Jezus Mucha

Witajcie, moja dzisiejsza chujnia dotyczy much a dokładniej tego ze znów jak co roku zaczynają latać i wszystkich wkurwiać swoim bzyczeniem i wpierdalaniem się w czyjąś mordę powodując nie miłe uczucie ale przechodząc do rzeczy, dzisiaj wracam sobie ze szkoły i najzwyczajniej w świecie padam na ryj od tej całej szkoły od której odechciewa się żyć, i wtedy jedna z much zaczyna swoje dzieło wkurwiania. Fakt, udało jej się mnie rozjuszyć ale po niedługiej chwili udaje mi się ją zajebać a mucha ta była dość spora bo 4-krotnie większa od kursora od myszki(pewnie była tak ciężka nie niebyła wstanie spierdolić). Po niecałych 3 minutach znowu się zaczyna więc wstaje i znów rozpoczynam swoje polowanie na gównożercę. Zauważyłem wtedy że jest ona mniej więcej taki samych rozmiarów jak ta którą zajebałem i jestem zdania ze to pewnie ta sama mucha. Powiecie pewnie że pierdole głupoty, jednak gdy sprawdziłem czy tamta mucha którą zajebałem dalej leży na miejscy swojego spoczynku zobaczyłem że jej tam kurwa nie ma! Ja pierdole co sie dzieje? Najpierw Jezus teraz muchy kurwa co jeszcze?

49
74

Komentarze do "Jezus Mucha"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak moja loszka mi ciągnie, to nie zwracam uwagi na latające w pokoju muchy, tak dobrze to robi…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Żenujący jesteś! Zacznij się myć to będzie mniej much!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jesus&Fitness!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ta druga mucha zeżarła tę pierwszą i teraz jej karma i nienawistna zemsta cię dopadną. Upierdoli cię w sam czubek kutasa i wstrzyknie zarazę tak jebitną, że kutas odpadnie a ty żeby wyrósł ci nowy będziesz musiał go zeżreć…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Mucha modliła się do bozi o zdrowie i bozia wysłuchała. A Ty nie bądź głupi, nie ucz się, nie chodź do lekarza, nie pracuj, bozia da rozum, zdrowie i pieniądze, musisz tylko się dużo modlić do bozi.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ta strona schodzi na psy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Żajębistyj komentasz

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Kurwa jeszcze będziesz tęsknil za szkoła jak pójdziesz jebac za 1200 na smieciowce i zacznie się dorosłe życie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ale co ma do tego Jezus ?? ;-/ – 4/5

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie ma to jak w letniej porze, można jebać się na dworze, letni wietrzyk w dupę dmucha, a na chuju siedzi mucha, mucha to stworzenie boże, więc na chuju siedzieć może, lecz gdy w chuja cię pierdolnie, wtedy musisz jebać wolniej

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Do @1 Ta twoja lubna to musi być zajebiście tłusta świnia że tak ją nazywasz, i pewnie jest na tyle gruba że tym tłustym cielskiem zasłania ci te wszystkie muchy, albo jeszcze tak jej śmierdzi z tej szafy trzydrzwiowej że jej wchodzą te muchy.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @1. „Jak moja loszka mi ciągnie, to nie zwracam uwagi na latające w pokoju muchy” Bo mieszkasz w chlewie skoro locha ci obciąga. Tam gnój i hordy much są rzeczą normalną.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Muchy ciągną do gówna, to jest odwieczna zasada I musisz się z tym pogodzić, no chyba że zainwestowalbys w żel pod prysznic, to byłoby ich może mniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. srali muszki będzie wiosna

  0

  0
  Odpowiedz
 18. To nie była mucha tylko pedzio mesio.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @1. Ano, jak twoja locha nie myja gęby, a twój rogal jest od wieków serowo-cebulowy, to i muszki wam nie przeszkadzają, a zlatują się specjalnie, żeby skosztować.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. może ma kilka żyć tak jak kot!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Kurwa mało tego, ja dzisiaj musiałem o 4 nad ranem wstać, gdzie na 7 mam do szkoły aby zajebać trzy sztuki, chujnia z grzybnią panie kolego

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Moja loszka nigdy nie choruje, bo ma codziennie wartościową śmietankę z mojego kija, zawsze mi za nią dziękuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Większość buraków nie zrozumiała, dawno sie tak nie usmiałem.

  0

  0
  Odpowiedz