Jestem biednym śmieciem

Dlaczego za to, że urodziłem się w biednej rodzinie z ojcem alkoholikiem muszę otrzymać za karę 15 lat, żeby wyrównać swój poziom życia do tych, którzy urodzili się w normalnych domach, gdzie rodzice normalnie pracowali? Nic złego nie zrobiłem, a muszę płacić nie za swoje błędy. 15 lat pracy, żeby moje finanse dorówywanały poziomowi życia zwykłego 18 latka ze zwykłego domu :(.

Wstyd nawet kogoś do domu zaprosić do wynajętego rozjebanego pokoju.

Wstydzę się tej jebanej biedy, chciałbym mieć dziewczynę, samochód to co mają normalni ludzie, jestem zwykłym śmieciem. W wieku 28 lat, oszczędzone 20 tyś. Co ja za to kupię? Nigdy nie miałem większych oszczędności :(.

98
15

Komentarze do "Jestem biednym śmieciem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przecież możesz kupić jakiś używany samochód. 20 tys. to i tak niezłe oszczędności. Niektórzy nie mają żadnych, żyją od wypłaty do wypłaty i wszystko rozpieprzają. Nie pękaj, dobrze sobie radzisz. Na pocieszenie Ci powiem, że ja mam 30 lat i mieszkam z rodzicami i nie mam chłopaka

  30

  3
  Odpowiedz
  1. daj namiary na siebie:D

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Ale ja jestem chlopakiem xD
    No i nie mam chlopaka

    5

    0
    Odpowiedz
  2. Ja mam 30 lat i -300zł albo nawet 400 zł na debecie, a ty mi mówisz że masz 20 tyśli i jesteś śmieciem bo ylko tyle, to co ja mam powiedzieć co nie mam nic? xdd

   3

   0
   Odpowiedz
  3. Ja mam 30 lat i nie mam dziewczyny, za to mam 2 tysiace zl miesiecznie za darmo i jeszcze spokojnie moge dorobic 3 i pol.

   Napisz skorpss@gmail.com kto wie, moze uda mi sie wkupic w twoje serce 😛

   0

   1
   Odpowiedz
  4. Niektórzy, niektórzy, niektórzy, wciąż to słysze aż mdli od tego. Niektórzy to domu nie mają! Niektórzy to na dworzu śpią! Można by tak wyliczać, ale w jakim celu? To człowiek ma się rozwijać czy degradować? Dążyć do bycia lepiej czy do bycia gorzej bo nie rozumiem? Po co gadać, że ktoś ma gorzej? W celu utrzymania stagnacji? Skoro ktoś ma gorzej, to ja nie mam źle? Więc mogę żyć tak dalej, nic nie zmieniając? Bo przecież ktoś ma gorzej?

   3

   0
   Odpowiedz
 3. mam 35 lat i oszczędności 18 000 a i do tego cukrzycę więc nie narzekaj co ty wiesz o chujni

  13

  1
  Odpowiedz
  1. A inni rodzą się na wojnie i im bomby spadają na łeb, więc co ty wiesz o chujni… Każdy ma swoją chujnię, a ta od autora wcale nie jest błaha, tak i twoja, więc uszanuj to.

   18

   1
   Odpowiedz
   1. Tak naprawdę obecnie znikoma liczba ludności umiera na wojnie.

    0

    0
    Odpowiedz
  2. ja mam 24 lata i 24 groszy oszczędności

   10

   0
   Odpowiedz
   1. 24 groszy oszczędności? Twój komputer z którego piszesz napewno jest więcej wart, więc masz większe oszczędności.

    0

    0
    Odpowiedz
   2. Ja mam hemmoroidy a moj chlopak chce mnie walic w dupe codziennie.Help!!!!!!

    1

    0
    Odpowiedz
    1. To sie trzeba zamienic. Od teraz ty jego wal w dupe.

     1

     0
     Odpowiedz
 4. obczaj partnera i jedź za granicę

  5

  1
  Odpowiedz
 5. Idź kurwa biedaku do kasyna, postaw wszystko na czarne i będzie 40 tysi. Tylko mi odpal nędzarzu coś za cynk. Jak 40 będzie mało to postaw wszystko na zero. Wtedy najniższa klaso społeczna będziesz albo usatysfakcjonowany albo faktycznie biedny.

