Julka i Martynka na kawusi

Siedzę sobie Julka i Martynka, sącząc sojowe vege latte. W pewnym momencie Martynka pyta:
– Ty, Julka, widziałaś ostatnio Dżesikę?
– Widziałam, ale się pierdolona spasła i postarzała…
– No, aż kurwa, miło popatrzeć…
Obie psiapsiułki śmieją się serdecznie, dopijając smaczne sojowe vega latte.
Koniec, ale cdn…

8
6

Komentarze do "Julka i Martynka na kawusi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak najmowałem pokoiki w różnych miastach to 3 razy mieszkałem z samymi dziewczynami tzn. ja i dwie-trzy dziewczyny. Wiem, że trzy razy to za mała próba, żeby mówić o większości, ale były to dziewczyny w przedziale 19 – 39. Trzy czwarte ich rozmów były na temat innych osób. Trochę narzekania na chujową pracę, że coś nie pasuje i jakieś wymagania , ale reszta rozmów dotyczyła innych osób zarówno w pozytywnym jak i negatywnym sensie. Wiesz, jakbyś nie miał zupełnie swojego życia, ani żadnych planów tylko komentował to co widzisz, co robiłeś, co zjadłeś i co wtedy czułeś.

  „Nie wiesz co mówisz tylko mówisz to co wiesz” – Czymś takim bym to podsumował -_-

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Kurwa dziewczyna to nastolatka a nie 39 latka 39 latka to stara przeruchana pudernica W obecnych czasach po trzech rozwodach Zyjaca z piatym partnerem konkubentem Stala bywalczyni sadow gdzie walczy o alimenty Nie mylic licealistki – dziewczyny z kobieta w srednim wieku 30/40+ to kobiety

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Napisałem tak bo chciałem po prostu zaznaczyć, że nieważne czy ma 19 czy 39, a różnią się jedynie tym, że ta druga nie ma już urody i energii, jej cycki są niżej i dużo jaśniej mówi o swoich wymaganiach. Mentalnie są na jednakowym poziomie.
   18 – 23 : przedział najdoskonalszy
   24 -28 : przedział już nie taki doskonały, ale przy wyjątkowo dobrym prowadzeniu się jeszcze dopuszczalny
   28 i więcej: antyk i nawet paluszkiem no chyba, że byliście wcześniej razem to luuuz

   Zygmunt Przedział – Idealny

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Jak to mówią: z tyłu liceum, z przodu muzeum.

    1

    0
    Odpowiedz
 4. Kobiety to wredne falszywe zmije Do oczu slodko a potem takie Julki I Martynki tak dupe jakiejs Patrycji obrabiaja ze gruba zle ubrana tipsow nie ma Zle zyje zle robi Gorzej jak taka Patrycja ma fajnego mezczyzne Martynki sidla zastawia i wleza chlopu do lozka Kolezanki to wredne wyrachowane suki patrzace co sie wypierdolisz to Ci jeszcze dowala Lac na wszystkie zmije

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Poznałem patałachów płci męskiej, którzy postępują bardzo podobnie. Gadam z Czarkiem i obrabiam dupę Piotrkowi, a gadam z Piotrkiem i obrabiam dupę Czarkowi. Znam osobiście dwie takie sztuki, straszne jebane fałszywki.

   2

   0
   Odpowiedz
 5. Stare kurwiszcza po pieciu rozwodach co szukaja bolca i mowia do czterdziestoletnich ruchadel Dziewczyny idziemy na kawusie Tak mysle ze 19 latka jest madrzejsza od 39 latki – tapetowanego lachona z warami obciagarami Znam mlode dziewczyny nie tapetuja tak twarzy jak 40 letnie raszple

  1

  0
  Odpowiedz
  1. 40 letnie raszple-ruchadła tapetują twarz w nadziei na spotkanie 18 letniego BOLCA, żeby odmłodzić się psychicznie. Ponadto przysłowie mówi: na starej piczy młody chuj się ćwiczy.

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Wal chuja, zbieraj butelki i puszki, chlej perłę mocną i bekaj, szczyj w spodnie w autobusie, nocuj na klatkach schodowych albo otwieraj łomem komórki pod schodami, suszarnie, altany i tam nocuj, bazgraj po ścianach, wsadzaj paluchy do jedzenia w ogródkach kawiarnianych to ci oddadzą obiad, bierz siaty z caritas i jadłodajni, a długi z KRD miej głęboko w dupie.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Dżesika to imię równie piękne jak Karyna.
  Kurwa rodzicom zupełnie odjebało nadając takie imię dziecku w Polsce.

  1

  0
  Odpowiedz