Jest mi chujowo

Jest mi chujowo z moją płcią. Co dzień się z tym męczę, bo nawet nie wiecie jak bardzo chciałabym być facetem.

40
79

Komentarze do "Jest mi chujowo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Witamy na chujni Pana Annę Grodzką.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zmiana płci, nic trudnego, ale musisz widzieć, prawdziwi faceci walą gruchę … cokolwiek by to miało znaczyć. Patrz post „Prywatność”

  0

  0
  Odpowiedz
 4. moja dziewczyna też tak mówi jak się jej okres zbliża

  0

  0
  Odpowiedz
 5. chciałabyś być facetem bo wtedy z łatwością zarabiałabyś 11 tysi i jeździła mesiem. A tak wyjdziesz za jakiegoś frajera i będziesz mu i waszym pomiotom zmieniać pieluchy do końca smutnego jak pizda życia

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A mi jest chujowo bo jak byłem młodszy to myślałem że to zajebiście jest mieć dziewczynę no i stało się w wieku 20 lat byłem z pierwszą dziewczyną w życiu i tak mnie zostawiła minął rok za nim się pozbierałem teraz to już nie mam zaufania do dziewczyn czuję do nich wstręt i obrzydzenie za ich postępowanie nie wiem czy jeszcze chciał bym być z dziewczyną ja nie potrafię zmieniać dziewczyn tak jak rękawiczki czyli kobiety facetów i z tym jest mi chujowo.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. do 4. Potem te „pomioty” będą jej zmieniać pieluchy, a ty bucu zdechniesz we własnym gównie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @5 Też tak mam, tylko od samego patrzenia na cuda dziejące się w związkach znajomych, i na to jak niektórzy faceci traktują moją osobę jako świeże mięso rzucone na żer, pier** takie coś. Jak to się mówi tego kwiatu jest pól światu, a trzy czwarte uja warte. Działa w obie strony.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. ad 6) Pewnie naklepałaś bahory i teraz na każdy wpis krytykujący posiadania dzieci reagujesz agresją. To że masz dzieci nie gwarantuje ci, że na starość nie będziesz samotna.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ad 5 do ad 7 widzisz ja się starałem ćwiczę na siłowni nie pije nigdy w ustach nie miałem fajki nie ćpam staram się żeby było jakoś w miarę dobrze nie liczę na cuda na wrzystko muszę ciężko sam pracować a one i tak wybierają takich chudych pizdzielców co wyglądem przypominają cioty jakiś odmieńców ćpunów ja nie wiem co dziewczyny we mnie odpycha zachowuje się normalnie pewnie że jestem facetem starszego pokolenia lat 90 mam swoje ideały zasady nie jesteś światowcem jak te pizdeczki 21 wieku takiemu facetowi jak ja który nie ma powodzenia u kobiet to ciężko jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. chuj mnie strzela!

  0

  0
  Odpowiedz