  3

  7
  Odpowiedz
  1. A ty idź do szkoły, głupi szczylu.

   12

   0
   Odpowiedz
   1. Ja mam 25 lat i mam olbrzymie hemoroidy.

    1

    0
    Odpowiedz
 6. Możesz się puszczać jeszcze. Za 3 lata będzie albo kawalerka w najgorszej dzielnicy albo HIV hahahaha. Żałosne. Upij żonę jakiegoś dzianego typa najlepiej polityka i bachora jej zrób odrazu Hahaha będziesz zaraz prezesem Orlenu. Hahahaha

  9

  7
  Odpowiedz
  1. Jaki ty jesteś głupi, ahahahaha.

   5

   0
   Odpowiedz
 7. Kolego na Twoim miejscu od razu bym jechał za granicę bo w polszy tylko garba się dorobisz. Wiem, że to kosztuje wiele wyrzeczeń, ale możesz odbić się od dna i w 2 lata być kimś!

  7

  1
  Odpowiedz
  1. „…odbić się od dna i w 2 lata być kimś…”
   Marzenia, marzenia…

   1

   0
   Odpowiedz
 8. 3 stówy w łapę…

  7

  0
  Odpowiedz
 9. TEATRZYK ZIELONA CEBULA PRZEDSTAWIA

  Oficer Armii Czerwonej, bohater Związku Radzieckiego, leży w szpitalu podłączony do respiratora. Jego adiutant chodzi po sali. W pewnym momencie oficer zaczął machać rękami. Potem wziął kartkę i napisał kilka słów. Adiutant Wołodia, człowiek niepiśmienny, schował kartkę z szacunkiem. Chwilę potem oficer zmarł. Na stypie poświęconej śmierci bohatera Wołodia wyjął kartkę, aby odczytać ostatnią wolę zmarłego. Ktoś z otoczenia czyta: „Wołodia, ty debilu, zejdź z tego przewodu!”

  23

  2
  Odpowiedz
  1. super chujnia!

   0

   0
   Odpowiedz
 10. musisz walić więcej konia

  4

  2
  Odpowiedz
 11. Szanuj las. I ty możesz zostać partyzantem.

  8

  1
  Odpowiedz
 12. Zasadź szyszkę. Będzie las.

  5

  1
  Odpowiedz
 13. Szyszka posadzona, tera pora na kaczora.

  5

  2
  Odpowiedz
 14. Czy pamiętacie Mikiego Reja? To ten co przekładał z gęsiego na nasze.

  5

  2
  Odpowiedz
 15. Zpżedam zpżengło łode Rzuka.

  7

  3
  Odpowiedz
  1. Ale to głupie… masz pewnie 10 lat i dlatego cię to bawi, ale kiedyś zrozumiesz jaki ten twój komentarz był głupi 😉

   3

   3
   Odpowiedz
  2. Pisze się zspszengło.

   2

   0
   Odpowiedz
 16. Gdyby z grobu powstał Elvis, kupowałby Secret Service.

  7

  1
  Odpowiedz
 17. Dziura Mesia – zawsze czysto, zawsze ciasno, zawsze dobrze. 608 651 013

  5

  4
  Odpowiedz
  1. Dlaczego są w ogóle przepuszczane takie komentarze jak ten? Ktoś daje na stronie czyiś numer, żeby zrobić komuś psikusa…

