowego kraju jest zależność od innego mocarstwa. Człowieku, tak to mogą myśleć na Łotwie, czy w Estonii. Daj sobie spokój z polityką, od podobnych „mądrości” aż się roi we wszystkich mediach głównego nurtu. Idź robić kampanię gdzie indziej.

    0

    4
    Odpowiedz
    1. Dobra doszedłem do erdogana i przestałem czytać. Bez usa Turcja byłaby tylko fistaszkiem dla Rosji
     A my jak zwykle byśmy pierdzieli i machali szabelką w powietrzu.
     Nie mamy elit, dobrego rządu, sensownych naukowców a nasza waluta gowno znaczy na świecie.
     Dlatego uważam, że powinniśmy oddać się w ręce USA. Ich rząd odpowiednio zrobiłby porządek i niemiaszki na nas by inaczej patrzyli.

     4

     0
     Odpowiedz
    2. Prosze pana…. pan za dlugo pierdoli.

     0

     0
     Odpowiedz