„Jestem wyjątkowa i inna niż inne”

Można próbować zakłamywać rzeczywistość, ale prawda jest taka, że większość kobiet jest po prostu nudna, nijaka i bezbarwna. Nie oszukujmy się. Wszystkie reakcje, zachowania, upodobania, a nawet teksty i odpowiedzi na pytania są identyczne. Za którymś razem zauważa się, że stale powtarza się identyczny schemat. Ani to inteligentne, ani nie ciekawe z charakteru. Stworzenie programowane przez media, nieumiejące wyjść poza schemat i instynkt. Na wszystko jedna śpiewka. Za każdym razem łatwo przewidzieć, jak będzie brzmiała. Nie ma mowy o czymś takim jak poświęcenie dla pasji, upodobanie do samotniczego życia, wyjście poza instynkt stadny, obsesja dla samej obsesji. Choć same twierdzą, są „wyjątkowe” i „nie takie jak inne”, to w rzeczywistości dookoła przewijają się dziesiątki, setki, tysiące podobnych do siebie szarych myszek, które w głębi serca są świadome swojej przeciętności. Chcąc za wszelką cenę wyróżnić się z tej nijakiej masy, robią sobie tatuaże, kolczyki, farbują włosy na krzykliwe kolory, zamiast ubierać się – przebierają się. Ktoś mógłby zapytać, czym w takim razie sam się wyróżniam, że tak arbitralnie oceniam większość kobiet. Otóż ja przede wszystkim mam świadomość swojej nicości. W skali całego świata nie wyróżniam się kompletnie niczym i mówię to prosto z mostu. Nie kreuję się na niepowtarzalny płatek śniegu. Na mniejszą skalę jest mnóstwo rzeczy, którymi się wyróżniam na tle społeczeństwa – mam bardzo rozległą wiedzę ogólną, znam bardzo rzadki język obcy, z zachowaniem odpowiednich proporcji – mam niezłe wyniki w dyscyplinie sportu, którą uprawiam, mam swój jasno sprecyzowany światopogląd, mam wypracowany własny styl ubioru i nikogo nie naśladuję, nie ulegam modom. Mimo to – w przeciwieństwie do wielu kobiet – nie powiedziałbym o sobie, że jestem wyjątkowy i inny niż inni.

83
7

Komentarze do "„Jestem wyjątkowa i inna niż inne”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jest nie istotne. Ważne jest tylko czy dobrze opierdalasz kolbę.

  8

  2
  Odpowiedz
 3. Ale się przechwalasz i też z pewnością koloryzujesz rzeczywistość, co? Przyznaj się.

  3

  2
  Odpowiedz
 4. Hehhh przez twój wpis muszę uważać żeby mój komentarz nie był „wyjątkowy”. Ich snobistyczne ryje nieskalane myśleniem mówią „mój outfit jest niepowtarzalny”. Tak naprawdę te tępe pały gnają za szarą masą tego plebsu stając się jego częścią . Najbardziej podatne na tego rodzaju wpływy są siksy w wieku 14 -19 lat.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Mylisz się – jesteś wyjątkowy na tle większości osób tu piszących. Znasz bardzo rzadki język: język polski! (tylko to „nie ciekawe” do poprawy;-). Bardzo przyjemnie czytało mi się Twój tekst. Gratulacje i nie przestawaj pisać. Pozdrawiam, autor „Janusza na saksach” i „Samotności w małżeństwie”.

  5

  1
  Odpowiedz
 6. Owszem. Kiedy kiedyś mi się urodzi syn, to mu powiem tak: „Synu, jeśli dziewczyna lub kobieta mówi, że jest inna niż wszystkie, tzn. że jest dokładnie taka sama jak wszystkie”. Nawet te, które potrafią się znać np. na samochodach, co jest oczywiście typowo męskim zainteresowaniem oraz potrafią dobrze zarządzać kasą w domu, mają te swoje typowo damskie odchyły, i myślą właśnie, że inne niż wszystkie, wyjątkowe.