   7

   1
   Odpowiedz
   1. A bo co? Zadzwoniłeś?
    No przyznaj się, nie wstydź się… 😛

    2

    1
    Odpowiedz
  2. Jebać Mesia.

   0

   0
   Odpowiedz
 18. może w poprzednim życiu byłeś chujem i spotkała cie kara ?

  3

  3
  Odpowiedz
  1. Reinkarnacja jest kłamstwem.

   4

   3
   Odpowiedz
    1. Ponieważ to fałszywa pamięć demoniczna. Demon obecny w człowieku scala swoją pamięć z pamięcią człowieka. To powoduje, że jego wspomnienia wydają się naszymi własnymi, a nimi tak naprawdę nie są. Mówił chyba o tym nawrócony elitarny spirytysta, którego świadectwo znajdziesz na YouTube. I to nie tylko dotyczy reinkarnacji i fałszywych pamięci. To także dotyczy naszych codziennych myśli i emocji, ponieważ nie wszystkie z nich są nasze własne, chociaż wydają się takimi być. To większy temat, więc opisuję ci to w skrócie. Ja sam kiedyś tego nie wiedziałem, ale teraz mając 30 lat, widzę, jak spora jest aktywność demoniczna w życiu wszystkich ludzi na Ziemi. Problem polega na tym, że człowiek jako dusza obecna w ciele, nie potrafi dostrzec w ten sposób świata duchowego, za pomocą fizycznych zmysłów. Trzeba by się uczyć specjalnych technik, by zobaczyć ten świat albo mieć rzadki talent od Boga, tak jak jedna moja znajoma, która od młodości czuła obecność demonów, albo inna osoba, o której słyszałem, że widziała jednocześnie świat materialny i duchowy, widziała na raz, ludzi, demony i anioły. Ta to w ogóle musiała mieć ciekawe życie od dziecka. Nikt jej pewnie nie wierzył w to, a ona musiała tak żyć. Jak chcesz coś więcej, to zadaj pytanie. Może znam na niego odpowiedź i zajrzę tutaj później. Radzę ci też, poznać osobiście Jezusa i uznać Go osobistym Panem i Zbawicielem, by się narodzić na nowo, tj. by Duch Święty, jedna z osób Trójcy Świętej, w ciebie weszła i w tobie mieszkała. Człowiek standardowo rodzi się na tej planecie tylko jako ciało i dusza, ale nie ma w nim Ducha Boga, wbrew temu, co np. new age’owscy piszą i mówią. Jak tego dokonasz, to w sumie jest szansa, że Duch Boga w tobie, ciebie przekona, dlaczego reinkarnacja to kłamstwo. Piszę ci to w ogóle jako ktoś, kto sam kiedyś nie był chrześcijaninem narodzonym na nowo, a kimś, kto wierzył w reinkarnację i to taką w lepszej formie, będącej łatwiej przyswajalnym kłamstwem. Pozdrawiam.

     0

     3
     Odpowiedz
   1. Wcale, że nie.

    0

    0
    Odpowiedz
 19. Tu leży Ed Smith, któremu cierpliwość nie dopisała.
  Chciał sprawdzić, czy jedzie winda, zajrzał do szybu.
  Jechała.

  16

  1
  Odpowiedz
 20. dasz radę myśl o dniu dzisiejszym a nie przszłosci czy przyszłosci!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Patałachu, pamiętaj: czasu ździebełko i masz pudełko… (01. 11. roku bieżącego)

  2

  2
  Odpowiedz
 22. Ja, prezes Kaczyński, będę głosował na Tuska.

  9

  2
  Odpowiedz
  1. durna stuleja!

   0

   1
   Odpowiedz
 23. Elo ziom! To, że jesteś (względnie)biedny to nie znaczy że „jesteś śmieciem”. Uzbierałeś 20 koła-szacun, masz tego i tak więcej niż statystyczne 80% naszych „rodaków”. Chodzi bardziej o pewne nawyki i styl życia: bywało, że dziedzice wielomilionowych fortun (z normalnymi tatusiami), potrafili je przepierdolić do zera, i tacy to dopiero mają kaca! Także uszy do góry. A jak nie widzisz perspektyw w kraju, to wyjedź na rok dwa na Zachód, zobaczysz jak oni tam żyją no i trochę się finansowo podreperujesz. Powodzenia od starego zgreda, wieloletniego emigranta!

