Jestem zerem!

Jestem dnem, nieudacznikiem życiowym i fajtłapą. Suma moich osiągnięć = 0. Śmierdzące, nic nieznaczące gówno. Każdemu jakoś idzie, jedzie do przodu, a ja stoję jak ten kołek i tylko wącham smród po innych. Pozostają mi ochłapy, śmieci i gówno. Zaprawdę, beznadziejny ze mnie facet. Możecie mnie zjebać i poniżyć, bo na nic innego nie zasługuję. Każdego dnia czuję się potwornie, coraz gorzej. Jestem całkowicie nieprzydatny i niepotrzebny. Reject. Najbiedniejszy z rodziny i wszystkich znajomych. Mam podły, spaczony charakter. Brak szacunku, jakiegokolwiek poważania. Nikt nie chce ze mną przystawać, każdy ucieka jak od trędowatego. Tak, jestem cały kompletnie do dupy.

48
63

Komentarze do "Jestem zerem!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chłopie, zawsze nam się wydaje, że inni mają lepiej, fajniejsze życie, lepszą pracę, większy szacunek, są bogatsi, mądrzejsi, ale rzadko okazuje się to prawdą. Nie porównuj się do innycj, a id razu będzie Ci lepiej się żyło.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. poczytaj jakąś literaturę, poradniki , cokolwiek. Jak nie weźmiesz się za siebie to jeszcze bardziej się pogrążysz a to nie kończy się fajnie.

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Weź się za życie i przestań nad sobą użalać, bo w ten sposób nic nie zdziałasz. No i przede wszystkim przestań porównywać się z innymi bo wtedy to już na pewno nigdy nic nie osiągniesz.

  1

  2
  Odpowiedz
 5. Skoro już wiesz, co jest nie tak, to możesz zacząć nad tym pracować. Albo się weźmiesz w garść albo za parę lat znów będziesz mógł napisać podobnie. Wybór należy do Ciebie.

  2

  1
  Odpowiedz
 6. czasem może być już tylko lepiej… czego życzę

  1

  2
  Odpowiedz
 7. to zacznij to zmieniać! nie masz nic do stracenia

  3

  1
  Odpowiedz
 8. Człowieku, założe się że i tak masz lepszą sytuację ode mnie, mimo to twierdzę że takie myslenie nie pomaga, daj sobie czas na odbicie się od dna, wysypiaj się bo to ważne i działaj powoli do celu, uda Ci się 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Jeśli tak uważasz, to być może tak jest, aczkolwiek zapewne przesadzasz.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. jak uciekają od ciebie to co to za rodzina, najłatwiej przystawać z ludźmi którym się powodzi, głowa do góry!!!

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Nie przejmuje się. Nie tylko Ty.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Ja też jestem całkiem do dupy. Jestem dokładnie takim samym zerem jak ty. Nie mam pojęcia, co jeszcze mogłabym zrobić, żeby tak nie było.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Mam dokładnie tak samo, jestem zerem, dnem po prostu JESTEM NIKIM i tyle…

  2

  1
  Odpowiedz
 14. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Jednak myślę, że ty nie masz śmiałości odpłacić miłe gesty ludziom..jak lusterko! A czasem trzeba pierwszym do kogoś zagadać.

  PS: Nie martw się. To,że niby cię nie lubią to nie tylko ich wina. Jednak jak to mówi moja siostra: „Kto cię ma lubić to cię będzie lubił”. Może znajdź sens życia… np. pomagaj biedniejszym. Pozdrawiam!

  0

  1
  Odpowiedz
 15. @1 – @inni … najgorzej mam z moją matką. Zaprasza mnie na obiad i podczas deseru, przy gościach wyciąga wszystkie moje wtopy (nawet te sprzed 20 lat). Potem mnie wyzywa, poniża, upokarza, wyśmiewa a na końcu się obraża i muszę ją przepraszać za to, że jestem jaki jestem. Najgorsze jest to, że moja siostra jej wtóruje i unisono dają czadu. Po takim seansie mam totalnego doła, traumę i całkowity paraliż. Jestem bezradny, opuszczony i przybity.

  2

  0
  Odpowiedz
 16. W dzisiejszych czasach liczy się to, aby się wyróżnić, niekoniecznie pozytywnie. Jest pełno ludzi, w chuj dobra wszelakiego i zła, różnorodności. Pełno wielkich artystów, biznesmenów, naukowców, zbrodniarzy. I to wszystko miesza się w szarą gównianą masę. Jeśli jesteś zerem, bądź w tym naprawdę dobry i zabłyśnij. BTW był kiedyś w Stanach konkurs na najgłupszego człowieka. Wygrał jakiś mechanik samochodowy, kompletny debil. Jego tępa morda pojawiła się we wszystkich gazetach i w telewizji. Ale chuj to, zgarnął bodajże milion dolców, teraz siedzi w willi na basenie i śmieje się z ‚intelektualistów’, którzy zapierdalają na 8 do pracy.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. A może nie jesteś do dupy tylko mamunia Ci to wmówiła? W dupie miałbym takie obiadki.

  3

  1
  Odpowiedz
 18. chujowa opcja, uszy do gory i nie ma leniuchowania

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Weś się w garść,jeśli chcesz mieć
  kobietę.

  1

  1
  Odpowiedz
 20. Ja też jestem zerem kto wie czy nie wiekszym nawet niż Ty. Czuję to samo co Ty. Wina po części tych zjebanych kobiet, ale i tak nigdy im nie zapłacę. Zycze wszystkim kobietom wszystkiego co najgorsze. Tobie zycze szczęścia. Każdy ma jakieś problemy. Ten jest kurwa nasz

  2

  1
  Odpowiedz
 21. Znam osiemdziesiąt sześć sposobów na zabicie człowieka a ty jesteś ledwie człowiekiem

  0

  1
  Odpowiedz
 22. Wez nie pierdol. Znajdź większe zero niż ty takie minus 10. I do niego się porownaj. No widzisz nie jest tak źle

  0

  0
  Odpowiedz