  2

  2
  Odpowiedz
 7. Moja była to dokładnie tak pierdolila a była szara myszka. No cóż, tak już jest ten świat urządzony.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. ten wszasz to idiota……im szybciej sie zabije tym lepiej dla wszy.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. A co w robie chłopcze jest wyjątkowego? Zazwyczaj wady swoje się przenosi na innych. Zatem zapewne jestes pusty

  1

  2
  Odpowiedz
 9. Gdy czytam takie chujnie nt miałkich i beznadziejnych kobiet (a jest ich tu sporo) to za każdym razem w duchu dziękuję, że albo ja jestem jeszcze większym miernotą niż one, albo żyję w jakimś cudownym świecie ludzi, który mają coś do powiedzenia/coś sobą reprezentują. Dodam, że niekoniecznie zgodnego z moim światopoglądem.

  4

  2
  Odpowiedz
 10. Ja napszykład mam wygolonom, zawsze mokrom i wyglonda, jak bułeczka…
  – umiem bardzo długo i mogem kilkarazy podżond….

  1

  1
  Odpowiedz
  1. masakra…, „idź do parku na spacer i wsadź sobie szyszkę w dupe” – tak by ci powiedział mój 6-letni bratanek

   0

   0
   Odpowiedz
 11. To jest niestety prawda. Zakompleksione, nijakie marionetki socjal mediów, korporacji i marketingu, nudna osobowość, więc czekają na ciekawego faceta, który wypełni im czas i sprawi, że życie nabierze barw. Zainteresowania to Netflix, shopping i podróże (oczywiście na koszt faceta i zorganizowane przez faceta). I do tego ta odwieczna poza „nie łatwo mnie rozgryźć, bo jestem inna niż wszystkie” a ta „inność” polega zazwyczaj na zmienianiu humorków i nastrojów bez konsekwencji i myśli, że jak ma wahania i podejście „nic o mnie nie wiesz, nie łatwo mnie okiełznać” to ma „skomplikowaną osobowość”. W rzeczywistości to wszystko jest już nudne.

  12

  0
  Odpowiedz
  1. Tak jest 100% racji.

   1

   0
   Odpowiedz
 12. Zieeew…To umawiaj się z facetem. Z pewnością doceni twoją znajomość „rzadkiego języka obcego” podczas rimmingu.

  8

  2
  Odpowiedz
 13. Cześć.
  Jeśli nie boisz się zawiązywania relacji przez internet, to podaj do siebie jakiś kontakt. Chciałbym Cię poznać. Jestem bardzo do Ciebie podobny i myślę, że poznam ciekawą osobę i nawiążę z Tobą znajomość. Czekam na odpowiedź.
  Mateusz

  2

  2
  Odpowiedz
 14. Właśnie to zrobiłaś

  0

  0
  Odpowiedz
 15. a jednak to robisz probujac ocenic wszystkie kobiety. brawo panie wyjątkowy.

  3

  0
  Odpowiedz
 16. A ja jestem inny. W chuj inny. Nikt nie ma takiej diagnozy medycznej co ja i zyciowego pecha

  6

  0
  Odpowiedz
 17. Tylko osobisty, wewnętrzny rozwój ma głębszy sens a hobby to podstawa, bo lepiej poświęcić czas sobie, robiąc coś konstruktywnego, niż oddawać swój czas i uwagę ludziom bez osobowości

  2

  0
  Odpowiedz
 18. No i co z tego?

  3

  0
  Odpowiedz
 19. Zdradzę wam odwieczną tajemnicę kobiet, jako że kobietą tak się składa jestem. Otóż jesteśmy z natury strasznie egocentryczne, być może nawet bardziej niż wy. Mimo tego, że w głębi duszy zdajemy sobie sprawę ze swojej przeciętności, to jednak na każdym kroku próbujemy pokazać facetom jakie to jesteśmy wyjątkowe i trudne do zrozumienia, nie takie oczywiste i banalne jak inne laski 😉 Dlatego manipulujemy, stroimy fochy, mamy ciągłe huśtawki nastrojów, na prawo i lewo rzucamy „domyśl się” żeby udowodnić wam, że mamy rację! Jesteśmy wyjątkowe i nie umiecie nas rozgryźć! Nie umiesz się domyślić? Hahaha, wiedziałam, frajerze, widzisz jaka jestem wyjątkowa i nieoczywista xD Takie zachowanie dodaje nam pewności siebie i utwierdza w przekonaniu, że jesteśmy cudownymi istotami, takie inne, takie wyjątkowe, chełpimy się tym. A tak naprawdę każda jedna się tak zachowuje. Baby takie som. Przykro mi.

  5

  2
  Odpowiedz
  1. Każda za kilka PLN klęska do miecza.

   3

   1
   Odpowiedz