  23

  1
  Odpowiedz
  1. „Uzbierałeś 20 koła-szacun, masz tego i tak więcej niż statystyczne 80% naszych „rodaków”” – ahahaha. A to dobry komentarz 😉

   3

   1
   Odpowiedz
  2. No i co on za te 20 tysięcy kupi? To starczy ledwie na rok życia, jedzenie, czynsz i te spraw, rok czasu.

   1

   0
   Odpowiedz
  1. Hiułałej leprze.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Tak to prawda.

   0

   0
   Odpowiedz
 24. Po pierwsze, nie mów do siebie „śmieć” bo nawet nie wiesz, jak bardzo cię to tylko pogrąża. To takie auto-przekleństwo. Po drugie, ci, jak to ich nazywałeś, normalni ludzie, często nie są wcale tacy normalni. Nie będę się teraz nad nimi rozpisywał, ale powiem tak, nieraz jest tam syf w ich związkach i małżeństwach, że czasem można stwierdzić, że lepiej być samemu, naprawdę. Po trzecie, ja mam 30 lat i na koncie ok. 130 zł więc nie tak najgorzej masz 😉 Po czwarte, nic teraz nie kupujesz, chyba że jedzenie i ciuchy, tylko jak już to inwestujesz, ale z głową. Nie jakieś tam piramidy finansowe, które wyrastają jak grzyby po deszczu. Po szóste żyjemy w Czasach Ostatnich więc sugeruję zawołanie do Boga imieniem Jezus Chrystus coś w stylu „Nie wiem, kim jesteś, ale chce cię poznać i zaprosić do mojego życia. Napraw je proszę.”. Jak będziesz w tym szczery, to się On odezwie do ciebie. Pozdrawiam P.S. Jak zauważyłeś brak „po piąte”, to masz dobrą uwagę, albo już to znasz 😉

  14

  5
  Odpowiedz
  1. 90% ludzi myśli, że są nienormalni. ;0 (tzn to tylko hipoteza, nie jestem taki, jak reżymowe gazety z niósami)

   0

   0
   Odpowiedz
 25. Stary, mam 27lat i nawet 20tys nie mam

  7

  -1
  Odpowiedz
 26. Auto, wyremontujesz pokój, aparat albo inny gadżet do imponowania dupom, elo

  1

  3
  Odpowiedz
 27. Przejebane i tyle w temacie.
  Jedyne pocieszenie, że nie urodziłeś się w indyjskich slamsach, bo tam mieszkałbyś na ulicy
  i należał do kasty nikt.

  8

  1
  Odpowiedz
  1. I miałbyć 0, 005% szans na znalezienie dziewczyny, bo zabijanie żeńskich noworodków, spranie mózgów przez filmy romantyczne z Boliłódó i należenie do nieatrakcyjnej rasy (brutalne, ale prawdziwe ;/).

   0

   0
   Odpowiedz
 28. Nie jesteś biedny bo Twój Tata pił. Jesteś biedny bo jesteś ofermą.

  Ja w wieku 14 lat zaczałem pracować i, zarabiać zdalnie w IT.

  Nic od nikogo nie brałem. W wieku 26 lat zarabiałem po 200tyś miesięcznie na swoim biznesie.

  Nie zwalaj winy na czynniki środowiskowe. Ty jesteś nieudacznikiem i leniem.

  Tak jak 99% ludzi. To ich wina. Nikogo innego.

  6

  32
  Odpowiedz
  1. I dlatego nie masz nic ciekawsze go do roboty, niż siedzenie na chujni

   24

   3
   Odpowiedz
   1. Że co? Ja nie chodzę do WC? Na chujnie zerkam zazwyczaj w WC.

    3

    1
    Odpowiedz
  2. Obudź się Janusz. Zesrałeś się.

   6

   2
   Odpowiedz
   1. haha Janusz to Cie zrobił bo myślał że może Cię sprzedać do rosji na części.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. hehe Prawda ich w oczy kole. A fakty są takie że każdy chce miliony, ale ułamek ma odpowiednie zdolności i hart ducha. Większość ludzi to ofermy.

