Kaleka sportowy

Witam. Otóż wkurwia mnie i boli, że jestem kaleką sportowym. Od dzieciństwa gdy próbowałem grać w kosza czy nogę to żal było patrzeć nie umiem pływać, jeździć na rowerze ani na łyżwach. Wf w szkole to była udręka, ostatnio mieliśmy w pracy zajęcia z ping ponga, wszyscy sobie świetnie radzili tylko nie ja, nie potrafiłem nawet odbić piłeczki. Na domiar złego inteligencją też nie grzeszę, w towarzystwie zachowuję się jak przymuł. Pozdrawiam podobnych do mnie.

45
4

Komentarze do "Kaleka sportowy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chodz sie ze mna ruchać, jak baby nie mozesz miec to zabawisz sie z facetem, jestem dobrze zbudowany i mam dlugie wlosy i chuja 12cm

  11

  2
  Odpowiedz
  1. Podaj namiary

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Akurat 12cm to nie za dużo xD

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Wal chuja, umiesz?

  2

  2
  Odpowiedz
 4. Na pocieszenie Ci powiem, że jak zaczniesz teraz ćwiczyć to lada moment prześcigniesz swoich znajomych. A to wszystko z prostej przyczyny- oni nie ćwiczą tylko gnuśnieją.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Wystartuj w mistrzostwach walenia konia, masz szanse na puchar powiatu.

  6

  1
  Odpowiedz
 6. Kup se dildo

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Kup se magnum .44 i strzel w łeb

   0

   0
   Odpowiedz
 7. W Nowym Świecie to nie będzie problemem. Strażnicy z obozu koncentracyjnego, w ktorym będziecie jebać to końca życia wyleczą twoje upośledzenie ruchowe (intelektualnego nie będą w stanie) kiedy przypierdolą Ci batem z całej pizdy to od razu zaczniesz ładnie zapierdalać w podskokach.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Prawdopodobnie jesteś kretynem czyli osobą niepełnosprawną intelektualnie i ruchowo. Twój opis idealnie pasuje do tej definicji.

  1

  2
  Odpowiedz
 9. Będzie dobrze. Tylko muej jakaś pasję, jedną rzecz, w której będziesz dobry. Byleby nie było to walenie konia na czas, siorbanie Radkowi Pestce czy też tudzież ależ jakowyż azaliż bynajmniej przynajmniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja też nie umiem pływać i na łyżwach jeździć ale kurwa na rowerze nie umiesz jeździć? Serio?

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Nie każdy musi być orłem w sportach. Lub co lubisz a nie co Ci spoleczrnstwo nakazuje.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. WEŹ SIĘ!
  A piszę Ci to, bo sam takim kaleką byłem. I się wziąłem. Późno, ale lepiej późno niż wcale. Zacznij uprawiać jakikolwiek sport, najlepiej siłowy czy wytrzymałościowy. Nie każdy ma wrodzoną zręczność czy talent do zręcznościowych spraw, ja mam kijową koordynację. Ale mam chociaż niezłą kondycję fizyczną.

  Na początku będzie okropnie, ale po jakimś roku odzyskasz szacunek do siebie. Wiem co mówię.

  3

  0
  Odpowiedz
 13. Poczytaj o integracji sensorycznej.

  0

  0
  Odpowiedz