Jeżdżące szafy

Dziś mi pizda gówniara jakaś pod koła wyskoczyła przed maskę. Masakra. Cud, że nie wpadła pod koła, bo by nową markę końskiego pasztetu chyba mogła reklamować. Wszystko przez jeżdżącą szafę… Dostawczak pierdolony zawalidroga, przez którego nic nie widać na drodze wepchnął mi się w korku na mój pas (pozdrawiam pana rozwożącego meble o 7:50!!!). Ok, skręciłem, droga szeroka, ale 1 pas w jednym kierunku. Obok szkoła, wiem że jest przejście i przy przejściu wysepki. Pierdolona szafa zasłania mi drogę, nie żebym jechał zderzak w zderzak. Wolno jedziemy jakieś 40km/h, ja za nim jakieś 20 metrów, ja przy osi jezdni (aby cokolwiek widzieć co się dzieje na drodze przed nim), a on środkiem pasa (pan drogi). Przejeżdża przez przejście… a moim oczom ukazała się ONA, paniusia dbająca tylko o paznokietki, w przyciemnianych okularach (7:50!!!), wyszykowana, wystrojona – bo oczywiście do gimnazjum idzie!!! Jestem przekonany, że wstać musiała o 4:00 aby tak się wyszykować, wystroić i przez to na pewno była zaspana i na oczy nic nie widziała. Oczywiście odwrócona w drugą stronę… i wychodzi mi prosto pod koła… Ok, ja się powinienem zatrzymać jak stoi ktoś na pasach, TAK! Ale przez jebaną kurweską szafę jadącą z przodu nic nie widać! Tamta też pewnie nic nie widziała… baaaaa… nawet nie patrzyła… no nic. Udało się… ale chujnia gacie pełne. 2 razy w przeciągu 2 miesięcy… :/ Wcześniej podobnie… Apel do kierowców dostawczaków! Zdajcie sobie sprawę, że przez was nic nie widać na drodze, że wszystko kurwy zasłaniacie!

13
50

Komentarze do "Jeżdżące szafy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trzeba było głupią kurew z gimnazjum rozjechać-im szybciej takie wytępimy rożowe landryny tym lepiej;)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Do autora: Idź lepiej oddaj prawo jazdy, bo zagrożenie stwarzasz dla ruchu! A wypowiadasz się z pretensjami jak 5 latek. Przez właśnie taką hołotę na drogach ginie w tym zasranym kraju 5000 ludzi rocznie. Nie pozdrawiam.
  PS. Pieszy ma bezwględne pierwszeństwo. Zawsze.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pieszy ma pierszeństwo, jeśli znajduje się już na przejściu. Jeśli jest przed przejściem, to nie ma prawa wkraczać bezpośrednio przed nadjeżdzający pojazd. Piszę oczywiście o przepisach obowiązujących w Polsce, gdzie indziej bywa inaczej. Np. w Niemczech istnieje obowiązek każdorazowego _ustąpienia_ pierwszeństwa pieszemu, którego podejrzewamy o chęć skorzystania z przejścia. Zwracam uwagę na różnicę…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No niestety ma pierwszeństwo w tym pojebanym kraju. A to auta powinny mieć bezwzględne pierwszeństwo, tak jak jest to rozwiązane w UK. Bo to pieszy wkracza na jezdnię, czyli teren, na którym poruszają się pojazdy (ich teren) i to on powinien uważać i patrzeć co się dookoła dzieje a nie obarcza się tym kierowców, którzy i tak mają już dużo do ogarnięcia jak prowadzą, to jeszcze na te jebane krowy muszą uważać!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Autor postu rację ma-pieszy winien jest przekraczać przejście z zachowaniem szczególnej ostrożności a także rozejrzeć się PRZED wejściem czy się nie wpierdoli pod jakiś pojazd.Trzeba mieć mózg do kurwy nędzy czy to za kierownicą czy w butach.Autora postu rozumiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A mnie kurwa dwa lata temu facet na przejściu przejechał jak przechodziłam na zielonym. I właśnie czekam na 5 operację bo mi zmiażdzył to i owo. Dostał 800 zł grzywny i się odwołał, że za duża kara. A jak ja go przejadę to 25 lat bo niby próba zabójstwa. To jest chujnia i sprawiedliwość. Pozdrawiam kurierów UPC.

  0

  0
  Odpowiedz