   6

   3
   Odpowiedz
  4. A skąd miałeś na komputer?

   1

   0
   Odpowiedz
 29. Wątpię w to, że zwykły 18 latek ma 20k bo szkoła kończy się w wieku 19/20lat. Nawet jeśli tyle ktoś ma to myślę, że to niewielki procent.

  6

  0
  Odpowiedz
 30. Kup sobię sztuczną cipe

  7

  2
  Odpowiedz
 31. Tkwisz w kokonie informacyjnym, dlatego wydaje ci się, że nic nie możesz. Ja wyjechałem po 6 latach jebania w PL i 3 latach pracy w DE do Italii i tutaj rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, a 20 tys. to kupa forsy. Za dwa razy tyle, czyli 10 tys. € widziałem już zrujnowany dom z ogrodem 6000m2 w odległości 10 km od morza i 70 km od Monaco. Można żyć, prawda? I nie ma tu praktycznie zimy. Oczywiście, że trzeba zakasać rękawy, oczywiście, że dom jest na skraju lasu i trzeba do niego chwilę iść. Ale jest i nie trzeba brać na niego kredytów. Obok mnie młodzi Francuzi odbudowują ruinę ze sterty kamieni. Żadnemu cebulakowi by się nie chciało w takim miejscu, powiedzieli by, że „Passat nie podjeżdża” i dlatego cebulaki są ofiarami matriksa. Obejrzyj kanał 'absolutarianin’, na tyrurce, i wielu innych, co wyjechali do normalnego świata, albo nawet do Tajlandii, Peru, czy krajów arabskich. Zobaczysz, że można inaczej, a to, co cię otacza to zakłamana do granic niemożliwości propaganda.

  15

  1
  Odpowiedz
  1. A to nie jesteś czasem ty? 😉 Ten absolutarianin? Już kiedyś widziałem te tanie domy za granicą, ale jak tam jest z kulturą ludzi we Włoszech i jak tam patrzą na Polaków?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Dziś tania jest cała Europa, poza Niemcami, Szwajcarią, Anglią i Bolandą w dużych miastach, gdzie jebią korposzczury i podbijają beznadziejnie ceny nieruchomości. Żeby zrozumieć, jak wielkie rodzi to patologie, zwłaszcza w relacjach międzyludzkich, trzeba zobaczyć inne kraje, gdzie nie ma matriksa, jak choćby właśnie Italię. Tu ludzie mają w domach jeszcze magnetowidy i bajki na kasetach video. Ogólnie każdy ma taką epokę, jaką lubi, są nawet tacy, którzy ze średniowiecza nie za bardzo wyszli. Ja np. lubię lata 90te, te samochody, muzykę, klimat i życie tu, to jest dla mnie jak podróż w czasie w najlepszym tego słowa znaczeniu. Możesz robić, co chcesz i z kim chcesz, trzeba tylko samodzielnie myśleć i działać, a nie babrać się we własnej niemocy. Polaków w Italii jest mało i ogólnie są teraz już szanowani, bo przyjechały gorsze nacje, typu Rumuni, którzy kradną i popełniają dużo przestępstw. Pokolenie, co przyjechało na dorobek 30 lat temu już się wróciło do cebulandii na stare lata, jak nastąpiła recesja w 2003. To zresztą w większości byli ludzie mało rozgarnięci i mało przebojowi, za to roszczeniowi, co widać po starych forach. Kiedyś Italia była takim jukejem. Dzisiaj jest to miejsce ucieczki dla całej populacji inteligentnych i samodzielnych ludzi zachodu, których zaszczuto na północy zaciskającą się pętlą debilnych praw i ograniczania swobód, oraz wszechobecną inwigilacją, bo wbrew pieprzeniu o emigrantach tu nie ma ich prawie wcale, bo nie ma posad. A jak nie ma posad, to nie ma napływu hołoty i nie ma też cebulackiej nieuczciwej konkurencji, co zachowuje homeostazę systemu. Pracujesz 2 dni w tygodniu na dorywczej robocie, ale zarabiasz tyle, co w biedaszybach cały tydzień z sobotą. Ceny zaś są takie jak w Polsce, a wiele rzeczy jest tańszych i dużo lepszej jakości i to tych podstawowych np. jedzenie i domy.

    2

    1
    Odpowiedz
 32. Przestań kurwa stękać. Ciesz sie, ze nie urodziles sie w Somalii. Jak Ci nie pasuje to ucz sie jezyka i wyjezdzaj. Po kilku miesiacach odlozysz na jakis papier i zaczniesz normalniejsza prace.

  8

  0
  Odpowiedz
  1. A co ty smieciu masz do Somalii.Ty osrancu urodziles sie w najgorszym kraju swiata.
   My w Somalli mamy szanse byc kims w przeciwienstwie do ciebie ty polaczku.
   niewolniczku .Idz budowac pomniki popaprancu.

   1

   0
   Odpowiedz
 33. Codilla organizuje szkolenie z programowania w javie i można się ubiegać o prawie całkowite sfinansowanie szkolenia z budżetu państwa. Przynajmniej sprawdź czy by Cię to finansowanie nie objęło. A co potem? Mój kolega po dwóch latach pracy w programowaniu zarabia tyle, co ja po 20 latach. Alternatywnie, zainteresuj się szkoleniami dla hydraulików. Elektryki nie polecam, bo zdarza się, że elektryk umiera od porażenia prądem, ale to też dobrze płatny zawód. Obecnie elektryków i hydraulików rozpaczliwie brakuje, czeka się kilka miesięcy, żeby ktoś przyszedł. Te wszystkie zawody wymagają gdzieś rocznej nauki wieczorowo, potem już będziesz się uczyć wykonując zawód. Możesz normalnie pracować po 8 godzin, a uczyć się w weekendy i wieczorami.
  Ustal sobie cel jaki zawód chcesz wykonywać i dąż w tym kierunku. Nie, nie będzie łatwo, będzie ciężko pracować i się uczyć, ale jak Cię wyrzucą drzwiami, to wrócisz oknem.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Tylko pamiętaj, żeby nie puszować do dewelopa i że jak skończyłeć isziu to żeby rizolwować merdż rikłesta to projekt manadżer ci to zmerdżuje i że pehap i dżawaskrypt to zuo i żeby nie wywołać komendy sudo er em myślnik er ef na roocie bo usuniesz system i że stawia się 4 spacje zamiadt tabulatora i że pyton jest wolny i że klamry się stawia w tej samej linii, co deklaracja funkcji. I oglądaj dużo hinduskich tutoriali. Wtedy zostaniesz hakierem i Google i Microsoft będą się o ciebie biły.

   0

   1
   Odpowiedz
 34. Nigdy nie strać tych oszczędności zainwestuj w siebie znajdź tanią kawalerkę zrób kursy dzięki którym znajdziesz dobrą pracę, głowa do góry i napierdalaj naprzód

  7

  0
  Odpowiedz
 35. Wyobraź sobie że w wieku 28 lat masz 20tys oszczędności a inni toną w długach jesteś wielki

  15

  0
  Odpowiedz
 36. Heh 20 koła, to u nas większe oszczędności. Miliony ludzi w naszym kraju żyją od pierwszego do pierwszego i nie mają nawet 1000zł odłożone na gorszy miesiąc.

  13

  0
  Odpowiedz
 37. Kup sobie wojaki za 1,90 zł i zachlej pałę no bo co Ci innego pozostaje.

  5

  4
  Odpowiedz
 38. Rozpowiadaj „w sekrecie”, że masz odłożone 20 tyś., a dziewczyna szybko się znajdzie. Być może ją zapłodnisz i już będziesz miał zupełnie inne problemy – za obecnymi, jeszcze zatęsknisz.

  21

  0
  Odpowiedz
 39. Groksowie do pokonania.

  3

  0
  Odpowiedz
 40. 20 tysi no nieźle ja owszem tyle zaoszczędziłem ale 5 lat mi to zajeło teraz nawet 5 tysi ciężko mi uzbierać..

  5

  0
  Odpowiedz
 41. A co Ty byś chciał mieć w wieku 28 lat chłopcze? Myślisz że twój dziadek w tym wieku to już miał 5 mieszkań, 3 samochody, 200k na koncie i jeszcze utrzymywał sam niepracującą żonę z 5 dzieci? Tak wygląda życie, misiek, że w tym wieku ma się gołą dupę, coś tam ma się po 30-ce jak się już dobrze zarabia a prawdziwy majątek ma się po 40 (o ile się na to zapierdalało i nie rozpierdalało na zachcianki). No chyba że się porównujesz do dzieci bogaczków co to nic nie muszą a kasa jest dla nich tylko na rozrywki.

  13

  0
  Odpowiedz
  1. Ej dzieciaczki. Na majątek ostro się zapierdala. Co prawda w wieku 25 zarobiłem 1 raz na swoim biznesie grubo ponad 200 tyś mc (dzięki seo). Ale normnie to zajmuje troche.

   0

   0
   Odpowiedz
 42. Chujnia bardzo dobra, bo nie mam ojca alkoholika tylko po prostu idiotę i również sam muszę na wszystko pracować i powiem Ci że 20k PLN to dobre oszczędności. Pracuje już dosyć długo i co chwilę coś się zdarza, że oszczędzam co miesiąc maks 100 zł.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Sam jesteś jebanym idiota mówiąc coś takiego o swoim ojcu… A potwierdza to tylko fakt że najwięcej ile potrafisz miesięcznie odłożyć to 100zl… Gratuluję inteligencji i zaradności życiowej

   1

   0
   Odpowiedz
 43. Zwróć uwagę na ważną kwestie: to auto może odebrać ci życie albo co gorsza komuś innemu. Więc nie jest ci do niczego potrzebne. Rusz się lepiej leniuchu! Kiedyś ludzie pokonywali setki kilometrów na pieszo i żyli.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Żyli znacznie krócej, więc nóg nie musieli tak szanować jak obecnie.

   0

   0
   Odpowiedz
 44. wez sie chlopie w garsc nie ty jeden jestes taki jestem duzo starszy od ciebje i mialem podobna sytulacje nie poddalem sie nie zaluje tego zyje normalnie a problemy kazy ma zyciowe wiec do dziela koles !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 45. Nie łam się. Za 20 tyś i zrobią Ci pogrzeb, postawią pomnik i jeszcze zostanie na znicze.

  0

  0
  Odpowiedz
 46. Ja to mam 700.000 oszczędności patalachu. Ale to są rekompensaty za zdarzenia losowe za granicą, więc nie ma czego zazdrościć.
  P. S. Lat mam 35 i jeszcze jakoś dycham. Ino te 20% uszczerbku na zdrowiu… Ciesz się gościu, że zdrowie masz. Bez tego kasa nie cieszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 47. Nie pierdol, jak ja miałem tyle lat co Ty, to nie miałem ani grosza zaoszczędzonego. Teraz mam 39 lat, dom, samochód rodzinę i jako tako zarabiam, więc nie ma tragedii imo 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 48. no to nie jest tak źle, masz na całkiem niezły start, nie wiem w jakiej zapizdziałej części tego gównianego kraju mieszkasz, ale możesz sie przenieść do wiekszego miasta, wynając kawalerke, poszukać pracy teraz jest jej od groma, w pracy poznasz jakąś fajną babkę, we dwoje zawsze lepiej i brnij przez ten żywot typowego polaka, my nigdy nic nie mieliśmy łatwo, trzeba z tym, żyć

  0

  0
  Odpowiedz
 49. Ja mam pomysł na biznes. Akurat trzeba wyłożyć 20 tysi. Wchodzisz w to? Uczynię cię bogaczem.

  0

  1
  Odpowiedz
 50. Jesteś mało dojrzaly, skoro mówisz na siebie śmieć.
  A w.głowie masz flaki z.olejem.
  Pozdro pan czopek.

  0

  0
  Odpowiedz
 51. Ja przepierdalam kasę na bieżąco. Jak chcesz pomogę ci wydać twoje 20 tysi. Tylko powiedz…no i jak

  0

  0
  Odpowiedz